Na topie

Najgorsza robota w branży - oglądają obrzydlistwa, żebyśmy my nie musieli

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Praca społeczeństwo

To najpewniej najgorsza robota w branży internetowej. Moderatorzy treści na Facebooku czy YouTubie godzinami oglądają najgorsze „dzieła” użytkowników.

Najgorsza robota w branży - oglądają obrzydlistwa, żebyśmy my nie musieli

A A

Hejt czy materiały pornograficzne i przedstawiające przemoc – między innymi z ich powodów często słyszy się stwierdzenia, że Internet jest miejscem pełnym okropności i pokazującym najgorszą stronę ludzkości. Często zapomina się jednak o tym, że oglądamy tylko to, co „przeszło”, a pokłady nieprzyjemnych treści mogą zobaczyć tylko autorzy i ...oni.

Ci „oni” to moderatorzy treści, których praca polega przede wszystkim na tym, by oglądać wpisy i materiały, które zostały przez kogoś oznaczone jako nieodpowiednie (czyli łamiące regulamin). Część z tych, którzy mają najwięcej roboty, pracując dla Facebooka lub YouTube’a, przyznali niedawno na łamach The Wall Street Journal, że nie jest to najprzyjemniejsza praca, w jakiej się realizowali.

Moderatorzy każdego dnia przez kilka godzin oglądają najgorsze rzeczy, jakie ludzie chcą publikować w sieci. Tysiące postów każdego dnia: obrzydliwe zdjęcia, bestialskie filmy oraz pełne nienawiści wpisy. Jak sami przyznają – teraz czują, że emocjonalnie nie byli gotowi na to, co zastali. Trzeba bowiem sobie uświadomić, że jeżeli dostęp do Internetu ma każdy, to do tej grupy kwalifikują się też między innymi psychopaci.

Praca moderatorów nie jest łatwa, ale jest niezwykle potrzebna. Nie chcemy przecież sami mieć kontaktu z takimi treściami, a tym bardziej nie chcemy, by natrafiły na nie nasze dzieci. Podczas gdy jednak mówimy o sytuacji, w której widzimy coś niepokojącego i natychmiastowo to wyłączamy, pracownicy muszą oglądać takie materiały jeden za drugim i to dość dokładnie (oczywiście są też fejki i niesłuszne zgłoszenia).

Giganci technologiczni oferują wprawdzie pomoc psychologiczną swoim pracownikom, ale czasem to nie wystarcza. Zupełnie nie dziwi też, że nie brakuje moderatorów, którzy nie wytrzymują na tym stanowisku dłużej niż 12 miesięcy. Można jedynie żywić nadzieję, że kiedyś praca ta będzie mogła być powierzona komputerom. Aktualnie Facebooka „oczyszcza” 7500 osób. 

Źródło: The Wall Street Journal, Business Insider. Foto: janeb13/Pixabay (CC0)

Odsłon: 4532 Skomentuj newsa
Komentarze

30

Udostępnij
 1. sebmania
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-01-02 08:20

  Pamietam akcje na oznaczanie filmików jak nyan cat 48h aby moderator miał zajęcie.

  Skomentuj

  1. Mighn
   Oceń komentarz:

   10    

   Opublikowano: 2018-01-02 09:39

   i tych, za których usunięcie ktoś zapłacił...

   Skomentuj

  2. usuniety_b274873f01f4
   Oceń komentarz:

   -9    

   Opublikowano: 2018-01-02 10:54

   Boli, że coraz trudniej propagować na FB pseudo patriotyzm i faszyzm?

   Skomentuj

   1. Vassago
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-01-02 11:19

    Co to jest "pseudo patriotyzm"? Możesz mi napisać czym się rózni od patriotyzmu? Bo ja dostałem 30 dni bana za umieszczenie zwykłej reklamy do wzięcia udziału w marszu niepodległości, polskiego święta narodowego. Bez żadnych moich podpisów pod postem, zwykła reklama, bez znaków organizacji typu ONR itp. Co to jest jak nie cenzura z powodów ideologicznych adminów FB?

    Skomentuj

    1. usuniety_b274873f01f4
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2018-01-02 11:41

     Patriotyzm to miłość do ojczyzny a nie nienawiść o innych. Założenie koszulki z husarią i nawoływanie do nienawiści, przemocy i zabijania gejów, uchodźców, żydów etc to nie jest patriotyzm... Patriotą się jest albo nie i nie trzeba nikogo o tym przekonywać drąc ryja na ulicy i bijąc ludzi...
     Marsz Niepodległości to nie jest święto narodowe. Na dodatek jest organizowany przez organizację o tradycjach faszystowskich (ONR i takie są fakty historyczne a nie lewackie gadanie). Organizacje zrzeszające narodowców a także ich sympatycy wyznają taką samą ideologię, propagują rasizm, antysemityzm i nienawiść do wszystkiego co nie pasuje do ich chorej ideologii a nawet atakują ludzi na ulicy w imię swojego "patriotyzmu". Dokładnie to samo dzieje się na marszu (pisanie, ze przychodzą rodziny z dziećmi niczego nie zmienia)...
     Zatem jeśli jesteś prawicowcem to zdecydowanie źle kierujesz swoje gorzkie żale (oczywiście jeśli nie zgadzasz się z ideologią nienawiści).

     Skomentuj

     1. gloryseeker
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-02 14:25

      Przyjacielu, byłeś kiedyś na takim marszu?
      Widać, że nie, skoro piszesz takie bzdury. Ja byłem i nie przypominam sobie, żeby tam ktoś do mordowania kogokolwiek nawoływał. Widać masz o nich pojęcie wysnute li tylko na podstawie przekazów medialnych. Przejdź się sam na taki marsz, a zobaczysz czy to co piszesz tutaj obecnie jest prawdą...
      Mam przyjaciela, czarnego, niepełnosprawnego - jeździ na wózku, należy do prawicy i jest tym samym solą w oku lewicy. Jakoś nic nie przeszkadza "faszystowskim" ONR-owcom z nim się przyjaźnić i uwarzać go za polskiego patriotę. Ideologia nienawiści doskonale jest widoczna w środowisku lewicy, a nie prawicy! Po lewej stronie nie ma miejsca na normalność i wolność. Tam panuje jedynie samowola... a i to nie do końca...

      Skomentuj

     2. usuniety_b274873f01f4
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-01-02 15:02

      Nie nazywaj mnie przyjacielem jeśli idziesz amię w ramię z ludźmi promującymi chorą ideologie nienawiści... Nie byłem i nie mam zamiaru ale materiału wideo jest aż nadto w sieci (ale Ty pewnie powiesz, że skandowanie, banery atakowanie kobiet to tylko "przekaz medialny")... Uwielbiam argument czarnego, niepełnosprawnego (teraz wszyscy piszą, ze jest ich przyjacielem). Jego ignorancja to już jego problem (ONR jest organizacją o tradycjach faszystowskich i nic tego nie zmieni)... Zapytaj swojego "przyjaciela" co sądzi na temat separatyzmu rasowego promowanego przez ONR (materiały na ten temat ONR usunęło ze swojej strony po wpadce rzecznika)... Polecam także Twojemu przyjacielowi i Tobie zapoznanie się z treścią Deklaracji ideowej ONRu... A co Twój przyjaciel sądzi o tym, że "Murzyn nie może być Polakiem"? To są słowa jednej z głównych postaci Ruchu Narodowego (który drze mordę także na MN)... Idea nienawiści jest po stronie lewicy? Proszę, przypomnij mi kiedy ostatnio ulicami szły lewicowe demonstracje nawołujące do nienawiści, przemocy i zabijania? Kiedy organizowali wiece i nakłaniali w imię Boga do nienawiści? Kiedy palili kukły przedstawiające ludzi, których nienawidzą? Kiedy obrzucali kamieniami i petardami pokojowe manifestacje i protestujących ludzi? Kiedy kopali na ulicy ludzi?... A może przykłady kiedy tzw. zwykli ludzie atakują innych na ulicy tak jak to robią pseudo patrioci atakując "ciapanych" (nawet za rozmowy po niemiecku można dostać)... A może przykłady ataku lewaków na lokale "wrogów narodu"?... Każdy prawicowy marsz to promowanie chorej ideologii nienawiści.

      Skomentuj Historia edycji

     3. jonny2003
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-01-03 01:27

      Ja pierniczę czytam i nie mogę uwierzyć.
      Jak można być takim ślepym lewakiem.

      "Proszę, przypomnij mi kiedy ostatnio ulicami szły lewicowe demonstracje nawołujące do nienawiści, przemocy i zabijania? Kiedy organizowali wiece i nakłaniali w imię Boga do nienawiści? Kiedy palili kukły przedstawiające ludzi, których nienawidzą? Kiedy obrzucali kamieniami i petardami pokojowe manifestacje i protestujących ludzi? Kiedy kopali na ulicy ludzi?"

      Lewicowcy popierający eutanazję i aborcję a więc nawołujący do zabijania(nawet po urodzeniu), zobacz sobie co robi ta cała antfia, to gorsi kryminaliści niż kibole, a ludzi na ulicy to kopała policja za rządów Tuska w Polsce na marszu niepodległości.
      https://www.sadistic.pl/antifa-atakuje-przechodnia-z-flaga-vt92636.htm?highlight=bachora&start=90
      Do tego sprowadzający muzułmańską dzicz z Afryki, która zabija, gwałci i żyje na koszt społeczeństw tylko po to aby rozbić od środka jedność państw narodowych.
      Lewacy sprowadzający do Europy nachodźców i innych kryminalistów to ludzie mający krew na rękach. Ilu już ludzi przez nich zginęło w zamachach.
      Zalewają Europę obcą kulturą po to tylko aby zrealizować swoje chore fantazje o wymieszanym i wielokulturowym społeczeństwie rozwalając Europę od środka.

      "A może przykłady ataku lewaków na lokale "wrogów narodu"?."
      Zobacz sobie ile ostatnio ataków na biura posłów PIS
      Lewacy atakują i to dużo gorzej niż kibole.
      Tyle złego co zrobiło lewactwo na świecie to nie sposób policzyć.
      To chora ideologia, która musi upaść. ZSRR upadło i teraz upada UE pod rządami lewaków. Poszczególne kraje się już wyłamują i wychodzą z tego dziadostwa teraz tylko czekać na wybory do europarlamentu w 2019 kiedy narody wykopią lewaków z tego miejsca.
      Tak jak wykopaliśmy platformę oszustów.
      A komunistka Merkel miejmy na dzieję, że będzie rozliczona i stanie przed sądem za to co zrobiła sprowadzając setki terrorystów, gdzie część tych ludzi już dokonała zamachów zabijając obywateli UE.
      Cytując z Wikipedii:
      "W młodości Angela Merkel należała do komunistycznej organizacji Wolna Młodzież Niemiecka (FDJ)[12], gdzie w latach 80. pełniła funkcję sekretarza ds. agitacji i propagandy"
      I tacy ludzie teraz rządzą Europą. Nic dziwnego, że upada jak ZSRR i że ci, którzy uczciwie pracują muszą cierpieć przez dzicz, która wszystkiego chce i dostaje za darmo.
      Kwintesencja lewactwa

      Skomentuj Historia edycji

     4. jonny2003
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-01-03 01:38

      "Nie nazywaj mnie przyjacielem jeśli idziesz amię w ramię z ludźmi promującymi chorą ideologie nienawiści... Nie byłem i nie mam zamiaru ale materiału wideo jest aż nadto w sieci (ale Ty pewnie powiesz, że skandowanie, banery atakowanie kobiet to tylko "przekaz medialny")... "
      Najbardziej nienawistnych, uprzedzonych i nietolerancyjnych ludzi czyli ortodoksyjnych muzułmanów z krajów dzikich to sprowadziła i sprowadza na potęgę i zgubę Europy lewica.
      Zobacz sobie co się dzieje i jaka jest "tolerancja" w strefach muzułmańskich w Europie.
      A co do "atakowania kobiet" to hahaha. Muzułmanie są w tym najlepsi. Tego argumentu nie obalisz.
      Nasprowadzać dziczy z Afryki, gdzie nie ma cywilizacji a religia muzułmańska traktuje kobietę niżej niż kozę i pozwala bić i wykorzystywać to jest dopiero efekt który widać coraz bardziej np w Niemczech czy Szwecji. Plaga gwałtów i innych ataków zwiększyła się kilkukrotnie a to wszystko robi ta sprowadzana dzicz.

      Skomentuj

     5. usuniety_b274873f01f4
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-03 10:57

      Skończyły się argumenty więc leci "lewactwo"...
      Nie odpowiedziałeś na żaden zarzut ale mimo to odpowiem na Twoje "argumenty".

      Nie, w Europie nie lewactwo nie ma większości. Merkel tez nie należny do partii lewicowej. A skoro o młodości mowa, Piłsudski był socjalistą...

      Antifa, faktycznie istnieje i nie jest powodem do chluby ale... Organizacje prawicowe w UE odpowiadają za zabijanie imigrantów (robiły to na długo przed obecnym problemem migracyjnym) i podopalanie obozów uchodźców. Warto dodać, ze na MN był gościem narodowców koleś należący do organiczni odpowiedzialnej za ataki terrorystyczne w których zginęli ludzie...

      Za Tuska policja kopała ludzi? I to jest argument na to, ze narodowcy biją na ulicach ludzi i rzucają kamieniami w pokojowe manifestacje, i nawołują do nienawiści przemocy i zabijania?

      Mówimy o tym co robią narodowcy w Polsce a ty piszesz o ZSRR. Tak na marginesie, obie wojny światowe wywołali prawicowcy.

      Po pierwsze na biura posłów innych niż PiS także są ataki (tym w TVP nie powiedzieli?). Po drugie atakowane są kawiarnie i lokale organizacji które nie pasują do chorej ideologii narodowców.
      I poproszę przykłady tego, ze "lewacy atakują i to dużo gorzej niż kibole".

      Chora ideologia? Pomyślmy, urlopy, prawa pracownicze, służba zdrowia, renty, emerytury, prawa wyborcze dla kobiet itp itd. To jest lewica. Proszę, powiedz mi co świat zawdzięcza prawicy :)

      Uchodźcy. Po pierwsze piszemy o narodowcach w Polsce, co to ma wspólnego z uchodźcami w UE? Po drugie pisząc o dziczy itp. tylko potwierdzasz moje słowa o narodowcach.
      1600 lat KK to bezustanne ludobójstwo ale to Islam jest religią nienawiści. Niewolnictwo, kolonie i wojny z powodu ropy ale to muzułmanie mordują. Biali ekstremiści dalej mordują (choć już mniej niż przez ostatnie 40 lat ubiegłego wieku) ale tylko muzułmanie są terrorystami. Gwałty i atakowanie kobiet, poczytaj co robią Polacy w Polsce i UE, i zobacz filmiki z marszy narodowców...

      Tak problem terroryzmu istnieje ale cała Twoja wiedza na ten temat jest kompletnie z d... (czyli prawicowych szmatławców które, wielokrotnie zastały przyłapane na ordynarnym kłamstwie). I z pewnością prawicowy ekstremizm nie jest rozwiązaniem problemu a jedynie go podsyca.

      Skomentuj Historia edycji

     6. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-04 00:44

      Widzę po twoich komentarzach na tym portalu, że bardzo często skręcasz nie na temat czyli ogólnie polityka, niechęć do PIS, propagowanie lewactwa.
      Albo zapomniałeś, że to nie ten portal albo jako kolejny z opłacanych trolli lewicy wrzucasz to wszędzie gdzie się da. Bardziej byłbym za drugą opcją.
      No ewentualnie jakiś ciepły, nieszczęśliwy w życiu w normalnym świecie, nienawidzący normalności i prawicy.

      "Nie, w Europie nie lewactwo nie ma większości. Merkel tez nie należny do partii lewicowej. A skoro o młodości mowa, Piłsudski był socjalistą..."
      Ty chyba nie masz pojęcia co to lewactwo. Oni zmieniają sztandary jak mogą ale realizują jedną utopijną lewacką politykę np multi kulti to ich zdradza. Zreszą o Merkelowej już pisałem i nie ma sensu udowadniać oczywistych rzeczy.

      "Tak na marginesie, obie wojny światowe wywołali prawicowcy."
      Znowu zonk NSDAP :P
      Rozszyfruj sobie ten skrót geniuszu - masz z wikipedii:
      "Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników – niemiecka partia faszystowska. W latach 1933-1945 sprawowała w Niemczech totalitarną władzę" na czele z Hitlerem.
      Komuniści rozwalili pół Europy. To samo co teraz robi Merkelowa.
      Wojny wywołały właśnie chore lewackie głowy, ogólnie chora lewacka ideologia czyli zebrać innym zamiast samemu się starać zaobić.
      My nie mamy to zabierzmy innym. Albo podzielmy "po równo"
      Przy okazji zabijając, albo ograbiając tych złych co mają bo tak trzeba.

      Skomentuj

     7. usuniety_b274873f01f4
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-04 12:16

      Lewactwo, żydokomuna i uchodźcy, argumenty na wszystko... I oczywiście, skoro jestem przeciwko "normalności i prawicy" to jestem opłacanym trollem :)

      Szkoda czasu na dyskusję z kimś kto zaprzecza powszechnie znanej wiedzy historycznej, udokumentowanym faktom i nie odróżniasz lewicy od komunizmu, wiec na szybko.

      Józef Piłsudski, członek Polskiej Partii Socjalistycznej (nawet napisał wspomnienia o swojej przygodzie z socjalizmem).

      NSDAP to skrajna, oparta na nienawiści, forma faszyzmu, propagująca taką ideologię jak obecnie narodowcy (nazwa nie ma nic do rzeczy, Korea Północna to przecież republiką).

      W sieci jest całe mnóstwo filmów przedstawiających narodowców, którzy nawołują do nienawiści, przemocy, zabijania i atakują ludzi.
      Separatyzm rasowy propagowany przez ONR i ruch narodowy, hasło "murzyn nie może być Polakiem" czy przemówienia pewnego byłego już księdza dokładnie oddają ideologię tych organizacji.
      Komentarze na stronach związanych z narodowcami także są ciekawym materiałem potwierdzającym wszystko co napisałem.
      W sieci znajdziesz także materiały o terrorystycznej działalności organizacji prawicowych w UE. Także o kolesiu który uczestniczył w MN.
      Polecam też zapoznać się z historią i ideologią organizacji zagranicznych zaproszonych na ten marsz.

      Naziści tak samo jak teraz narodowcy walczyli o Polskę bez żydów i homoseksualistów.

      "Młodzi, starzy, dziadki, babcie, pan listonosz i pani Miecia ze sklepu obok. Wszyscy jak leci. Tacy ludzi byli na marszu przeciwko przyjmowaniu dziczy islamskiej."
      I dokładnie tacy sami ludzie przychodzi na wiece nazistowskie i wydawali sąsiadów żydów.

      Skomentuj Historia edycji

     8. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-05 00:52

      Biedaczku ty. Nawet do 1/3 się nie odniosłeś z tego co napisałem. Zatkało ładnie.
      Hitler i jego partia byli socjalistami czy ci się to podoba czy nie.
      No i największych zbrodni dokonywali socjaliści.
      Doucz się. Bo twoje teorie są puste i niczym nie poparte.
      Ja przynajmniej podałem linki.
      A ty powtarzasz jakeś swoje puste brednie:
      "W sieci znajdziesz także materiały o terrorystycznej działalności organizacji prawicowych w UE. "
      To ja ci napiszę, że w sieci znajdziesz to, że jesteś opłącanym lewackim trollem, który wszędzie sieje propagandę i do tego stopnia się zagalopował, że nawet na stronach typu benchmark...Żal.
      A to, że jesteś opłacanym trollem albo nieszczęśliwym ciepłym to widać odrazu skoro nawet stronie o sprzęcie wciskasz gdzie się da polityczne wycieczki.
      To ja nie chcę wiedzieć jak na innych stronach np na tematy polityczne musisz trollować. Pewnie do tego siedzisz 24/h na interii i lewacko trollujesz.
      A w sieci to znajdziesz mnóstwo nienawistnych komentarzy durnych KODowców i innych tępych lewaków również nawołujących do zabijania i to nawet członków legalnie wybranego rządu, który mamy.
      Oni są nawet gorsi.
      Bo prawica jeśli nie chce imigrantów w naszym kraju to ma do tego prawo bo to nasz kraj-nasz dom i my tu rządzimy.
      Będziemy zapraszać kogo chcemy a nie kogo unia nam każe.
      I to jest właśnie w trosce o nasze dobro bo nie mamy przynajmniej zamachów terrorystycznych, stref no-go, plagi chorób, bandy nierobów na utrzymaniu i ludzi, którzy gotowi są nam poderżnąć gardło i nas nienawidzą a jedyne czego chcą to tego aby ich utrzymywać i pozwolić przejmować kraj od środka.
      A lewica ma to gdzieś i realizuje durne utopijne plany tworzenia wymieszanego społeczeństwa za każdą cenę, niszcząc swój naród i narażając ludzi, za co dostają kasę od organizacji ludzi takich jak Soros.
      Lewica ma krew swoich obywateli na rękach i miejmy nadzieję, że niedługo narody zaczną ich z tego rozliczać.

      Skomentuj Historia edycji

     9. usuniety_b274873f01f4
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-05 13:17

      Chłopcze, nic mnie nie zatkało. Napisałem jasno i wyraźnie:
      "Szkoda czasu na dyskusję z kimś kto zaprzecza powszechnie znanej wiedzy historycznej, udokumentowanym faktom i nie odróżniasz lewicy od komunizmu, wiec na szybko."

      Dyskusja z kolesiem który zaprzecza faktom (nie teoriom) i obraża rozmówcę z braku argumentów nie ma sensu, co ponownie udowodniłeś.

      ONR to organizacja o tradycjach faszystowskich, członkowie MW w firmowych koszulkach napadają ludzi na ulicy. Czołowe postacie ruchu narodowego to rasiści, antysemici i homofoby. Podczas marszów, stylizowanych na nazistowskie wiece narodowcy nawołują do nienawiści, przemocy i zabijania. Takie są fakty, nie teorie.

      A powracając do NSDAP, nazwa zaczyna się od "Narodowosocjalistyczna". Partia od początku była nacjonalistyczna a jej ideologia opierała się na antysemityzmie, homofobii, faszyzmie, antykomunizmie, szowinizmie, rasizmie i przekonaniu, że Niemcy i naród niemiecki to rasa panów.
      Podobne przekonania mają polscy narodowcy, którzy nawet nie kryją swojego związku i fascynacji przedwojennymi ruchami faszystowskimi. I to także są fakty, nie teorie.

      A Ty bredzisz o lewactwie, Sorosie, żydokomunie, dziczy etc...

      Skomentuj

     10. jonny2003
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-01-06 01:14

      Widzę, że tobie nie da się przetłumaczyć w żaden sposób.
      Nie pomagają linki, nie pomagają fakty historyczne, poprostu żyjesz w swoim świecie, swoich iluzji no ale to typowe dla lewaka. Ciężki przypadek. Zdajesz sobie chociaż sprawę z tego że ja podaję linki i fakty a ty bredzisz i podajesz swoje urojenia?
      No a najlepsze to były twoje złudzenia, że lewica coś "daje" hahahaha.
      Szkoda mi ciebie.
      Idź już lepiej na marsz Kodu bo rysiu ponoć daje po 50 zł :P
      Będzie was w sumie kilku :P:P:P

      Skomentuj Historia edycji

     11. usuniety_b274873f01f4
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-06 12:04

      ONR to organizacja o tradycjach faszystowskich, Merkel nie należy do partii lewicowej a Piłsudski był socjalistą. Takie są fakty...

      To lewica wywalczyła prawa z których korzystasz na co dzień, nie prawica. Takie są fakty...

      NSDAP to partia Narodowosocjalistyczna a jej ideologia opierała się na antysemityzmie, homofobii, faszyzmie, antykomunizmie, szowinizmie, rasizmie i przekonaniu, że Niemcy i naród niemiecki to rasa panów. To nie jest lewica. I takie są fakty...

      Narodowcy organizujący w Polsce marsze wzorowane na nazistowskich wiecach na których nawołują do nienawiści, przemocy i zabijania, i atakują ludzi na ulicy to są fakty...

      Wyzywanie mnie od lewaka tych faktów nie zmieni :)

      Skomentuj Historia edycji

     12. jonny2003
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-01-07 02:03

      Może ONR był kiedyś faszystowski ale teraz w Polsce broni tożsamości narodowej.
      Merkelowa to lewaczka a nazwa jej partii nie ma nic do tego, bo to tylko nazwy. Widać jaką politykę realizuje i jak została wychowana od dziecka.
      NSDAP to partia komunistyczna i tyle, reszta twoich głupich teorii nie ma żadnej wartości bo to tylko twoje głupie lewackie słowa.
      Co do Piłsudskiego to podałem ci linka, więc znowu twoje nic nie warte lewackie dywagacje nie mają znaczenia bo kim ty jesteś?
      Lewackim opłacanym trollem?
      Ile jest warte twoje słowo? Nic.
      Narodowcy organizujący marsze w Polsce nie nawołują do nienawiści. Jakbyś nie wiedział to zaczęły one być organizowane, po tym kiedy partia niemiecka czyli PO zgodziła się przyjmować islamistów.
      Wcześniej nie było tego typu marszów.
      To normalne, że ludzie się na to nie zgadzają i normalne, że buntują.
      Te marsze były nasilone za czasów PO a teraz już ich praktycznie niema?
      Dlaczego geniuszu?
      Ba mamy rząd, który postanowił nie sprowadzać tej dziczy.
      Cel został osiągnięty. Gdyby te marsze były organizowane z nienawiści i nawoływały do zabijania i tak jak piszesz to dalej byłyby organizowane.
      One były tylko w celu obrony naszego kraju przez inwazją islamskiej dziczy i normalni ludzie to popierali.
      Bredzisz jak potrzaskany, zresztą to typowe dla lewaka.

      Skomentuj Historia edycji

     13. usuniety_b274873f01f4
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-08 11:32

      I znowu obelgi i zaprzeczanie faktom. Jakie to dla typowe dla pisiorów i faszytów :)

      Skomentuj

     14. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-10 17:24

      Faszystami są takie po-wskie etatowe opłacane trolle jak ty.
      No i ewidentna cecha lewaka czyli bezmyślność-pozwól mu się wypowiedzieć to się sam zaora.
      Odrazu widać to po tobie.
      Ile ci płaci, że się tak szmacisz?

      Skomentuj

     15. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-07 02:17

      Co lewica daje?
      Ja korzystam na codzień przede wszystkim ze swojej pracy i zarobków i z tego wszystko pochodzi. Z pracy, własności, dążeń i wolności.
      Co lewica daje?
      Ten system więcej zabiera niż daje. Lewica to złodziejstwo w czystej postaci. Gdybyś nie miał tego co "daje lewica" to i tak wyszedłbyś lepiej.
      Wg ciebie lewica "daje" urlopy, chorobowe, emerytury itp.
      Zobacz ile ci zabierają z pensji na to(pewnie ty nie pracujesz bo tacy jak ty tylko żerują, ale normalny człowiek na pasku widzi ile zarabia a ile idzie na podatki).
      Gdyby te pieniądze na NFZ odkładać, ewentualnie płacić na prywatne ubezpieczenie były by luksusy a tak są terminy za 20 lat bo lewacy rozkradają kasę.
      Zobacz ile pracodawca płaci na ZUS, ile podatku dochodowego ile vatu i wszystkiego a jakie emerytury. To jest lewica. Zabrać dużo, ukraść część i potem niby dobrodusznie "dać".
      Większość jest rozkradane przez złodziejski lewacki system.
      Zresztą PIS, to również po części lewacka partia bo zamiast np obniżyć podatki pracującym ludziom posiadającym dzieci to dała 500+ na czym najbardziej skorzystała niepracująca patolka.
      Głupki się cieszą a nie wiedzą, że państwo, żeby "dać" 500 zł to musi najpierw zabrać 700 zł w podatkach bo część z tego idzie na biurokrację i do kieszeni polityków.
      https://pbs.twimg.com/media/CsIj-PCWgAE8DXp.jpg

      Lewica zawsze wprowadzała destrukcje: ZSRR, Hitler, pustki w PRL, teraz rozwalanie UE przez Merkelową i plaga dzikusów.
      To jest lewica. Widać to po Korei Północnej czy Kubie. To tego prowadzi lewactwo.
      Takie są fakty. Świat opiera się na własności prywatnej i dążeniu do wzrostu. Komunizm przeczy temu i widzieliśmy skutki w PRL. Złodziejstwo i upadek.
      A nazywanie cię lewakiem, to prawda, nic nie zmieni. Nie zmądrzejesz widać.
      Zresztą wystarczy pozwolić się wypowiedzieć lewakowi a sam się zaora.
      https://www.youtube.com/watch?v=Kv1gdZCeigI
      Filozofie ściętej głowy czyli lewacy tacy jak ty.
      Szkoda mi ciebie :P

      Skomentuj Historia edycji

     16. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-04 01:11

      " Proszę, powiedz mi co świat zawdzięcza prawicy :)"

      Wszystko. Całą własność prywatną, prawo do posiadania i wszystko to czego nie zdołała zabrać ludziom lewica :P

      Lewica nic nie daje bo nic nie ma!! Ona tylko odbiera jednym i przekazuje innym. Zabiera jednym ich prywatną własność, dobra, prawa i wolność na które sobie zasłużyli aby dać to innymi którym się to niby bardziej należy wg ich chorego rozumowania. Przy okazji kradną dla siebie.
      Lewica to ideologia leniwych ludzi, którzy zamiast sami się wziąść do pracy wolą żerować na innych.
      Prawica zarabia, tworzy pracuje, lewica kradnie, odbiera, podatkuje a potem część z tego niby "daje"

      To jest lewacka ideologia. Lewica nic nie daje bo nic nie ma. Wszystko ma prawica czyli praca, starania i własność prywatna a lewica ma to co ukradła prawicy.

      Zakończmy to cytatem:
      "Oto moja definicja sprawiedliwości społecznej: ja zatrzymuję to co zarobiłem. Ty zatrzymujesz to co zarobiłeś. Nie zgadzasz się? No cóż... Powiedz więc ile z tego co ja zarobiłem należy do ciebie i dlaczego?"

      Twoja definicja to :
      "Ty pracujesz więcej, bardziej się starasz, jesteś mądrzejszy, bardziej wykształcony, zaradny to masz dać mnie część z tego bo tak będzie sprawiedliwie"

      Skomentuj

     17. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-04 01:16

      Następna sprawa to polityka, którą realizuje teraz lewacka Europa. Tak w Europie rządzą lewacy pod wszelkimi wstrętnymi postaciami. Leawcki nurt widać wszędzie w tym co narzuca UE - mieszanie kulturowe, degradowanie wartości, wiary, rodziny, tożsamości narodowej, na rzecz tępego wymieszania z najbardziej nierozwiniętymi ludami z Afryki, które jeszcze niedawno nie potrafiły korzystać nawet z widelca.
      Po co to? Bo taką wymieszną, durną i skłóconą bandą lepiej się rządzi i manipule tworząc lewacką utopię maszy bez tożsamości, wiary, narodowości, rozumu. Na szczęście wszystko to powoli szlag trafia a muslimy puszczają z dymem.

      "Organizacje prawicowe w UE odpowiadają za zabijanie imigrantów (robiły to na długo przed obecnym problemem migracyjnym) "
      Ale brednie....Za wojny na bliskim wschodzie odpowiada USraelska żydokomuna czyli banksterzy w stylu Sorosa, z jednej strony rozwalający niepodległe kraje pod pozorem szerzenia demokracji a z drugiej strony wspierające lewicowe szkodliwe rozwalanie Europy. Zobacz sobie jakie organizacje sponsoruje ta żydokomuna w Europie.
      Samo lewactwo i zielonych.

      " I to jest argument na to, ze narodowcy biją na ulicach ludzi i rzucają kamieniami w pokojowe manifestacje, i nawołują do nienawiści przemocy i zabijania?

      Mówimy o tym co robią narodowcy w Polsce a ty piszesz o ZSRR"
      Narodowcy to chyba tylko na wyreżyserowanych materiałach lewackich żydokomunistycznych portali jak np "Wybiórcza" Michnika biją ludzi. Albo w TVN.
      Byłem na marszu przeciwko PRZYJMOWANIU nachodźców w Katowicach i nie widziałem tam, żeby nikt nikogo bił, wyzywał i wzywał do zabijania. I była tam masa normalnych ludzi.
      Bo jak byś nie wiedział to większośc ludzi jest przeciwko przyjmowaniu nachodźców i nie są to tylko jak przedstawiają skrajnie lewackie media jacyś skonheadzi.
      Ale wszyscy. Młodzi, starzy, dziadki, babcie, pan listonosz i pani Miecia ze sklepu obok. Wszyscy jak leci. Tacy ludzi byli na marszu przeciwko przyjmowaniu dziczy islamskiej.

      Skomentuj

     18. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-04 01:29

      "A skoro o młodości mowa, Piłsudski był socjalistą..."
      Chyba tylko w twojej lewackiej głowie
      https://www.naszahistoria.pl/polska/a/lewica-prawica-pilsudski-czyli-czy-marszalek-byl-lewakiem,12615321
      Jeśli szukasz socjalistów to podam ci jednych z najsławniejszych:
      Lenin, Stalin, Hitler teraz Merkel
      Rządy i głupie wymysły każdego z nich niosły śmierć, zamęt i rozwalanie od środka Europy.
      Ogólnie bardzo destruktywna siejąca chaos i niszcząca naszą cywilizację ideologia.
      Przykładem np Szwecja. Kraj będący sztandarowym testem lewackiej ideologii. Tak lewy i "tolerancyjny" że już bardziej być nie może. Lewacy tam codziennie prześcigają się w coraz głupszych pomysłach wynaradawiania
      http://zmianynaziemi.pl/wideo/multikulturowosc-spowoduje-ze-w-ciagu-15-lat-szwecja-stanie-sie-krajem-trzeciego-swiata
      Już nawet ONZ prognozuje upadek. Do tego prowadzą rządy lewaków.
      Co jeden pomysł to głupszy
      https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/szwedzi-zakazuja-narodowej-flagi-aby-nikogo-nie-urazic,501879.html
      https://newsbook.pl/2017/11/15/szwecja-chca-zastapic-rasistowski-krzyz-na-szwedzkiej-fladze-z-islamskim-polksiezycem/
      Dalej nie pojmujesz co się dzieje jak lewacy rządzą?
      "I poproszę przykłady tego, ze "lewacy atakują i to dużo gorzej niż kibole"."
      A dlaczego ja mam to udowadniać skoro to oczywiste wpisz sobie w google i poszukaj co robią faszyści z antify to zobaczysz.

      Skomentuj

     19. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-02 21:21

      Czarny wrzucił tryb przetrwania, a wy myślicie, że się z wami przyjaźni.

      Skomentuj

     20. hrabin1
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-01-03 08:14

      dzieci nie znające historii i nie potrafiące postawić analogii, nie potrafią rozpoznać tendencji oraz kontekstu zmian społecznych... rasizm, faszyzm, ideologia "Polski dla Polaków" podlane religijną egzaltacją to domena tępych gnojków... do takich gnojków mój wujek kiedyś strzelał (AK zgrupowanie Kampinos) tyle, że wtedy nośnikiem takiego myślenia byli Niemcy, a teraz tzw polscy patrioci... Wujo pluł na telewizor jak widział tych przygłupów z onr w tv.. kto nie zna historii skazuje siebie i innych na jej powtórne przeżywanie...

      Skomentuj

   2. Mighn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-02 15:50

    Bzdura, taka Pawłowicz propaguje nienawiść i faszyzm a nikt jej nawet nie ruszył do tej pory - bo polityków się nie dotyka, a za to samo zwykły człowiek dostaje bany.

    Skomentuj

 2. smar.n
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-01-02 19:40

  Schetyna cały czas nawołuje do nienawiści, to dopiero prawdziwy faszysta.

  Skomentuj

 3. jonny2003
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-03 01:37

  .

  Skomentuj Historia edycji

 4. brovar
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-03 11:59

  Ile zarabia taki moderator? Chętnie się zgłoszę, jestem zupełnie nieczuły na takie rzeczy.

  Skomentuj

 5. jonny2003
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-04 01:06

  .

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!