Na topie

Czekający na Mortal Kombat 11 mogą zacierać ręce na myśl o przyszłym tygodniu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na 17 stycznia zaplanowano pierwszą prezentację rozgrywki. Póki co możemy natomiast rzucić okiem na grafikę, która będzie zdobiła okładkę pudełkowych wydań gry.

 • Czekający na Mortal Kombat 11 mogą zacierać ręce na myśl o przyszłym tygodniu
A A

Niedawna zapowiedź Mortal Kombat 11 spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mowa przecież o serii, która od kilkudziesięciu lat cieszy się dużą popularnością i sympatią graczy. Wkrótce dowiemy się o wspomnianej grze czegoś więcej.

Zapowiedź nie przyniosła bowiem wielu szczegółów. Twórcy ograniczyli się do podania daty premiery, wzmianki o nowym silniku graficznym i prezentacji krótkiego zwiastuna. Wkrótce zobaczymy coś więcej. Na 17 stycznia zaplanowano bowiem pierwszą prezentację rozgrywki. Można spodziewać się, że jednocześnie opublikowane zostaną bliższe informacje na jej temat.

Póki co możemy natomiast rzucić okiem na grafikę, która będzie zdobiła okładkę pudełkowych wydań gry. Postaci na niej widocznej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.


Premierę Mortal Kombat 11 zaplanowano na 23 kwietnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródło: Ed Boon @noobde - twitter

Odsłon: 3153 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Shifted92
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-12 11:51

  zrobiliby areny 3d

  Skomentuj

 2. Zero-Cool
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-12 12:05

  Ciekawe jakie wymagania i ile będzie ważyć... MKX już był za ciężki jak wg. mnie (z 60gb waży),a jego wymagania sprzętowe są ogromne jak na bijatykę...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!