Na topie

Mortal Kombat 11 zapowiedziany krwawym zwiastunem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Fani bijatyk mogą zacierać ręce. Premierę Mortal Kombat 11 zaplanowano na 23 kwietnia.

  • Mortal Kombat 11 zapowiedziany krwawym zwiastunem
A A

Gala The Game Awards 2018 okazała się bardzo owocna. Jedna z najważniejszych informacji to bez wątpienia zapowiedź Mortal Kombat 11.

Licząca sobie ponad 25 lat seria jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród graczy. Nawet tym, którym nigdy nie było z nią po drodze nie trzeba przedstawiać założeń rozgrywki, z jakimi mamy tu do czynienia. W Mortal Kombat 11 niewiele się pod tym kątem zmieni.

Premierę zaplanowano na 23 kwietnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Przedpremierowe zamówienia pozwolą przystąpić do beta testów oraz grać jako Shao Kahn.


Więcej szczegółów na temat Mortal Kombat 11 poznamy w styczniu. Twórcy ujawnili jednak, że wykorzystany zostanie tu nowy silnik graficzny, dzięki któremu fatality, ale nie tylko, wyglądać mają lepiej niż kiedykolwiek. Pojawią się też opcje personalizacji bohaterów. Za prace nad grą odpowiada oczywiście NetherRealm Studios.

Źródło: Mortal Kombat, Cenega Polska

Odsłon: 5550 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij
  1. shakal84
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-12-07 09:52

    Fajna sprawa 9 i 10 to są świetne bijatyki, dla mnie to taki "powrót" do czasów Amigowych i MK II ;) i mieszanie dyskietkami ehhh

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-12-07 10:08

      Jak się postaci nie zmieniało, to nie trzeba było machać dyskietkami;]

      Skomentuj Historia edycji

    2. Ajus79
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-08 09:58

      Pamiętam, że A1200 ładowała wszystko do pamięci, ale np. na A500 wykonując Liu Kangiem fatality, w którym zamieniał się w smoka, gra musiała doczytać animację transformacji. I chyba wtedy właśnie krzyczała o inną dyskietkę.

      Skomentuj

  2. tasioros
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2018-12-07 10:14

    Oni z tą muzyką to tak na serio? Aż zatrzymałem trailer, bo myślałem, że coś się samo w innej zakładce włączyło. Bardzo słabo dobrany utwór. Już lepiej byłoby bez, bo całkowicie psuje klimat.

    Skomentuj

    1. KENJI512
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-07 10:19

      To muzyka dla millenialsów, nie dla Ciebie.

      Skomentuj

      1. tasioros
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-12-07 10:24

        Wczoraj się dowiedziałem, żem też millenials, mimo 33 lat na karku.

        Skomentuj

        1. czorcik696
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-07 16:52

          To prawda. Pokolenie 2000+ to pokolenie Z, albo pomilenialne

          Skomentuj

          1. Michał 06
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-12-08 00:41

            Co za fajfus dzieli ludzi na generacje? Kiedyś horoskop teraz generacje . Taki nowoczesny ciemnogród

            Skomentuj

          2. czorcik696
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-12-08 10:17

            Co za fajfus podzielił historię na okresy, co za fajfus dzieli przez ułamki, co za fajfus... :/ Ciemnogród rzeczywiście.

            Skomentuj

      2. Wasek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-08 19:24

        Millenialsi to ludzie urodzeni w latach 80 i 90 XX wieku, a ta muzyka z trailera to raczej dla maks 20-latków.

        Skomentuj

  3. Chong-li
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-12-07 10:23

    Pamiętam jak zagrywałem się w MK2 na Amidze 500 Plus jako dzieciak i gdy jako pierwszy na osiedlu pokonałem kintaro i odkryłem sposób jak to zrobić po czym moim oczom ukazała się postać Shao-Khana to była rewelacja tak olbrzymia że do mojego domu zawitało 16 kolegów żeby zobaczyć to na własne oczy bo nikt nie wierzył że po kintaro jest ktoś jeszcze.
    Po tym wyczynie przez miesiąc byłem jak VIP w szkole podstawowej prawie każdy wiedział czego dokonałem.Zabawne że człowiek pamięta takie sprawy z dzieciństwa hehe:)

    Skomentuj

    1. coldfusion
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-12-07 10:40

      Zawsze pamięta się swój największy sukces życiowy ;D

      Skomentuj

    2. raffal81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-07 13:04

      Nie wiem ja jakoś wielkiego problemu nie miałem z pokonania go, owszem był wymagający ale żeby tak wszyscy się zlecieli bo go pokonałeś ?? :D:D:D

      Moja technika to ciągle z wyskoku ;P i ciągłe salta ;]

      Skomentuj

    3. Helldriver
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-07 17:02

      U mnie zaś MK Trillogy nie wychodziła z czytnika psxa przez pół roku.

      Skomentuj

  4. Chong-li
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-07 12:25

    @coldfusion hehe racja więcej już celebrytą nie byłem :)

    Skomentuj

  5. gloryseeker
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-07 14:14

    Oby dopracowali Eyefinity, a nie tak jak w X., gdzie nie da się grać na PC mając kilka ekranów. X pod tym względem to był spory krok wstecz do 9.

    Skomentuj

  6. Helldriver
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-12-07 17:01

    Zbyt nierealny zwiastun.

    Skomentuj

  7. miedzianek
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-12-07 19:04

    Matko, naparzają się mieczami, tną, wbijają w oczy i żyją...przyłożył ręce do głowy-umarł...

    Skomentuj

  8. DanyGee
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-12-07 19:58

    Nadal czekam na MK nieco bardziej realistycznego jeśli chodzi chociażby o tempo rozgrywki.
    Tutaj natomiast wyczuwam, że będzie replay z 10ki.

    Skomentuj

  9. sedarpl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-07 21:03

    Co to z debilna muzyka
    Gdzie metal, ewentualnie mocne techno??
    Chyba się starzeję.. G*wniażeria naprawdę woli łupać w MK słuchając tego syfu ?