Na topie

Motorola Moto E (2015) dostępna w Polsce - cena nie odstrasza

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Smartfony Tematyka: Google Android Producenci: Motorola

Mowa tutaj o następcy bardzo dobrze przyjętego modelu Moto E z poprzedniego roku.

Motorola Moto E (2015)

AA

Zaprezentowana pod koniec lutego Motorola Moto E (2015) pojawiła się na naszym rynku już w zeszłym miesiącu, ale dopiero teraz dostępność smartfona zatacza szersze kręgi. To bez wątpienia wiadomość optymistyczna.

Mowa tutaj bowiem o następcy bardzo dobrze przyjętego modelu Moto E z poprzedniego roku. Tym razem producent postarał się o łączność LTE, a także postawił na większy ekran i wydajniejszy procesor. Pojawiła się też przednia kamera oraz nowsza wersja systemu Google Android.

Tym samym mamy do czynienia z całkiem przyjemną już specyfikacją co jest warte odnotowania tym bardziej, że producent cały czas nie odstrasza klientów z mniej zasobnym portfelem.

"Świetny smartfon nie powinien być luksusem. Każdy powinien mieć możliwość wyboru  dobrego telefonu, który nie będzie kosztował fortuny. Taki właśnie cel przyświecał Motoroli, kiedy prawie rok temu wprowadzała na rynek Moto E. Właśnie do sklepów trafiła nowa, jeszcze lepsza wersja Moto E 4G LTE udowadniając po raz kolejny, że tani smartfon może mieć jednocześnie świetną specyfikację i modny wygląd."

Galeria

Specyfikacja techniczna Moto E (2015):

  • system operacyjny Google Android 5.0 Lollipop
  • ekran IPS 4,5" o rozdzielczości 540 x 960 pikseli z Gorilla Glass 3
  • procesor Qualcomm Snapdragon 410 z zegarem 1,2 GHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • 8 GB pamięci wewnętrznej + czytnik kart microSD
  • kamera 5 Mpix (nagrywanie 720p) i przednia 0,3 Mpix
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 LE, LTE
  • akumulator 2390 mAh
  • waga 145 g

Cena Moto E (2015) wynosi 599 złotych. Smartfon dostępny jest w wersji czarnej i białej, a dzięki kolorowym ramkom Motorola Bands użytkownicy zmieniać mogą jego wygląd tak, aby pasował do ich stylu. Gumowe elementy pełnią jednocześnie funkcję ochronną przed uszkodzeniami i sprawiają, że urządzenie pewniej leży w dłoni.

Źródło: Motorola

Odsłon: 11735 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. viper88
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2015-04-02 20:24

    Czy ja wiem? Poprzednia wersja kosztowała około 450zł. 600zł to już sporo za takiego smartfona

    Skomentuj

    1. R2rr0
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-04-02 21:05

      Sporo, ale tragedii nie ma.

      Skomentuj

      1. znik70
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-03 11:40

        na tle konkurencji cena jest ok. tyle że nie widzę sensu aby tyle kasy wywalać na smartona. tak wiem, są tacy co i wywalą 3K PLN :) ich kasa, ich wola.

        Skomentuj

      2. Raider0001
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2015-04-05 18:00

        Tragedia mimo wszystko jest, są już Chińczyki za podobną kwotę z 1080p 5,5 cala, LTE, 16GB, 2GB RAM, 8 rdzeniowym 64bit mediatekiem 1,7Ghz który wyciąga ponad 41k w antutu

        Skomentuj

  2. pawcio009
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-04-02 21:20

    W tej samej cenie dostaniemy Moto G 1 gen.

    Skomentuj

    1. beny98
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-02 22:07

      Moto G 1gen jest droższa w wersji LTE i z kartą microSD. Po za tym ma starszy procesor. Gorszą baterie ma. Na plus ma lepszy ekran i światełko z tyłu bez którego ja nie potrafię się obejść.

      Skomentuj

      1. pawcio009
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-02 22:34

        W pewnym znanym sklepie internetowym wersja z LTE jest do kupienia za 620 zł ;)

        Skomentuj

  3. krzysiek20081991
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-04-02 21:36

    600 zł za nowy smartfon z LTE i Lollipopem na pokładzie to dużo? Nie sądzę

    Skomentuj

  4. simon96
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-02 21:41

    Wolę Lumię 735 z rabatem 200zł...

    Skomentuj

  5. MarcinLodz83
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-04-02 22:30

    lepszy jest elephone p6000

    Skomentuj

    1. Mizuiro
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-04-03 10:45

      albo no-name 404

      Skomentuj

    2. Kozmeh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-04 15:17

      Nie ma to jak hejt bo marka nieznana, co wy w końcu kupujecie, funkcjonalne urządzenie do wykorzystania w praktyce, czy markę? Naklejcie se na czoło logo Appla najlepiej.

      Skomentuj

  6. elfirek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 08:36

    Telefony Motorola to najszybciej i najplynniej dzialajace urzadzenia. Jakosc polaczen i rozmow tez jest rewelacyjna.

    Skomentuj

  7. kult5
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-04-03 09:31

    Brak diody z tyłu.
    Niby używa się raz na miesiąc ale jak brakuje to się docenia jej wartość.

    Skomentuj

  8. Mr.crow
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 11:26

    Czytałem artykuł o planowanych tanich telefonach z LTE i jak widać będzie coraz większy wybór takich modeli.

    Skomentuj

  9. Tomecek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 16:28

    Za 350 zł można dostać nowego LG F60, który ma takie same parametry, ale dodatkowo obsługuje NFC. Sam udało mnie się kupić ten model za 320 zł (!!!), nówka w zaplombowanym opakowaniu i z fakturą. Polecam polować na allegro. Także ta motorola z tą ceną szału nie robi.

    Skomentuj

  10. Dideq
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-07 08:43

    Pewny, popularny w Polsce (x), sklep internetowy sprzedaje ten telefon bez ładowarki. Ciekaw jestem czy wszyscy w Polsce tak? Patrząc na zachodnie recenzje tego telefonu to jest ładowarka, ładne pudełko i wymienne ramki w zestawie. Czyżby do nas szły wersje na rynki ubogie?