Na topie

MSI też szykuje karty GeForce GTX 1650 - w planach model Aero ITX i Ventus XS

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Karty graficzne

Producent przygotował dwa podstawowe modele, które pracują z fabrycznie podniesionymi zegarami i zostały wyposażone w autorskie chłodzenie.

 • MSI też szykuje karty GeForce GTX 1650 - w planach model Aero ITX i Ventus XS
A A

Do premiery GeForce’a GTX 1650 pozostało jeszcze kilka dni, a my znamy już praktycznie wszystkie szczegóły o nowej karcie Nvidii. Wiemy też jakie modele przygotowuje firma MSI.

Tajwański producent planuje wprowadzić do oferty modele MSI GeForce GTX 1650 Aero ITX 4G OC i MSI GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC.

MSI GeForce GTX 1650 Aero ITX 4G OC

Model Aero ITX wykorzystuje niewielkie chłodzenie z pojedynczym wentylatorem, które powinno się zmieścić do mniejszych obudów typu ITX. Do dyspozycji oddano trzy złącza wideo: DVI-D, HDMI i DisplayPort.

MSI GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC

Wersja Ventus XS dysponuje trochę bardziej rozbudowanym coolerem z dwoma wentylatorami. Karta oferuje ten sam zestaw wyjść obrazu (tj. DVI-D, HDMI i DisplayPort).

W obydwóch przypadkach zastosowano ten sam projekt płytki drukowanej, na którym znalazł się rdzeń Nvidia Turing TU117 z 896 jednostkami CUDA oraz 4 GB pamięci GDDR5 128-bit. Dopiski OC wskazują na fabrycznie podniesione zegary, ale dokładne wartości jeszcze nie są nam znane.

MSI GeForce GTX 1650 Aero ITX 4G OC

MSI GeForce GTX 1650 Ventus XS 4G OC

Pozostało jedynie przypomnieć, że premiera karty GeForce GTX 1650 została zaplanowana na najbliższy wtorek (23 kwietnia). Sugerowana cena akceleratora to 149 dolarów i tyle też powinny kosztować tańsze wersje poszczególnych producentów.

Źródło: Amazon

Odsłon: 6720 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. staszkastara
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-20 12:07

  jak wyjdzie wersja Gaming to się nad nią zastanowię

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!