Gry

Multiplayer w Mass Effect 3 coraz pewniejszy

opublikowano przez Jakub Kralka w dniu 2011-10-03

Pogłoski o tym, że w trzeciej części Mass Effect pojawi się tryb multiplayer są żywe już od kilku miesięcy. BioWare wciąż nie zabrało jednak oficjalnego stanowiska.

Wiele wskazuje na to, że jesteśmy coraz bliżej pierwszych poważnych informacji. Plotki na temat "usieciowienia" przygód Sheparda nasilają się, a kolejne informacje płyną do nas aż z Ameryki Południowej. To właśnie tam jeden ze sklepów zajmujących się dystrybucją gier na liście przedstawiającej zawartość zestawu z Mass Effect 3 umieścił "online multiplayer pass".

Mass Effect 3 multiplayer

Przepustki, nazywane też internetowymi paszportami, to coraz popularniejszy system walki wydawców gier z odsprzedawaniem tychże - taki paszport przypisany jest przeważnie tylko do pierwszego konta, a nabywca używanej gry musi przez to liczyć się z dodatkowym wydatkiem lub brakiem trybu sieciowego. Rozwiązanie jest tym bardziej prawdopodobnie, że EA - globalny wydawca Mass Effect 3 - to jeden z największych orędowników internetowych przepustek.

Na forach internetowych prognozuje się, że w obliczu coraz tłumniej pojawiających się plotek oraz zbliżającego się terminu premiery gry, BioWare niebawem ostatecznie ogłosi obecność trybu multiplayer w Mass Effect 3.

Więcej o grach:

Źródło: neogaf

marketplace

Komentarze

21
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Touldie@, też mam takie zdanie, ale multi w ME3 może... zmienić grę...
  Zaloguj się
 • avatar
  I znowu przykład, że benchmark.pl rozsiewa plotki. Kto jest bardziej wiarygodny? Pracownik Bioware czy jakiś szmatławiec? Michael Gumble wypowiadał się na ten temat -> powiedział, że Bioware nie pracuje nad żadnym trybem multiplayer dla Mass Effecta 3.

  http://www.youtube.com/watch?v=Yu0wXe5DP3c&t=3m20s

  Filmik oglądajcie od momentu w którym wystartuje. Mam nadzieję, że to wystarczy...

  Kod o którym mowa to prawdopodobnie nadinterpretacja "dziennikarzy". Kod, który mamy otrzymać w edycji kolekcjonerskiej ma nas przyłączyć do czegoś czym w Mass Effect 2 była "sieć Cerberusa" - sieciowy moduł służący do pobierania zawartości dostępnej w internecie (DLC, patche, etc...)
  Zaloguj się
 • avatar
  Jeśli to ma być ostatnia cześć ME to nie zdziwiłbym się gdyby jednak Multik tam dali, bo pewnie mogliby na tym zarobić,a od kiedy EA przejęło Bioware to tylko kasa im w głowie :/
 • avatar
  Ja tam czekam na Mass Effect 3 z niecierpliwością, jedynkę przeszedłem, 2jkę + wszystkie DLC również :) Gra jest wyjątkową. Oczywiście bez żadnych problemów wszystko zagrane na PC :)
 • avatar
  Mass Effect skończył się na BDB części pierwszej. Części drugiej nie skończyłem taka nuda połączona z syfem.
  Zaloguj się
  -14
 • avatar
  Wydawanie na PC = Same problemy. Potem płacz że niby to przez konsole jest słaba optymalizacja i takie tam bzdury :)
  Zaloguj się
  -32
 • avatar
  Autorze pisze się "nie przyjęło oficjalnego stanowiska". Nie zabrać mogło głosu co najwyżej. Zaznaczam, że piszę ten komentarz nie ze złośliwości tylko dlatego, że jeżeli pisze pan oficjalne newsy na liczącym się portalu, to warto zadbać o poprawną polszczyznę. Trzeba dawać dobry przykład czytelnikom.
 • avatar
  Eh, nie grałem w żadną część. Może czas zacząć? W sumie dwie pierwsze części już niedługo kosztować będą łącznie 60-80zł ;)
  Zaloguj się