Na topie

Widowiskowe MXGP 2019 zapowiedziane

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na moment przed końcem tegorocznych wakacji w sprzedaży pojawi się najnowsza gra poświęcona tytułowej serii motocrossowej – MXGP 2019.

  • Widowiskowe MXGP 2019 zapowiedziane
A A

Jedne z najbardziej emocjonujących i widowiskowych zawodów motocrossowych powracają w zupełnie nowej grze od weteranów z włoskiej ekipy Milestone (którzy poza tą marką rozwijają jeszcze między innymi serie MotoGP i RIDE). Sprawa wygląda następująco: już latem zagramy w MXGP 2019.

MXGP 2019 to najnowsza gra poświęcona tytułowym zawodom. Studio Milestone zdołało uzyskać pełną licencję, co oznacza, że do naszej dyspozycji oddane zostaną wszystkie drużyny, wszystkie motocykle i wszyscy zawodnicy (MXGP i MX2) oraz wszystkie rundy trwającego obecnie sezonu.

MXGP 2019 screen

Trailer, którym zapowiedziany został ten tytuł, nie pokazuje za bardzo samej gry, lecz koncentruje się na jej najciekawszych cechach. I tak dowiadujemy się na przykład, że w MXGP 2019 pojawią się: pełny tryb mistrzostw, rozbudowany tryb treningowy oraz edytor tras i wyzwań z opcjami udostępniania.

Premiera MXGP 2019 odbędzie się 27 sierpnia bieżącego roku. Gra dostępna będzie w wersjach przeznaczonych na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste (na płycie i przez platformę Steam). A to już jej (wspomniany) zwiastun…

MXGP 2019 – trailer zapowiadający grę:

Źródło: Milestone

Odsłon: 3062 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!