Na topie

My byliśmy na IEM 2017 w Katowicach, a wy?

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Przygotowaliśmy trzy filmiki prosto z Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach - koniecznie zobaczcie i posłuchajcie.

  • My byliśmy na IEM 2017 w Katowicach, a wy?
A A

Tegoroczna edycja największej w Polsce imprezy dla miłośników elektronicznej rozrywki już za nami. Zainteresowanie wydarzeniem Intel Extreme Masters 2017 było ogromne (zresztą jak co roku), o czym przekonaliśmy się na własnej skórze.

Już przy okazji zapowiedzi Intel Extreme Masters 2017 wiedzieliśmy, że nie może nas w tym roku w Katowicach zabraknąć. Wraz z Martyną wybraliśmy się więc do Spodka, aby zobaczyć wszystko od środka i podpytać odwiedzających, jakie są ich wrażenia.

Na początek, zobaczcie, dlaczego miłośnicy e-sportu zdecydowali się przyjechać, jak im się podoba i czy zamierzają wrócić w przyszłym roku:

Katowicki IEM to jednak nie tylko finały turnieju e-sportowego, ale też spora impreza poświęcona nowościom sprzętowym. Wśród wystawców pojawili się między innymi Lenovo z nowymi laptopami dla graczy, Intel z nowinkami VR oraz Hyperbook z niespodzianką. Wpadliśmy do nich i podejrzeliśmy ich nowości:

Na koniec mamy jeszcze dla was podsumowanie tegorocznej edycji imprezy (plus wieści od firm Gigabyte i Acer):

A wy byliście na IEM-ie?

Źródło: inf. własna

Odsłon: 3442 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2017-03-06 09:47

    A ja byłem w tym czasie na San Escobar.

    Skomentuj

  2. BluePandoraBox
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-06 10:03

    a My byliśmy na wyścigach konnych
    Królowa Elżbieta
    xD

    Skomentuj

  3. raziel90
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-06 10:10

    Ponad 100 tyś. stulejkowych powodów, które motywują producentów do dodawania LEDów i naklejek GAMING/PRO/ULTRA/HIPER na sprzęcie PC, tfuuuu

    Skomentuj Historia edycji

  4. sebmania
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-06 14:27

    Kolega był postał w kolejce zwątpił poszedł na piwo.

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-03-06 14:55

      Mógł kupić bilet.

      Wtedy wejście jest bez kolejki.

      Skomentuj

  5. Sebarius
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-06 14:41

    Pani Martyna wygląda 1000000x piękniej bez tej okropnej tapety, którą nakładacie jej przy nagrywaniu Benchmark TV. Aż miło popatrzeć :)

    Skomentuj

  6. orzog
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-06 14:53

    Byłem i żałuję w pewnym sensie.. Zapłaciłem 300zł za bilety dla 2 osób na 3 dni i byla to w pewnym sensie strata pieniędzy.. Faktycznie kolejka była dla nas osobna, nawet osobna niż ta dla osób które miały bilety jednodniowe i byłem w spodku w ciągu kilku minut, alee wpuścili tyle tego bydła, że nie było jak się ruszyć.. Mam 22 lata i musiałem przepychać 14 letnie osoby które weszły tam po kilkugodzinnym staniu, które poszły tam tylko po to żeby wygrać darmową torbę za krzyczenie marki firmy..

    Byłem na wszystkich poprzednich edycjach i jest coraz gorzej.. Wpuszczają te bydło na 200% normy która jest w stanie się tam zmieścić i potem żeby wejść do expo muszę czekać 30 minut bo dzieci poszły krzyczeć DŻILET mimo, że nie mają jeszcze co golić.. Za rok na bank nie pojadę ( o ile będzie.. )

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-06 15:07

      Ja byłem 2 lata temu i w tym roku.

      I według mnie jest lepiej.

      Bez przesady z "bydłem".

      Może dlatego, że ja byłem na części jak był Starcraft i CS:GO, a nie LoL.
      To średnia wieku też inna.
      LoL to mam wrażenie z filmów z internetu że średnia wieku z 16 lat.
      Ale SC2 to już tak średnia wieku z 25 lat.
      W LoLa grają głównie gimnazjaliści, a w SC2 starsi gracze.

      I nie było jakiś niekulturalnych zachowań. Przynajmniej żadnych takich nie zauważyłem.

      Miałem bilety i 2 lata temu też.

      A 3 lata temu jak stałem w kolejce bez biletu to rzeczywiście było "bydło" co mówisz - pchali się dla zabawy, robili fale w tłumie na "trzy cztery" i można było zostać stratowanym.

      W tym roku takiego czegoś nie uświadczyłem.

      W sobote miałem bilet, ale w piątek stałem w kolejce, ale już po 16 jak była mała.
      To pełna kultura była.

      2 lata temu to by wejść do expo trzeba było czekać godzinę. Nawet jak miałeś bilet.

      Oni mają normy ile max osób może być w budynku.

      Skomentuj Historia edycji

  7. gofish
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-07 16:52

    A ja byłem i Was nie widziałem :-(. Nie mogliście dać znać wcześniej że będziecie i o której godzinie. Tak to bym miał niezapomnianego selfiaka z ekipą benchmark TV.
    Pozdrawiam Sebastian z Sosnowca.

    Skomentuj Historia edycji

  8. Snack3rS7PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-09 22:42

    "chodzimy do klasy e-sportowej" Ja p....