Na topie

My Friend Pedro – gamescomowa frajda w czystej postaci

Autor:

Szef strefy Gry

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kilka minut spędzonych z My Friend Pedro na Gamescom 2018 potrafiło zdziałać cuda – człowiek niemal natychmiast zapomina o zmęczeniu i zmartwieniach, a na twarzy pojawia się uśmiech. Brzmi to nieco dziwnie, bo przecież krew leje się tu hektolitrami.

 • My Friend Pedro – gamescomowa frajda w czystej postaci
A A

Ciekawe ilu z Was słyszało o My Friend Pedro? Nie chodzi mi tu jednak o pierwszą przeglądarkową wersję strzelaniny, a o jej znacznie mocniej odpicowaną wersję, która dopiero szykuje się na swój debiut. Udało mi się zagrać w nią na Gamescom 2018 i mogę powiedzieć jedno – to bezapelacyjnie jedna z perełek targów w Kolonii.

A wszystko dzięki niezwykłej wręcz swobodzie z jaką możemy eliminować kolejnych przeciwników. My Friend Pedro tak doskonale łączy ze sobą słynny już „bullet time” z odbijaniem się od ścian, skokami, piruetami, zjeżdżaniem i bujaniem się na linach, podrzucaniem przedmiotów i rykoszetowaniem pocisków, że całość wygląda niczym przepiękny zabójczy taniec.

Aż chciałoby włączyć jakiś swój ulubiony kawałek i po prostu cieszyć się z każdego wyeliminowanego wroga. Oczywiście trening czyni tu mistrza. Gdy zobaczyłem jak jeden z twórców na pokazie pokonuje jedną z lokacji na deskorolce, jak śmiga w powietrzu sprzedając wokoło wyjątkowo celne strzały aż miałem ochotę wyrwać mu pada i próbować to powtórzyć. 

A gdyby jeszcze nagrać ten jego „przejazd”, dorzucić jako podkład „Jezioro łabędzie” Czajkowskiego i mielibyśmy murowany hit Youtube’a. Pozostaje czekać do premiery gry, która powinna ukazać się gdzieś na początku 2019 roku.

My Friend Pedro - strzelanina

Odsłon: 3130 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-25 15:11

  Dobry pomysł + dobre wykonanie = świetny przebój.
  Zobaczymy jak to faktycznie będzie w akcji, ale zapowiada się ciekawie.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!