Na topie

Ciekawy smartwatch dla aktywnych - MyKronoz ZeSport2

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Mobile Akcesoria Mobilne Ciekawostki Gadżety Tematyka: akcesoria sportowe SmartWatch Producenci: MyKronoz

MyKronoz ZeSport2 to nowy smartwatch dla aktywnych użytkowników. Choć kosztuje mniej niż poprzednik, do zaoferowania ma nieco więcej.

  • Ciekawy smartwatch dla aktywnych - MyKronoz ZeSport2
A A

ZeSport2 to najnowszy zegarek sportowy firmy MyKronoz. Gadżet ten powinien zainteresować przede wszystkim początkujących użytkowników, którzy chcieliby dopiero zacząć treningi lub też zwiększyć ich efektywność. Obok funkcjonalności, zapewniać ma trwałość i wysoki poziom komfortu.

Nowy inteligentny zegarek sportowy w ofercie szwajcarskiego producenta monitoruje aktywność na sali treningowej i na świeżym powietrzu. W tym drugim przypadku szczególnie przydatne mogą okazać się zintegrowane komponenty, takie jak barometr, wysokościomierz czy GPS.

MyKronoz ZeSport2 zegarek

MyKronoz ZeSport2 jest wyposażony w pulsometr, który pozwala w dowolnym momencie podejrzeć, czy intensywność treningu jest odpowiednia. Użytkownik na bieżąco otrzymuje też powiadomienia ze smartfona, którego nie musi wyjmować z kieszeni także po to, by zmienić odtwarzaną piosenkę.

MyKronoz ZeSport2 pulsometr

ZeSport drugiej generacji ma również lepszy ekran dotykowy o średnicy 1,3 cala i rozdzielczości 240 x 240 piksele. Został on dodatkowo pokryty szkłem Gorilla Glass 3, które zapewnia wysoki poziom trwałości. W tej kwestii wypada też wspomnieć o wodoszczelności zgodnej z normą IP68.

MyKronoz ZeSport2 woda

Zegarek MyKronoz ZeSport2 ma na pokładzie akumulator o pojemności 460 mAh i wytrzymuje do 4 dni między ładowaniami. To niezły wynik, a kolejnym istotnym atutem tego gadżetu może być niewygórowana cena. Wyniesie ona 649 złotych. Premiera w kwietniu.

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

Odsłon: 8631 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gadżety w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!