Na topie

Na ten test czekacie - Xiaomi Mi 6 w naszej redakcji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Unboxing Producenci: Xiaomi

Xiaomi Mi 6 to flagowy smartfon o bardzo mocnej specyfikacji. W oczekiwaniu na pełną recenzje rzućcie okiem na unboxing.

  • Na ten test czekacie - Xiaomi Mi 6 w naszej redakcji
A A

W Q2 2017 Xiaomi zdobyło 6,3% udziałów w światowym rynku smartfonów, plasując się tym samym w piątce największych producentów. Chińczycy poczynają sobie coraz lepiej także na naszym rynku, na którym dostępny jest już flagowy Xiaomi Mi 6. Pytanie, czy warto po niego sięgnąć?

Wkrótce udzielimy Wam odpowiedzi. Smartfon dotarł bowiem do naszej redakcji i tym samym przystąpiliśmy do dokładnych testów. Jest co sprawdzać, ponieważ chociaż cena pozostaje tu zauważalnie niższa niż u konkurencji to specyfikacja i stylistyka Xiaomi Mi 6 może się podobać.

Pierwszymi wrażeniami podzielić możemy się z Wami już teraz. Na poniższym materiale zobaczycie zawartość opakowania, jak i samego smartfona.


    O kluczowych elementach specyfikacji wspomnieliśmy, warto przypomnieć ją jednak nieco dokładniej.

    • system operacyjny Android 7.1.1 z MIUI
    • ekran 5,15 cala o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli
    • procesor Qualcomm Snapdragon 835, Adreno 540
    • 6 GB RAM
    • 64 GB / 128 GB pamięci wewnętrznej
    • kamera główna 2x 12 Mpix (f/1.8 i f/2.6) oraz przednia 8 Mpix
    • Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, LTE
    • czytnik linii papilarnych
    • dual SIM
    • akumulator 3350 mAh, USB typ C
    • wymiary 145.17 x 70.49 x 7.45 mm

    Co sądzicie o Xiaomi Mi 6? Dajcie znać, które kwestie interesują Was tutaj najbardziej.

    Źródło: inf. własna

    Xiaomi Mi 6

    Cena od 1 999 do 1 999.99

    Zobacz wszystkie oferty

    Odsłon: 6214 Skomentuj newsa
    Komentarze

    23

    Udostępnij

    Zobacz podobne

    1. abukiewicz
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-08-05 14:45

      Na geekbuying można kupić w cenie już od 1530zł... Jak zwykle u nas w kraju przeginają z cenami...

      Skomentuj

      1. jacy4
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-08-05 15:03

        Dodaj vat, dodaj gwarancje, dodaj polską dystrybucje. Wcale tak dużo to nie jest te 1999zł skoro 1530zł+vat to już 1881zł.

        Skomentuj

        1. mutissj
          Oceń komentarz:

          -11    

          Opublikowano: 2017-08-05 15:44

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          jak by Tusk rządził było by 2200 zł, więc nie jest źle

          Skomentuj

          1. drcocaina
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-08-05 15:59

            Jakby w/w polityk rządził ty tylko z Ali... można by było bo to przeca nie niemieckie.

            Skomentuj

            1. drcocaina
              Oceń komentarz:

              5    

              Opublikowano: 2017-08-05 17:40

              Na marginesie najładniejszy "prostokąt" jaki widziałem od lat.

              Skomentuj Historia edycji

          2. yamata
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-08-05 21:06

            Biedny debilu, czy ty jakieś obniżki podatków czy opłat typu VAT otrzymałeś za sprawą swoich idoli z obecnie rządzącej partii? Ja jakoś nie, więc może żyjemy w dwóch różnych krajach...

            Jedyne co cię uprawnia do takich twierdzeń to chyba tylko to, że teraz możesz "swoje" 500+ przeznaczyć miast na dziecko, to na nowy telefon...

            Skomentuj

            1. silvver
              Oceń komentarz:

              -1    

              Opublikowano: 2017-08-06 08:24

              a czy zmiana skali PIT z 19%/30%/40% na na obecną 18%/32% z początkiem 2009 r. przez PiS się liczy?
              Albo wspólne opodatkowanie małżonków?

              Chociaż to było już dawno i nikt nie pamięta ;>

              Skomentuj

            2. anemus
              Oceń komentarz:

              -1    

              Opublikowano: 2017-08-06 17:55

              Tak, bo te obniżki zrobiło PO...
              Do tego PiS właśnie przymierza się do podwyżki podatków, a coś co nazwało "uszczelnianiem systemu podatkowego" to tak naprawdę odbieranie odliczeń vat przedsiębiorcom przy okazji wyzywając ich od złodziei choć nic nielegalnego nie robili. Jeśli przedsiębiorca musi zapłacić wyższy efektywny vat to musi go również zapłacić klient.

              Skomentuj

            3. lwses
              Oceń komentarz:

              0    

              Opublikowano: 2017-08-07 07:29

              Co zrobiło PO ?! GÓWNO i jeszcze większe robi GÓWNO się lepiej nie wypowiadaj na temat polityki.

              Skomentuj

      2. limera1n
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-08-05 16:33

        zamówiłem 2 dni temu za 1460zł, GizChina udostępnia kody zniżkowe 30$ do sklepów w Chinach i PODOBNO omija VAT. Jak będzie to się przekonam za ~2tyg

        Skomentuj

        1. Robsonik
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-08-05 21:53

          Myślę że nie porzałujesz mam do miesiaca i jedyna wada to zdjecia przy słabym oświetleniu ... Najlepszy test tego fona jest na spidersweb co za pajac... po tym tescie majac swoje doswadczenie przestalem zagladac na ten portal bo to jakas pomyłka

          Skomentuj Historia edycji

      3. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-06 00:05

        @abukiewicz a znasz takie terminy jak cło, vat, koszty transportu?

        Skomentuj

    2. hex3n
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-08-05 15:18

      abukiewicz z pewnością pisze o cenie brutto która zawiera 2 letnią międzynarodową gwarancję producenta + wysyłkę do Polski z Chin. Za 1530 zł można ten fon kupić przez AliExpress. Jeśli chcesz opłacić cło i procent pośredników to na allegro cena zaczyna się od 1950 zł.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-06 00:06

        Jak kupisz z chin to nie ma czegos takiego jak miedzynarodowa gwarancja jesli idzie o nasz kontynent.

        Skomentuj

        1. ahael
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-08-08 09:27

          Jak kupisz z Chin i dobrego sprzedawcy to masz gwarancję. Jak się boisz, nie znasz tematu zakupów na Alie itd. To idź do Euro i sobie kup z marżą ABC Data. Proste?

          Skomentuj

    3. Brokulis
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-08-05 16:09

      jaki rom jest w oficjalnej dystrybucji w sklepach w PL dla marki xiaomi - global z PL z działającym ota ? czy china rom ? czy od xiaomi.eu bez ota ? jak to wygląda od oficjalnej strony sklepowej w PL ?

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-08 09:34

        Rom masz w wersji Global z obsługą PL. Bootloader drogą oficjalną odblokowujesz i wgrywasz sobie xiaomi.eu. Gwarancji nie powinieneś stracić.

        Skomentuj

    4. obcypl
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-08-05 21:11

      Dla mnie ma jedną wadę - brak pasma LTE B20. Jest to o tyle zaskakujące, że praktycznie każdy telefon konkurencji na SD835 obsługuje to pasmo... Rozumiem, że pasma nie ma wersji na Chiny ale w globalnej to dla mnie minus totalny i jednak przychylam się do OP5

      Skomentuj

    5. yamata
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-08-05 21:17

      "Jakby Tusk rządził..."
      Biedny debilu, czy ty jakieś obniżki podatków czy opłat typu VAT otrzymałeś za sprawą swoich idoli z obecnie rządzącej partii? Ja jakoś nie, więc może żyjemy w dwóch różnych krajach...

      Jedyne co cię uprawnia do takich twierdzeń to chyba tylko to, że teraz możesz "swoje" 500+ przeznaczyć miast na dziecko, to na nowy telefon...

      W ogóle świetny komentarz... Bardzo na temat!

      Skomentuj

      1. Fiona
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-08-07 07:12

        yamata
        Komentarz który cytujesz napisał zwykły cham i do tego sfrustrowany.
        Szkoda zwracać na takich uwagę - acz moderator mógłby.

        I co by nie były nie jestem fanką obecnego rządu.
        Ale mając wybierać między PO i PIS-em wybiorę.... Kukiz15


        LOL

        Skomentuj

    6. PeterMac
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2017-08-05 23:57

      ekran OLED ? jak nie to niech spadają, za 2k wole Galaxy S7.

      Skomentuj

    7. seeqin
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-08-06 00:04

      brak wejscia sluchawkowego. dzieki ale nie dzieki

      Skomentuj

    8. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-08 09:25

      Panie Tomaszu, nie "majuaj" tylko nakładka MIUI czyta się "mijuaj" Mi U I :)