Gry

Na Wasteland 3 jeszcze trochę poczekamy

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-06-15

Fani klasycznych erpegów od dłuższego czasu ostrzą sobie zęby na Wasteland 3. Twórcy podali wreszcie przybliżoną datę premiery gry.

Wprawdzie targi E3 2019 przyniosły nam nowy materiał wideo promujący produkcję inXile Entertainment, ale małym rozczarowaniem był fakt, iż nie zawierał on wzmianki dotyczącej daty premiery. Na szczęście twórcy zdecydowali się nadrobić zaległości.

Jak zapowiedziano, Wasteland 3 trafi w ręce graczy wiosną 2020 roku. Nie jest to wprawdzie najbardziej precyzyjne określenie, ale i tak lepsze niż same domysły. Wasteland 3 zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Warto nadmienić, iż pierwotnie zakładano premierę jeszcze w tym roku, ale sukces kampanii crowdfundingowej sprawił, iż cały projekt zauważalnie się rozrósł, a tym samym potrzeba więcej czasu na jego finalizację. Wedle sugestii, czekający na grę i tak mają powody do zadowolenia, ponieważ gdyby nie fakt, że inXile Entertainment znajduje się w rękach firmy Microsoft trzeba by czekać jeszcze dłużej.

Należy też wspomnieć, że wspierający kampanię crowdfundingową sprawdzą grę wcześniej. W sierpniu będą mogli wziąć udział w testach alfa, a w jesienią w testach beta.

Źródło: dsogaming

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    malo mnie to obchodzi