Na topie

Nadciąga demo PES 2017, na zachętę nowe materiały wideo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Konami pozwoli sprawdzić PES 2017 przed premierą. Niestety nie wszystkim.

 • Nadciąga demo PES 2017, na zachętę nowe materiały wideo
A A

Konami nie ma łatwego zadania, ponieważ seria FIFA znów święci triumfy. Japoński producent się jednak nie poddaje, czego kolejnym dowodem nadciągający PES 2017. Czekających na jego premierę zainteresują bez wątpienia najnowsze informacje i materiały.

PES 2017 można będzie sprawdzić przed premierą, ponieważ planowane jest wydanie wersji demo. Pojawią się w niej dwa stadiony - Camp Nou i Neu Sonne Arena oraz 9 drużyn - FC Barcelona, Arsenal FC, Club Atlético de Madrid, Boca Juniors, River Plate, Corinthians, Flamengo, a także reprezentacje Niemiec i Francji.

Wersja demo udostępniona zostanie w Europie 24 sierpnia. Niestety, tylko na konsolach.

Powyższe informacje zbiegły się z nowymi materiałami wideo. Są one pokłosiem trwających targów Gamescom 2016. Pierwszy to oficjalny zwiastun przygotowany przez producenta, drugi natomiast to już zapis rozgrywki zarejestrowany przez jedną z zachodnich redakcji.


 


Źródło: konami, eurogamer.net

Odsłon: 3753 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. drcocaina
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2016-08-18 17:01

  Tak powinno być z każdą grą jak za starych dobrych czasów. Wersja demo gry powinna być dostępna jak jazda testowa nowym samochodem.

  Skomentuj

 2. rejsman
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-08-18 20:35

  Zgodzę się że demo powinno być dostępne do każdej gry jednak w tym roku nie wiem czy PES mnie do siebie przekona, póki co lepiej wygląda FIFA chociaż i tak pozostawia kilka rzeczy to życzenia.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!