Ciekawostki

NAVITEL MR250 - recenzja

opublikowano przez Tomasz Duda w dniu 2018-11-28

NAVITEL MR250 to dość tani, ale bardzo funkcjonalny wideorejestrator, czyli kamera samochodowa, która może się przydać do nagrywania niebezpiecznych sytuacji na drodze. Ma postać lusterka wstecznego i drugą, wodoszczelna kamerę cofania oraz kilka innych zalet.

NAVITEL MR250 - recenzja

Niedawno prezentowaliśmy Wam najważniejsze zalety kamery samochodowej NAVITEL MR250. Teraz przyszła kolej na pełną recenzję tego ciekawego i atrakcyjnie wycenionego wideorejestratora.

Dlaczego jest on tak godny uwagi? Przede wszystkim dlatego, że za mniej niż 350 zł dostajemy:

 • wideorejestrator Full HD z dobrym, szklanym obiektywem
 • duże lusterko wsteczne z wbudowanym 5-calowym wyświetlaczem
 • drugą kamerę cofania, z wodoszczelną obudową i długim przewodem
 • ładowarkę z długim przewodem
 • licencję na nawigację samochodową NAVITEL Navigator (1 rok)

Navitel MR250 - test i recenzja

To bardzo dobra funkcjonalność w tej klasie cenowej, ale nasze pozytywne wrażenia na tym się nie kończą. NAVITEL MR250 jest solidnie wykonany, bardzo łatwy w montażu i w dodatku oferuje dobrą jakość filmów Full HD.

Sprawdźcie jak ten niedrogi wideorejestrator spisuje się w praktyce oglądając naszą wideorecenzję, którą umieściliśmy poniżej.

Dajcie znać co sądzicie o tej kamerze samochodowej i czy sami korzystacie z tego typu sprzętu.

Dobry ProduktSuper Opłacalność

94%

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Autor na filmie wspomniał, że system automatycznie się uruchamia po uruchomieniu silnika, ale nie widzę żadnej możliwości podłączenia do stacyjki. Rozumiem, że chodzi o przypadek, gdy w aucie napięcie w gnieździe zapalniczki pojawia się dopiero po uruchomieniu auta lub przekręcenia kluczyka? A co w przypadku aut, które mają cały czas zasilanie w gnieździe zapalniczki?

  Drugie pytanie, ile prądu zużywa owa kamerka, szczególnie w trybie parkingowym? Czy można ją zostawić na zwykłym (samochodowym) akumulatorze, czy trzeba zastosować dodatkowy akumulator wraz ze sterowaniem/przełącznikiem?
 • avatar
  Zaloguj się
  -18
 • avatar
  yyy... wygląda to co najmniej słabo... czy ma to co moje konwencjonalne lusterko, mówię o fotochromatycznośći (ściemnianie się, gdy występuje silne, tylne światło)?
  Zaloguj się