Na topie

Tani wideorejestrator Full HD, który radzi sobie też w nocy - Navitel NR200

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Rejestratory samochodowe

Kategoria: Mobile Ciekawostki Gadżety Rejestratory samochodowe Tematyka: Kamery samochodowe Producenci: Navitel

Do polskich sklepów dotarł Navitel NR200. Jak mówi producent: „wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy wprowadzić na rynek budżetową kamerkę o rozdzielczości nagrywania Full HD”.

 • Tani wideorejestrator Full HD, który radzi sobie też w nocy - Navitel NR200
A A

Kosztuje niewiele, ale rejestrowane przez nią materiały mają pozwalać na udowodnienie swojej niewinności lub wskazanie sprawcy zdarzenia. Kamera samochodowa Navitel NR200 ląduje na polskich półkach sklepowych, a oto co konkretnie ona potrafi.

Navitel NR200 to wideorejestrator, który został wyposażony w procesor MStar MSC8336, sensor optyczny SC2363 Night Vision oraz 4-warstwową soczewkę ze szkła. Dzięki tym podzespołom umożliwia nagrywanie wideo o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i płynności 30 klatek na sekundę. Kąt widzenia wynosi natomiast 120 stopni, a producent zwraca jeszcze uwagę na to, że także w nocy zachowana jest wysoka jakość nagrań.

Navitel NR200 wideorejestrator

Kamera rozpoczyna nagrywanie w chwili zapłonu i rejestruje obraz w trybie ciągłym, co oznacza, że nadpisuje wcześniej zapisane wideo, gdy zabraknie miejsca na karcie pamięci. Oczywiście w przypadku wykrycia zdarzenia, materiał jest chroniony przed nadpisaniem. Podobnie sytuacja wygląda w trybie parkingowym (w którym gadżet robi użytek z detektora ruchu).

Dodajmy jeszcze, że zapisany w formacie MP4 plik filmowy można przesłać na inne urządzenie, wykorzystując przewód USB, albo też obejrzeć na zintegrowanym, 2-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 480 x 240 pikseli. 

Navitel NR200 ekran

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy wprowadzić na rynek budżetową kamerkę o rozdzielczości nagrywania Full HD – powiedział Tobiasz Jankowski, dyrektor generalny Navitel Europe. – NR200 to nasz pierwszy produkt z nowej rodziny kamerek z night vision. Sensor SC2363, który umieszczono w tym modelu umożliwi kierowcy nagranie przejrzystego materiału wideo i będzie wręcz noktowizorem podczas jazdy. W niedalekiej przyszłości planujemy rozwinąć portfolio wideorejestratorów o kolejne ciekawe modele”.

Wideorejestrator Navitel NR200 kosztuje 129 złotych. Oprócz urządzenia w pudełku znajdziemy jeszcze przewód, ładowarkę, uchwyt na przyssawkę, ściereczkę z mikrofibry oraz roczną licencję na nawigację z mapą Europy.

Źródło: Navitel

Odsłon: 7726 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Rejestratory samochodowe w marketplace

 1. tarzinio
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2019-06-05 14:53

  Gdzie test nocny? tu widzę jakieś lampy. Proszę filmik z trasy w np lesie, gdzie nie ma dodatkowego oświetlenia

  Skomentuj

  1. tasioros
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-06-05 17:29

   To jest na razie news i reklama, na konkretny test trzeba chwilę poczekac. Jeśli naprawdę ta kamerka dobrze będzie nagrywać obraz w nocy, to może wyjść z tego niezły hit. Choć faktycznie wybór zdjęcia do materiałów promocyjnych budzi lekkie wątpliwość.

   Skomentuj

   1. rulax
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-07 11:08

    W dziennym nawet się nie sprawdzi dobrze ;)

    Skomentuj

 2. Kropeczka
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-06-06 05:24

  Jaki nocny, w tym czymś za 129 ???
  No proszę Cię...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!