Na topie

Praktyczny uchwyt na napoje Navitel TC500

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Gadżety

Nie chcesz, żeby twoja kawa stygła podczas jazdy lub by zimny napój z każdą chwilą stawał się coraz cieplejszy? Nie dopuścić do tego ma Navitel TC500 – praktyczny uchwyt do samochodu.

 • Praktyczny uchwyt na napoje Navitel TC500
A A

Na przykład latem schłodzi, a zimą ogrzeje – uchwyt na napoje TC500 firmy Navitel to gadżet dla zmotoryzowanych, którzy chcieliby poprawić komfort swoich podróży, szczególnie jeśli jest ich sporo i nie są one krótkie. 

Oprócz ogrzewania (maksymalnie do 60 stopni Celsjusza) i schładzania (do 5 stopni) Navitel TC500 potrafi też utrzymywać aktualną temperaturę napoju. Producent przekonuje, że w efekcie kawa nigdy nie stygnie, a zimny napój, który latem ma przynieść odrobinę wytchnienia, spełnia swoje zadanie. 

Akcesorium – które „stanie się niezbędnym gadżetem w każdym aucie”, czego pewny jest dyrektor europejskiego Navitela, Tobiasz Jankowski – zostało wykonane z tworzywa ABS i aluminium, a do prawidłowego działania (a więc gwarancji zachowania prawidłowej temperatury) potrzebuje 12-woltowego gniazda zapalniczki. 

Navitel TC500 wygląd

Dodajmy, że ten samochodowy gadżet jest już dostępny w sprzedaży, więc można go znaleźć w sklepach na terenie naszego kraju. Osoby zainteresowane zakupem swojego egzemplarza Navitel TC500 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 150 złotych. 

„Wprowadzenie modelu TC500 to kolejny krok w stronę rozwoju segmentu akcesoriów marki Navitel. W tym roku stawiamy przede wszystkim na innowacyjność i funkcjonalność urządzeń dedykowanych dla kierowców. Nasz priorytet to zapewnienie maksymalnego komfortu użytkownika podczas podróży” – dodał Tobiasz Jankowski.

Źródło: Navitel

Odsłon: 5956 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gadżety w marketplace

 1. venom32
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-02-12 12:05

  Na Aliexpress bliźniaczo podobny model wychodzi około 100zł. Rozumiem, że firma musi zarobić, do tego cła itd, ale kupijąc w hurcie i tak navitel ma te kubki sporo taniej na sztuce, więc cena z kosmosu.

  Skomentuj

 2. tomto
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-12 12:48

  Ogniwo peltiera ze sterownikiem - nie dziękuję.
  Dla zdrowia i bezpieczeństwa lepiej zrobić sobie przerwę na kawę/herbatę lub zimne napoje.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!