Na topie

Need for Speed: Payback - oto pełna lista dostępnych bryk

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W grze Need for Speed: Payback na graczy czekać będzie niespełna 80 samochodów takich marek jak BMW, Ford, Subaru, Honda, Nissan, Volvo i Porsche.

  • Need for Speed: Payback - oto pełna lista dostępnych bryk
A A

Miesiąc temu mogliśmy bliżej przyjrzeć się „pełnemu atrakcji światu” gry Need for Speed: Payback. Teraz twórcy dają nam odpowiedź na pytanie, czy świat ten będzie też wypełniony rozmaitymi samochodami.

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Z jednej strony bowiem liczba aut jest na poziomie poprzednich odsłon serii, z drugiej jednak daleko jest do tego, co zaoferowali producenci Project CARS 2 i Gran Turismo Sport, a co dopiero Forza Motorsport 7.

Konkretnie w nowych wyścigach od Ghost Games na graczy czekać będzie 78 samochodów prawie 30 marek. Wśród tych ostatnich znajdują się Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Honda, Lamborghini, Mazda, Mercedes, Nissan, Porsche, Subaru, Volkswagen czy Volvo, brakuje zaś przede wszystkim Ferrari i Toyoty. 

Lista nie jest zbyt długa, ale jest całkiem atrakcyjna i każdy powinien być w stanie odnaleźć na niej coś dla siebie. Zanim ona, dodajmy jeszcze tylko, że premiera gry Need for Speed: Payback na PC, Xbox One i PlayStation 4 odbędzie się 10 listopada.

Samochody w Need for Speed: Payback:

  • Acura NSX 2017
  • Acura RSX-S
  • Aston Martin DB11
  • Aston Martin Vulcan
  • Audi R8 V10 Plus
  • Audi S5 Sportback
  • BMW M2
  • BMW M3 E46
  • BMW M3 E92
  • BMW Evolution II E30
  • BMW M4 GTS
  • BMW M5
  • BMW X6 M
  • Buick GNX
  • Chevrolet Bel Air
  • Chevrolet C10 Stepside Pickup
  • Chevrolet Camaro SS
  • Chevrolet Camaro Z28
  • Chevrolet Corvette Grand Sport
  • Chevrolet Corvette Z06
  • Dodge Challenger SRT8
  • Dodge Charger
  • Ford F-150 Raptor
  • Ford Focus RS
  • Ford GT
  • Ford Mustang
  • Ford Mustang Boss 302
  • Ford Mustang Foxbody
  • Ford Mustang GT
  • Ford Roadster
  • Ford Roadster – Beck Kustoms
  • Honda Civic Type-R 2000
  • Honda Civic Type-R 2015
  • Honda NSX Type-R
  • Honda S2000
  • Jaguar F-Type R Coupe
  • Koenigsegg Regera
  • Lamborghini Aventador Coupe
  • Lamborghini Diablo SV
  • Lamborghini Huracan Coupe
  • Lamborghini Murcielago LP 670-4 SV
  • Land Rover Defender 110
  • Lotus Exige S
  • Mazda MX-5 1996
  • Mazda MX-5 2015
  • Mazda RX-7 Spirit R
  • McLaren 570S
  • McLaren P1
  • Mercedes-AMG A 45
  • Mercedes-AMG G 63
  • Mercedes-AMG GT
  • Mercury Cougar
  • Mitsubishi Lancer Evolution IX
  • Nissan 180SX Type X
  • Nissan 350Z
  • Nissan Fairlady 240ZG
  • Nissan GT-R Premium
  • Nissan Silvia Spec-R Aero
  • Nissan Skyline 2000 GT-R
  • Nissan Skyline GT-R V-spec 1993
  • Nissan Skyline GT-R V-spec 1999
  • Pagani Huayra BC
  • Plymouth Barracuda
  • Porsche 911 Carrera S (991)
  • Porsche 911 Carrera S (993)
  • Porsche 911 GT3 RS (991)
  • Porsche 911 RSR 2.8
  • Porsche 918 Spyder
  • Porsche Cayman GT4
  • Porsche Panamera Turbo
  • SRT Viper
  • Subaru BRZ Premium
  • Subaru Impreza WRX STI
  • Volkswagen Beetle
  • Volkswagen Golf GTI
  • Volkswagen Golf GTI Clubsport
  • Volvo 242DL
  • Volvo Amazon P130

Źródło: GamingBolt

Odsłon: 3998 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. Marucins
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-10-28 10:39

    W podstawce czy połowa w DLC?

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-28 11:37

      Patrząc po poprzednim wydaniu to raczej w podstawce ale słusznie się zastanawiasz ;)

      Skomentuj

  2. Adixxx
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-10-28 10:51

    Napiszę jako fan serii NFS od czasów PSX. Ja już się nabrałem na NFS 2015, który miał być wielkim powrotem do Underground. Ghost Games zachowuje się jakby nie było na rynku żadnej konkurencji. Serio przez 2 lata przy wielomilionowym budżecie macie tylko 78 samochodów (zapewne ze 20 kolejnych w kilku DLC)? Nie mogliście wziąć 50 samochodów z poprzedniej części i stworzyć te 78 nowych? Gry na telefon mają więcej samochodów do zaoferowania. Super tuning z milionami możliwości miał być już przy ostatniej odsłonie! Zapomniałem, że stworzyliście największą mapę w historii NFS, która i tak jest mniejsza niż u konkurentów. Obecnie NFS nie ma do zaoferowania nic co by nie miały inne serie. Dla mnie spadkobiercą NFSów jest Forza Horizon. To seria, która czerpie garściami z tego co było najlepsze w NFSach dodając przy tym bardzo dużo od siebie.

    Kiedy ostatnio mieliśmy prawdziwego, dobrego NFSa? Hot Pursuit, Most Wanted od Criterion?

    PÓKI CO NEED FOR RIP PAYMEBACK...

    Upadnijcie już i oddajcie robienie gier ludziom, którzy się na tym znają.

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-28 11:37

      No jako że wychowałem się częściowo na NFS to muszę przyznać rację na ostatnie produkcje Criteriona nie szło patrzeć pod kątem serii jako wyścigi też nie było szału wręcz było słabo/drętwo.
      Nie mniej ostatni NFS zapowiadany jako powrót starego dobrego NFS przypadł mi do gustu nie mniej nie ma za wiele wspólnego ze starym dobrym Undergroundem.
      Nie mniej uważam że lepszy taki NFS niż druga odsłona Most Wanted od Criteriona.
      Ja już pogodziłem się z myślą że stary dobry NFS nie wróci póki EA ma coś z nim wspólnego. Wiadomo zawsze gdzieś człowiek ma tą nadzieję ale prawda jest bolesna. Jedyne co to zostaje wgrywać mody na HD textury i śmigać w starych dobrych produkcjach ewentualnie szukać czegoś lepszego ale póki co nie znalazłem gry która byłaby godna zastąpić Underground/ Underground 2/ Most Wanted (2005) i wywołała uśmiech na mojej twarzy.
      Forza Horizon 3 (mam najbardziej rozszerzoną edycję, no gierka super ale to inna para kaloszy).

      Skomentuj

      1. Snack3rS7PL
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-10-28 12:53

        Nie mniej, nie mniej ni mniej ni więcej :D

        Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-28 11:20

    Most wanted od criteriona było nudne, hot pursuit było w miarę ciekawe, a dalej no cóż...

    Skomentuj

  4. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-28 11:31

    Niespełna 80 wozów?
    A co to rywal forzy, project cars, assetto corsa?
    Moim zdaniem aktualna lista jest zdecydowanie wystarczająca, bo każdy znajdzie jakieś 4 koła dla siebie a za razem jest w czym wybierać.
    Poza tym NFS (te które opierały się na wyścigach ulicznych raczej nie przekraczały 100 aut poza tym po co taka lista skoro większość jest i tak nie ograna).
    Wiem po sobie na przykładzie Forza Horizon 3.
    Aut od groma, testowałem już na pewno ponad połowę ale kończy się na tym że jeżdżę Skylinem R34, bardziej wymagające wyścigi GTR a najczęściej GTA Spano.
    Jeśli twórcy mają tracić czas na robienie 200-300 aut to tylko szkoda lepiej niech zrobią nawet tylko 20-50 wozów a bardziej popracują nad resztą.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Adixxx
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-28 12:40

      NFS ma bezpośrednią konkurencję w postaci Forza Horizon i The Crew (chyba, że coś pominąłem).

      Forza Horizon 3 - ponad 350 samochodów, mapa około 200km2
      The Crew - 81 samochodów, mapa około 4920km2

      Nie wiemy jak duża jest mapa Payback, ale podejrzewam, że mniejsza niż w Horizon.

      Fantastycznie, że bogata lista aż 78 samochodów jest dla Ciebie wystarczająca, ale takie liczby to robiły wrażenie pod koniec lat 90tych. Już nawet simracingowe Project Cars 2 ma 180 samochodów a chyba nie muszę pisać jak dużo trudniej jest realistycznie odwzorować zachowanie auta.

      Więcej aut do oblatania to więcej czasu i zabawy w grze. W Project Cars czy Assetto Corsa oblatywałem każde jedno auto w grze. W Forza Horizon grałem kilka razy u kogoś i też oblatywałem każde auto, które miał w garażu.
      Każdym samochodem jeździ się trochę inaczej. Każde daje trochę inny fun z jazdy i dla mnie to główna radość w grze wyścigowej.
      Z samochodami jest podobnie jak z broniami w FPSach, im więcej tym lepiej.

      Skomentuj

      1. PIRAT_PL
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-28 13:20

        Na przykładzie gry Forza Horizon 3.
        Kupuje auto na aukcji (w salonie rzadko kiedy się opyla). Wytestuję i zazwyczaj sprzedaję.
        Auta których używam wciąż i z przyjemnością mogę policzyć na palcach 1 dłoni stąd w moim odczuciu produkcja (200 aut +) mija się z celem bo po prostu nie są używane.
        W grze Forza klasa retro to praktycznie zakurzone wozy na aukcjach idą po najniższych cenach jakie się da ustalić, ofert masa (chyba że auto jest w specjalnej wersji (z premią do...) to niektóre ciężko trafić ale to zazwyczaj te najlepsze.
        Poza tym mam odczucie że Forza i NFS czy The Crew (fajna gierka tylko krótka w trybie 1 gracza pomimo DLC).
        Te 2 gry to zupełnie inny klimat niż NFS niby gatunek i tematyka wspólna ale gry całkiem inne.
        Jak zagrałem pierwszy raz w The Crew czy też Forza Horizon 3 to napiszę szczerze nie czułem żeby te produkcje były konkurencją NFS czy może raczej że mają coś wspólnego z NFS (oprócz oczywistości jak wyścigi i inne...).
        Poza tym ta gigantyczna mapa w Forza Horizon moim zdaniem to przesada dodając do tego Blizzard Mountain i Hot Wheels świat jest jeszcze większy.
        Jakoś nie przywykłem do tak dużego otwartego świata.
        Poza tym NFS kochałem (stare produkcje nadal kocham za to że mają jakiś sensowny ciąg fabularny).
        "Fabuła" w grze Forza opiera się na tym że wygrywasz by rozbudowywać swoje imperium (czytaj festiwale) i przy okazji stawać się bardziej popularnym kierowcą.
        The Crew za tu tu chylę czoło bo historia była poruszająca i wręcz pchała gracza w fotel żeby pokonywać kolejne mile by pozbyć się kolejnych Bossów a w końcu samego "V8", tam była zażarta walka, czuć klimat.
        W Forzy mi tego baaaaardzo brakuje, kocham gry z porządną fabułą a jeszcze jak jest trochę dłuższa to już miodzio, nic więcej mi nie trzeba.

        Skomentuj

        1. Adixxx
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-10-28 14:21

          Jasne, że to zupełnie inne gry. Chodzi bardziej o to, że wszystkie są arcade, sieciowe, mają otwarty świat i tuning.

          Zgodzę się z Tobą, ale ja pozostaję przy tym, że duża baza samochodów to niepowtarzalność. Masz cały czas coś nowego.

          Pamiętam ile radochy miałem jako dziecko gdy po dziesiątkach godzin spędzonych w GT2 i GT4 wciąż wygrywałem nowe samochody.

          Skomentuj

          1. PIRAT_PL
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-28 18:20

            Wiesz no kwestia gustu nie mniej fakt jeśli w forza byłoby to zrobione jak NFS że auta co trochę się odblokowują a nie wszystko na raz (tylko kwestia kasy).
            To by była większa motywacja ;)

            Skomentuj

      2. dzejsonista
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-29 12:17

        Nie wiem po co Wam wiecej samochodów, skoro każdy samochód w NFSie jeździ tak samo.

        Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-10-29 19:19

          Może nie tak samo ale podobnie.
          Ja testowałem w ostatnim NFS wszystkie wozy ale i tak ostatecznie zostałem przy 700 konnym BRZ :D
          Nie przepadałem nigdy za Subaru ale tu sprawdzał się nieźle ;)

          Skomentuj

  5. Slammer88
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-28 23:26

    Szkoda że tak mało Audi . I czemu dali model S5 a nie RS5 w coupe czyli tą bardziej sportową odmianę... Że o RS7 nie wspomnę :(
    Sporo SUV`ów dodali jak na ścigałkę

    Skomentuj

    1. deton24
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-29 09:29

      Bo są offroady. Podpatrzyli że w Forzie się sprawdziło.