Na topie

Neill Blomkamp przygotowuje filmowy zwiastun Anthem [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nominowany do Oskara reżyser filmów „Dystrykt 9”, „Elizjum” i „Chappie” dołaczył do Bioware oraz EA w celu przygotowania wyjątkowego materiału wideo promującego grę Anthem.

  • Neill Blomkamp przygotowuje filmowy zwiastun Anthem [AKT.]
A A

EA nigdy nie oszczędza na kampaniach promujących gry. Ze sporym rozmachem realizowana jest również ta dotycząca Anthem. Zaangażowano do niej nawet posiłki spoza BioWare.

I to nie byle jakie. EA poinformowało bowiem, iż filmowy zwiastun Anthem przygotowuje, we współpracy z Bioware oraz EA. Neill Blomkamp. Wypada w tym miejscu przypomnieć, iż to nominowany do Oskara reżyser filmów „Dystrykt 9”, „Elizjum” i „Chappie”.

Materiał tworzony na potrzebny Anthem zatytułowano „Conviction”. Blomkamp ma tutaj ożywić ogromny świat Anthem własną, oryginalną historią osadzoną dekady przed wydarzeniami, które przedstawi fabuła gry. Widzowie będą mieli możliwość obcowania z unikalnym stylem Blomkampa, który tworzy fotorealistyczne efekty wizualne i łączy je z rzeczywistym światem.

„Byłem naprawdę zachwycony tym niesamowitym światem, jaki BioWare stworzył, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Anthem. Conviction przedstawia narrację, która obejmuje piękny i wciągający świat, gotowy do eksploracji przy użyciu potężnych Javelinów. Świat, w którym na każdej skalnej półce i każdej dolinie czai się niebezpieczeństwo.” - Neill Blomkamp

Poniżej możecie zobaczyć krótką zapowiedź „Conviction”. Pełen zwiastun zostanie opublikowany 14 lutego.


Premiera Anthem odbędzie się natomiast 22 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Abonenci Origin Access Premier zagrają już 15 lutego. Subskrybenci EA Access i Origin Access Basic będą mogli cieszyć się od tego dnia 10-godzinną wersją demo.

AKTUALIZACJA, 17.02.2019

Pełny materiał okazuje się trwać niespełna 4 minuty. Jak wypada i czy może zachęcać do zainteresowani się grą? Oceńcie sami.

„Reżyser Neill Blomkamp, Oats Studios i BioWare przedstawiają aktorski film krótkometrażowy osadzony w świecie Anthem, kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami przedstawionymi w grze."


Źródło: EA, Anthem Game

Odsłon: 13453 Skomentuj newsa
Komentarze

21

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. Sharimsejn
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-02-12 22:56

    "Jeśli" gra będzie nieciekawa to nic jej nie pomoże.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-12 23:13

      EDIT. Kiedy Dystrykt 10? :C

      Skomentuj

  2. Makkk
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-13 08:32

    Ten trailer nie pomoże przywrócić mocnego zainteresowania tą grą, jak podczas pierwszego ogłoszenia. Pomogą jej pozytywne recenzje. Na razie to wszystko wygląda jakbym już gdzieś widział. Uwielbiam Sci-Fi, ale wolę, jak się wyróżnia na tle innych.

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-13 11:47

      Tyle, że Anthem to nie jest gierka f2p, która ma zarabiać na micro, a zwykłe pudełko za €60. Oczywiście, że fajnie jak gracze zostaną na dłużej i będą kupować skiny i dlc, ale jak nie to nic się nie stanie. Ważne, żeby sprzedaż pudełek na premierę była dobra i to myślę jest dla EA większym priorytetem niż jakiekolwiek utrzymywanie tych graczy na dłużej. Zostaną to fajnie, nie to nie. Najwyżej się zrobi Anthem 2 i sprzeda jeszcze raz po €60.

      Skomentuj

        1. projectdarkstar
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-02-14 08:30

          Miłośnicy FPS teraz jarają się tym, co MMOwcom znudziło się już dawno temu :D

          Oglądałem gameplay z Anthem i wygląda jak każda inna gra. Nie ma w sobie nic szczególnego. Podobna do Destiny, z którą też był hype a potem, no cóż, wszyscy wiemy.

          Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-13 13:12

      jeszcze za wcześnie by oceniac czy jest nudna czy nie bo nie znamy całego contentu.

      Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-02-14 00:00

          zobaczymy, licze na jakies ciekawe rozwiazania.
          Fakt jest duzo w tym co mowisz prawdy ze gra z randomami moze nie byc w ogole atrakcyjna.

          Skomentuj

          1. pablo11
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-02-17 22:01

            W tą grę można zagrać 10h w Basicu (tylko przez przez przeglądarkowy sklep) lub za 60zł przez miesiąc. To są grosze w porównaniu z innymi grami AAA. Moim zdaniem jedna z lepszych propozycji, szczególnie że dostajemy w Origin Accessie prawie wszystkie gierki EA.
            Pudełka moim zdaniem nie ma sensu kupować, bo ta gra jest zbyt krótka.

            Skomentuj

      1. q3aki
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-18 20:28

        no wlasnie, ze znamy, premier access i jedziesz. Duzo juz tutaj koledzy powiedzieli, niestety daleko do idealu.

        Skomentuj

    3. pablo11
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-02-18 00:15

      Co do The Division 2, to osobiście nie twierdzę, że obierze graczy Anthemowi. Dla mnie Anthem to dosyć przyjemna gra, natomiast The Division 2 nie grałbym, nawet gdyby mi płacili. Dlaczego ?? Inteligentny producent nie przewidział trybu FPP, a ten tryb TPP, który jest mi nie odpowiada, pląsanie ekranu itp. Ściągnąłem grę kilkadziesiąt GB, pograłem 5 minut, wyrzuciłem. W Anthem bym zagrał, ale mam problemy z kartą AMD i brakiem kompatybilnych sterownikow, po części EA i AMD dało dupy w tej kwestii.

      Skomentuj

      1. pablo11
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-02-18 00:16

        W demo i chwile w pełną grałem.

        Skomentuj

  3. Balrogos
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2019-02-13 16:43

    Przeciez ta gra to szrot :D a oni film robio?

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-02-13 23:58

      a masz juz gre?

      Skomentuj

  4. Siderion
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-18 08:41

    Główny zły jak z reklam Wedla ;)

    Skomentuj

  5. FajeraPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-18 09:04

    Pograłem w betę i gram teraz w EA Access.
    Sama gra wygląda naprawdę dobrze, mechanika jest dobra.
    Świat wygląda naprawde pięknie. Efekty w grze naprawdę stoją na bardzo wysokim poziomie. Muzyka i udźwiękowienie super.

    To co na ten moment jest na duży minus:
    - problemy z połączeniem. Często wyłączane serwery.
    - zminimalizujesz okno, gra od razu rozłącza sesje i wczytuje do pulpitu głównego.

    Na ten moment jestem mocno ZA. Co będzie dalej - wszystko zależy od twórców.
    Kto nie jest pewny zakupu może przetestować grę w Origin Access na PC albo EA Access na Xbox.

    Skomentuj

    1. patol1984
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-18 11:15

      Na mnie też grafika, efekty, modele, animacje i krajobrazy robią mega wrażenie, dawno nie jarałem się tak żadną gierką ;D
      Rozłączyło mnie 2 razy, a z minimalizowaniem nie mam problemu na szczęście. Za to przy włączaniu mapy 2 razy gra mi się powiesiła.
      Ogólnie gra bardzo przypomina mi andromedę, główny wątek jest spoko, ale poboczne jak w andromedzie, takie nudne zapchaj dziury ;D
      Ale jestem pozytywnej myśli, oby gra nie zdechła.

      W trakcie gry napotkałem takiego małego zonka:
      https://imgur.com/a/L5isT7i

      Skomentuj

      1. patol1984
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-02-18 13:58

        Loading jakoś mnie nie odpycha, ale te drętwe, nic nie wnoszące dialogi są irytujące, ogólnie bije zbyt dużą zniewieściałością od prawie wszystkich NPC jak na środowisko, w które zostali rzuceni.
        Jak to pułkownik miles z avatara rzekł "Jak zmiękniesz to Pandora cię zeżre i wysra", w miejsce pandory trzeba by wstawić anthem/hymn czy coś.

        Skomentuj

        1. FajeraPL
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-02-19 11:10

          Faktycznie dialogi to u mnie od razu leci pomiń pomiń pomiń. Nic nie wnoszą i nie chce mi się czytać. Irytuje też to ciągłe bieganie z tej piwnicy do misji. Ogólnie jak strzelanie i sam świat jest fajny - to samo podejście do tematu przed misjami powinno być bardziej angażujące. A tak to wygląda: idź do ziomka, ziomek da ci misje, powie ci jakie to jest ważne i w ogóle i leć do javelina i misja. Loadingi przy dłuższym graniu faktycznie zaczynają mnie po mału irytować. Gram równolegle w Metro i tam za pierwszym razem loading jest dłuższy, a potem idzie szybciej.

          Skomentuj

  6. mike278
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-18 19:03

    Gdzieś mam grę, jak wiele innych. Ale film pełnometrażowy bym sobie obejrzał gdyby Szanowny Neill był łaskaw taki popełnić.

    Skomentuj

    1. FajeraPL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-19 11:13

      A znając jego podejście do tematów sci-fi byłby to hicior.

      Skomentuj

  7. Kokolina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 08:13

    Gram z przyjemnością od kilku dni. No i warto było odczekać kolejki i kupić po premierze w ME