Smartfony

Motorola przygotuje Nexusa 6 z 5,9-calowym ekranem?

opublikowano przez w dniu 2014-07-28

Chociaż wszyscy producenci idą w stronę coraz większych ekranów to tego typu rozmiar dla wielu osób będzie już nie do zaakceptowania.

Motorola Nexus przeciek

Urządzenia mobilne z serii Nexus cieszą się naprawdę dobrą opinią i nie mniejszym zainteresowaniem. Chociaż z chwilą zapowiedzi projektu Android One wydawało się, że Nexus może pójść w zapomnienie to na szczęście nic takie nie bedzie miało miejsca. Najnowsze informacje są jednak zarówno dość zaskakujące, jak i chyba nico niepokojące.

Powołujące się na zaufanych informatorów Android Police twierdzi, iż kolejnego smartfona z linii Nexus przygotuje Motorola. To dość zaskakująca informacja, ponieważ do tej pory w kontekście tym wymieniano innych producentów. W tym przypadku nie są to jednak powody do dużego niepokoju.

Ciekawiej brzmią za to doniesienia w sprawie specyfikacji Nexusa 6. Wprawdzie ujawniono jedynie prawdopodobną przekątną ekranu, ale wystarczyło to do wywołania wielu komentarzy i to niekoniecznie pozytywnych.

Nexus 6 miałby bowiem legitymować się wyświetlaczem o przekątnej aż 5,9 cala. Chociaż wszyscy producenci idą w stronę coraz większych ekranów to tego typu rozmiar dla wielu osób będzie tutaj raczej nie do zaakceptowania.

Pozostaje nam czekać na kolejne, być może dokładniejsze już informacje. Powinny pojawić się one już wkrótce, ponieważ nowy Nexus zadebiutować ma jeszcze w tym roku.

Źródło: technobuffalo, androidheadlines

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kiedyś chciałem mieć wydajny smartphone, póki producenci nie zaczęli robić +5" patelni. Jestem im wdzięczny. Zaoszczędziłem masę pieniądze i kupiłem sobie normalny telefon.
  Zaloguj się
  13
 • avatar
  SmartTablet.
 • avatar
  Kupiłem ostatnio Htc one m8 i niestety 5 cali to już max, a nawet za dużo. 4,7 cala myśle było by w sam raz.
  Zaloguj się
 • avatar
  5.9 cali nexus??????? ich porypalo... rozumiem nexus 5 = 5 cali, 6'stka powinna miec 5.2/5.5 max!
 • avatar
  Jak dla mnie w sam raz. A nawet mogliby do tych 6 cali dojść.
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  5 pozostanie w sprzedaży tylko potanieje, więc robią większego brata. Note też jest duży i świetnie się sprzedaję dlaczego większy Nexus nie miałby się sprzedać?
 • avatar
  Motorola i nexus to chyba najlepsze polaczenie, zawsze mialem szcunek do tego producenta chociaz us and a jakos mi do gustu nie przypada.