Na topie

Ni no Kuni II zbyt ambitne - w tym roku nie zagramy [AKT. - gameplay]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na premierę gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom będziemy musieli poczekać do stycznia przyszłego roku. Wygląda jednak na to, że warto.

 • Ni no Kuni II zbyt ambitne - w tym roku nie zagramy [AKT. - gameplay]
A A

Aktualizacja [15.07.2017]: Choć – jak wiemy (z newsa poniżej) – na premierę gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom przyjdzie nam poczekać nieco dłużej niż się spodziewaliśmy, tytuł ten wydaje się już wyglądać naprawdę dobrze. Jeśli macie ochotę, możecie się o tym przekonać, oglądając 9-minutowy zapis rozgrywki, który opublikowała dopiero co redakcja serwisu GameSpot. Oto on:

News [14.07.2017]: Ni no Kuni II: Revenant Kingdom to jeden z tytułów, które umieściliśmy w naszym zestawieniu Najgorętsze premiery gier drugiej połowy 2017. Okazuje się jednak, że niestety odrobinę przedwcześnie. 

10 listopada 2017 to już nieaktualna data premiery tego ambitnego erpega, będącego kontynuacją naprawdę udanej produkcji studia Level 5 sprzed sześciu lat. Twórcy doszli do wniosku, że nie wyrobią się do tego czasu i potrzebują dodatkowych dwóch miesięcy.

Premiera gry Ni no Kuni II: 19 stycznia 2018 r.

To nowa oficjalna data premiery. Może nawet lepsza, bo to początek okresu zimowych ferii, a rozmiary Ni no Kuni II: Revenant Kingdom mają być tak duże, że jedno czy dwa popołudniowe posiedzenia zdecydowanie nie wystarczą na zapoznanie się z tym, co przygotowali twórcy.

Ni no Kuni II gra screen

Skąd obsuwa? Zaskoczenia raczej nie będzie. Twórcy przekonują (co pewnie jest zgodne z prawdą), że potrzebują dodatkowych dwóch miesięcy, by upewnić się, że dostarczają grę, która spełni pokładane w niej nadzieje. 

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – świetny jRPG ma być jeszcze lepszy

„Dwójka” ponownie urzekać ma ładną oprawą wizualną, fascynującym światem i emocjonującą opowieścią, ale też przebudowanym systemem walki – „pokemonowy”, znany z pierwszej części, zostanie zastąpiony bardziej typowym modelem potyczek w czasie rzeczywistym. To nada rozgrywce dynamiki.

A jak to wszystko wygląda? O tym możecie przekonać się, oglądając opublikowany w ubiegłym miesiącu zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki. Na koniec dodajmy tylko dla ścisłości, ze Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zmierza na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Źródło: Bandai Namco, GameSpot

Odsłon: 3194 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
  1. Arek9182
   Oceń komentarz:

   7    

   Opublikowano: 2017-07-14 12:25

   Ty tak na serio? Całe życie będziesz jadł tego schabowego z kartoflami? :]

   Skomentuj

  2. Akatzuky
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2017-07-14 14:06

   XD Typek nie ogarnia

   Skomentuj

  3. KMyL13
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2017-07-14 15:40

   Better weeb than red ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Skomentuj

  4. Gorgonek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-17 09:10

   Nie chcesz, nie graj. Pierwsza część była niesamowita i nie mogę się doczekać drugiej, chociaż Ghibli nie uczestniczy tym razem w produkcji :(

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!