Smartfony

Nieoficjalna specyfikacja Galaxy S8+ - słuchawki AKG w zestawie

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-02-23

Wygląda na to, że Galaxy S8+ zaoferuje ekran o przekątnej 6,2 cala. Będzie on oczywiście zakrzywiony.

O Galaxy S8 powiedziano i napisano już naprawdę wiele. Tym razem w centrum uwagi znalazł się Galaxy S8+. Wprawdzie obydwa modele będą do siebie bardzo podobne, ale pewne różnice spowodować mogą, że część osób zainteresuje się właśnie Galaxy S8+.

Niemal wszystkie źródła najlepiej zorientowane w planach koreańskiego producenta skupiają się dziś na specyfikacji smartfona. Podaje ją między innymi @evleaks czy redakcja sammobile. O większym zaskoczeniu nie ma mowy, aczkolwiek doniesienia mówią o szczegółach, a więc wypada im się przyjrzeć.

Wygląda na to, że ekran w Galaxy S8+ będzie cechował się przekątną 6,2 cala. Będzie on oczywiście zakrzywiony i wykonany w technologii Super AMOLED. Podobnie jak w mniejszym modelu obudowa cechować ma się certyfikatem IP68 i skrywać między innymi 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane. Tutaj niektórzy liczyć mogli na nieco więcej, wygląda jednak na to, że Samsung nie widzi jeszcze potrzeby implementacji 6 GB pamięci RAM.

Galaxy S8+ specyfikacja

Brakuje wprawdzie wzmianki odnośnie procesora (najpewniej Qualcomm Snapdragon 835 lub nowy Exynos 9), pojemności baterii i czytnika linii papilarnych, którego jednak zabraknąć nie powinno. Co więcej, pojawić ma się też skaner tęczówki oka.

Jak zapewne zauważyliście, w zestawie ze smartfonem znaleźć mają się słuchawki AKG. W świetle ostatnich informacji o dopinaniu przejęcia grupy Harman nie jest to najmniejszym zaskoczeniem. Właśnie taki obrót spraw sugerowaliśmy.

Źródło: sammobile

marketplace

Komentarze

21
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawe jaka polska cena na start, 4 tysiące?
  Zaloguj się
 • avatar
  Oby dali Exynosa. Jak będzie Snapdragon to automatycznie będzie ten gówniany zintegrowany układ dźwiękowy Snapdragona rodem z targu.
  W przypadku Exynosa pewnie Cirrus Logic (jak w S7) bądź Wolfson - to już się nadaje do słuchania muzyki i mnie osobiście wystarcza. No i mając odpowiednią moc i potrafi napędzić lepsze słuchawki.
  Zaloguj się
 • avatar
  Mam galaxy s7, po zainstalowaniu tych samych aplikacji jakie miałem na s4 bardzo zastanawia mnie ilość wolnej pamięci podczas normalnego użytkowania
  S4 - średnio 600/700 MB
  S6 - średnio 900/1100 MB
  Dodam że S6 ma 2x więcej pamięci niż S4. Na ekranie z ilością dostepnej pamięci RAM widnieje info że ponad 500MB jest zarezerwowane na system. Zostaje mi więc 3500 MB. A że najczęsciej mam około 1gb wolnej pamięci, nie mogę pojąć jakim cudem te same aplikacje zajmują 2500MB skoro na S4 nawet nie miałem takiej ilości pamięci.
  Zaloguj się
 • avatar
  Czy certyfikacja IP68 będzie honorowana w gwarancji, czy tradycyjnie będzie to element wprowadzania klienta w błąd?
 • avatar
  i cena z kosmosu.
 • avatar
  i cena z kosmosu.
 • avatar
  Wygląda w sumie jak s7 edge z rozciągniętym ekranem. Tyle się ciesze , że mój tel. po roku nie będzie stary :P
 • avatar
  W końcu może znajdzie się nastepca mojej pięknej potęgi galaxy Note 4. Bo jak dotychczas te wszytkie tel to mają bardzo małe ekrany. 5,7 cala to za mało, z racji ze to będzie zakrzywionym to mogli by dac 6,4caLa i w tedy można tel używaćm bo jak narazie to 29miesięczny note 4 rządzi nie ma lepsZego tel. Nie ma super high end tel z większym ekranem niz 5,7
 • avatar
  Ja to mam jeszcze nadzieję, że konkurencja na chińskim rynku wymusi na Samsungu wyposażenie tej większej wersji S8+ (ogólnie lub przynajmniej na niektóre rynki głównie Azji) w 6GB, tak jak przewidują to tutaj:

  "Samsung is also expected to release a supercharged version of both the Galaxy S8 and Galaxy S8 Plus in China with recent leaks saying they will receive 6GB RAM compared to just 4GB for the rest of the world. Samsung has previously acknowledged RAM is a great selling point in China, but that is unlikely to make potential customers in other countries feel any better if they are snubbed. "

  http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2017/02/22/galaxy-s8-design-photos-specs-release-date/#376a41fb662b

  Myślę jednak, że nie tylko konkurencja ze strony Huawei P10 lub raczej P10 plus odegra tu znaczącą role, ale jednak, a może przede wszystkim, DeX czyli odpowiedź na MS Continuum. Jeżeli S8 miałby to zastąpić W JAKIKOLWIEK SPOSÓB prosty PC, to wydajnością nie może rozbijać się o mniej niż 4GB efektywnego RAMu.