Na topie

Niezwykle ciepłe przyjęcie Battlefield 1

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Pod adresem Battlefield 1 pojawiają się niemal wyłącznie pozytywne komentarze. Wy też macie co do tej gry duże nadzieje?

  • Niezwykle ciepłe przyjęcie Battlefield 1
A A

Chyba każdy z tutaj obecnych słyszał o zapowiedzi Battlefield 1. Spodobały wam się pierwsze informacje dotyczące tego tytułu i materiały go promujące? Jeśli tak to nie jesteście sami.

Ekipy EA oraz DICE zrobiły to, czego wielu graczy nie mogło się ostatnimi czasy doczekać. Porzucono tematykę wojen osadzonych w przyszłości czy nawet czasach współczesnych i zdecydowano się ponownie zabrać graczy do przeszłości - konkretnie w realia I wojny światowej.

Wystarczyło okrasić to zwiastunem obiecującym podanie wszystkiego w ładnej oprawie graficznej i pod adresem Battlefield 1 posypały się tysiące pozytywnych komentarzy. Sam zwiastun gry znajdujący się na oficjalnym kanale serii na portalu YouTube został w ciągu trzech dni odtworzony ponad 16 500 000 razy. Obecnie licznik dobija już do 20 000 000.


Dla porównania zwiastun zapowiedzianego kilka dni wcześniej Call of Duty: Infinite Warfare o odtworzono do tej pory nieco ponad 14 000 000 razy.

Różnica nie jest zatem na pierwszy rzut oka miażdżąca. Dodać trzeba jednak, że materiał promujący Battlefield 1 ma na ten moment jedynie 19 232 negatywnych głosów. W przypadku Call of Duty: Infinite Warfare liczba ta wynosi 1 262 532 [stan na 09.05.2016, godz. 19:11]. Nokaut.

Czy tak wielka dysproporcja wynika jedynie z racji poruszanej tematyki? Nie do końca, ponieważ Call of Duty: Infinite Warfare krytykowane jest również za oprawę graficzną, która nie zapowiada się imponująco.

Źródło: youtube -  Battlefield, dualshockers

Odsłon: 8972 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij
    1. hrabin1
      Oceń komentarz:

      17    

      Opublikowano: 2016-05-09 19:45

      wypunktowałeś temat... właśnie dlatego chętnie pogram w I wojnę światową jako operator karabinu i innych maszyn do zabijania "złych ludzi"... :)

      Skomentuj Historia edycji

    2. Tridefy
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-05-09 23:47

      Akurat jak dla mnie pierwsze BO było mistrzostwem, oczywiście mówię jedynie o tryb single player.
      Październik zapowiada się świetnym miesiącem gier(BF1, Mafia III)

      Skomentuj

    3. Smuga
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-05-11 09:36

      Co jak co, ale pierwsze MW było po prostu lepsze od starych CoDów, pod każdym względem. Mi już się rzygać chciało od II WŚ kiedy miało premierę. I oby nie prędko wróciło do niej (nigdy w szerokiej skali nie wykorzystywanej pierwszej wojnie można dać szansę).

      Skomentuj

  1. mordehigh
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-05-09 19:42

    Zastanawia mnie jak głupi ludzie siedzą w tym Activision, nikt już nie chce sci fi, hmm zróbmy grę w przyszłości na pewno im się spodoba..

    Skomentuj

    1. cashman
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2016-05-09 23:53

      Przecież słuchają graczy... Zaraz po Ghosts gracze chcieli zmiany... Większość chciała właśnie przyszłości wtedy. Infinity Ward zaraz po Ghost zabrało się właśnie za futurystyczne rozwiązania.

      Skomentuj

  2. Pavilon
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2016-05-09 19:44

    co w tym dziwnego skoro CoD nigdy nie zdeklasowal Battlefielda?

    Skomentuj

    1. projectdarkstar
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2016-05-10 08:22

      Wow ale zalatuje fanbojem. Rozumiem masz na myśli multiplayer bo nikt przy zdrowych zmysłach nie chwaliłby kampanii SP w BFach.

      Wiem że to będzie dla ciebie szok - obie serie są słabe. BF się skończył na BF2 a ten pseudorealistyczny bełkot zwany BF3 i BF4 to żart. Jeszcze BFBC2 było fajne ale i tak od BF2 gorsze. Co mnie cieszy to że przy okazji premiery IW dostaniemy odświeżonego COD4 czyli do dziś najlepszą część cyklu. Jeżeli MP będzie taki jak w oryginalnym COD4 (czyli nie dodadzą miliona durnych killstreaków) to w końcu może będzie można znowu pograć w CODa.

      Skomentuj

      1. vulgary
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-05-10 09:56

        W bf nigdy pojedyńcza kampania nie miała większego znaczenia, tu chodzi tylko o multiplayer i pojazdy, które nadają rozmach starciom.

        Skomentuj

        1. projectdarkstar
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2016-05-11 08:01

          Rozmach... czytasz reklamówkę BFa?
          Pojazdy sobie mogą być. Póki reszta gry kuleje nie ma to wielkiego znaczenia.

          Skomentuj

      2. krystianbog
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-05-10 17:07

        Kto kupuje dziś COD/BF dla Singla ?

        Skomentuj

  3. Bostonawy
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-05-09 20:01

    Nie ma co się dziwić że ciepło przyjęte skoro ludzie się tego domagali, właściwie to II wojny ale pierwsza może będzie jeszcze lepsza. W każdym razie nie sądziłem że to powiem ale czekam na tego nowego BFa z uśmiechem na twarzy.

    Skomentuj

  4. bassv
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-05-09 21:24

    Battlefield 1 sam czekam z uśmiechem na twarzy wreszcie coś z starszych czasów na coda nie czekam bo to już nie ten sam cod c parę lat temu wyjdzie to wyjdzie i tyle

    Skomentuj Historia edycji

  5. PoetaX
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-05-09 23:03

    DICE po prostu posłuchało graczy. HEJ Ubisofi i Activision! Patrz i ucz się!

    Skomentuj

  6. Mikenas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-05-10 07:08

    A wszystkich byłych i obecnych graczy BFa którzy zamierzają kupić i pogan w najnowszą odsłonę zapraszam do grupy na fb, gdzie będzie zebrana śmietanka graczy grająca w BF4, planujemy utworzyć fajna społeczność z gry tak by każdy niezależnie iedy i jak długo po premierze miał z kim pograc. Takze by wydana kasa na gre była wykorzystana na maksa a sama gra nie znudziła się jak najdłużej. Grupa na fejsie: grupa bedzie aktywna i prowadzkna z rozmachem facebook.com/groups/1787911114772141?ref=bookmarks

    Skomentuj

  7. kristof080
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-05-10 07:31

    Moim zdaniem ogladanie wyzelowanych tyczek z realu to oznaki pedalstwa. Co do pesa to sie zgadzam z toba ;-).
    No i teraz come back wszystkich fps do czasow przeszlych. Ale to bardzo dobrze. Jak sobie przypomne kampanie z MoH i Cod, to az sie lezka kreci w oku.

    Skomentuj Historia edycji

    1. PrzemasK
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-05-10 17:00

      Medal of Honor Allied Assault - misja na plaży w Normandii i tyle w temacie. Myślę, że więcej mówić nie trzeba ;)

      Skomentuj

  8. projectdarkstar
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2016-05-10 08:26

    A ja powiem szczerze podziękuję.
    Mimo że mamy odejście od zmęczonej lekko futurystycznej formuły.
    A podziękuje nauczony przykładami BF3 i BF4 i tym jak EA traktuje ludzi którzy kupią ich gry.
    I to nie będzie żaden comeback starych FPSów bo po prostu wezmą BF4 i przyodzieją w tematykę WWI. No bo panocku czeba wydać żeby z codem konkurować!

    Skomentuj

  9. bhaal1982
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-05-10 08:51

    Tak się zastanawiam bo niektórzy piszą o tym że nowy BF będzie to BF4 z nakładką I wojny światowej. Coś w tym jest ale wg mnie na pewno będzie fajny klimat w szczególności że będą w grze bronie koncepcyjne z tego okresu :).

    Wkurzyłem się kiedy wydali Battlefronta (kupię jak stanieje bo to było jawne dymanie graczy)i kiedy wydali Hardline(kupiłem dopiero jak było po 50 pln)ale BF1 kupię bez dwóch zdań od razu :D

    Coda nie jestem zwolennikiem - próbowałem swoich sił ale mechanika mi po prostu nie leżała :\ wiadomo jedni lubią piwo drudzy wódkę :P

    Skomentuj

  10. wdowa94321
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-05-10 15:15

    Skoro nawet mi suty stanęły znając DICE na wylot to jest dobrze... Szkoda że zapowiedziano TYLKO 6 czy tam 8 misji w SP, bo tam najbardziej tematyka 1 Wś mogła pokazać pazur... Multiplayer moze być nieco... Ymm... Wybrakowany (z 8 karabinow, 20 pistoletów i kilka broni samopowtarzalnych), choć jeżeli odejdą od arcadeowego podejścia, to mozemy mieć niezłe bitwy mieszane (powietrze, artyleria, krążowniki i piechota)

    Skomentuj

  11. dezmont
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-05-11 01:05

    Ten CoD to jakiś crap. Jak to w ogóle ma prawo wyjść w 2016 roku?