Na topie

Microsoft podgrzewa atmosferę przed premierą Lumii 730 - smartfona dla miłośników selfie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Smartfony Tematyka: IFA 2014 Nokia Lumia Windows Phone 8 Producenci: Microsoft

Microsoft zaczyna odkrywać karty przed swoją konferencją zapowiadaną na targi IFA 2014.

Lumia 730 smartfon zapowiedź

AA

Microsoft zaczyna odkrywać karty przed swoją konferencją zapowiadaną na targi IFA 2014. Wiemy już, że zobaczymy tam przynajmniej jednego smartfona - Lumię 730.

O modelu tym mówi się już od pewnego czasu. Chociaż pełna specyfikacja jest jeszcze zagadką to nie ulega wątpliwości jaki jej element będzie przez producenta eksponowany najbardziej. Smartfon ma być modelem dla miłośników selfie, a więc musi legitymować się dobrej jakości frontową kamerą. W tym przypadku będzie miała ona rozdzielczość 5 Mpix. To właśnie na selfie skupia się zresztą najnowszy obrazek opublikowany przez producenta, którego celem jest podgrzanie atmosfery przed premierą smartfona.

Czego jeszcze spodziewać można będzie się po zapowiadanym smartfonie? Wedle ostatnich doniesień model ten wyposażony zostanie w ekran o przekątnej 4,7" i rozdzielczości 720p. Moce obliczeniowe zapewniać ma z kolei czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400, a z tyłu obudowy pojawi się kamera 6,5 Mpix. Naturalnie nie zabraknie również systemu Windows Phone 8.1.

Wszystkiego dowiemy się dokładnie już 4 września. Na ten dzień zaplanowana jest oficjalna premiera smartfona.

Źródło: gsmarena

Odsłon: 7010 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. karolj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2014-09-02 08:49

    Teraz każdy vendor bedzie podgrzewać atmosfere czegokolwiek, najbardziej samsung, bo zbliza sie premiera iP6.

    Skomentuj

    1. okar19
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2014-09-02 14:24

      Miłośników seofoe? Moj mozg tego nie ogarnia

      Skomentuj

      1. okar19
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2014-09-02 14:25

        Selfie!

        Gdzie ta edycja!!!

        Skomentuj

  2. noel24
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2014-09-02 09:09

    Czyli nagie fotki z iClouda to jednak marketing M$?

    Skomentuj

    1. Kojot321
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2014-09-02 09:17

      Nie, to po prostu głupota pustych gwiazdeczek z US and A.

      Skomentuj

      1. Gorgonek
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2014-09-02 11:21

        Raczej US of A ;)

        Skomentuj

        1. Kojot321
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2014-09-02 11:54

          https://www.youtube.com/watch?v=xrTbsefI7aA

          Skomentuj

      2. Kethael
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2014-09-02 13:45

        No patrz, a ja myślałem, że to wina hakera/przestępcy...

        Skomentuj

    2. angelboy
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2014-09-02 09:17

      nie sądzę, bo przecież większość amerykańców jedzie na iphone'ach które posiadają iOS więc M$ nie ma tam nic do gadania ...

      Skomentuj

  3. prime27pl
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-09-02 09:22

    Kolejny głupi trend.

    Skomentuj

    1. fujiyama
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-02 10:29

      Niesamowite. Czterdziesta piąta Lumia wygladajaca jak wszystkie pozostałe.

      Skomentuj

      1. Araragi
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2014-09-02 11:15

        Czterdziesta piąta taka i ciągle ładniejsza niż wszystki galaktyki ^^

        Skomentuj

    2. arcadios
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2014-09-02 13:24

      Za 20 lat muzułmanie będą robić sobie selfie z głowami niewiernych i chrześcijan! Tak się skończy era lewactwa, pedalstwa, i promowania multi kulti przez ''nowoczesną'' Europę!

      Skomentuj

  4. krynka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-02 17:38

    Zajefajne kamerki z przodu są, a wideorozmów po 3g jak nie było tak ni ma...
    "Gupie" telefony bez andka umiały