Na topie

Nowa aktualizacja do CS:GO

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport Valve

Valve przygotowało pierwszą dużą aktualizację w tym roku. Na graczy czekają spore zmiany w puli map i nowość w zabezpieczeniach Prime.

 • Nowa aktualizacja do CS:GO
A A

Wraz z najnowszą łatką z gry znikają mapy Subzero oraz Austria. Za to Zoo oraz Abbey pojawi się w grach uproszczonych i deathmatchach – za jakiś czas pewnie również w rozgrywkach turniejowych. Do gier rankingowych trybu Skrzydłowy dochodzi bombsite B z Vertigo.

Duże zmiany pojawiły się na Biome. Przede wszystkim usunięto łącznik między bombsitem A i długą. Do tego dochodzi likwidacja dojścia na środek dolnym wejściem – w zamian za to pojawia się drabina na górne wejście na środek. Przesunięty został punkt odrodzenia terrorystów w kierunku Bombsite’u A. Deweloperzy usunęli również miejsca na mapie związane z nieprzewidywalnym poruszaniem postaci, oraz takie, gdzie mogła utknąć bomba. Poprawiono także wydajność całej mapy.

Otrzymanie statusu Prime od teraz odbywa się bez weryfikacji numeru telefonu. Po osiągnięciu 21 levelu , Prime zostaje przyznany automatycznie. Samo działanie Prime zostało poprawione na kontach Perfect World. Producent naprawił także pojawiające się na tablicy wyników błędy językowe. Zniwelowano też błędne działanie radaru podczas rozgrywek z botami.

Do zmian wizualnych dochodzą również zmiany dźwiękowe. Wyrównano m.in. prędkość rozchodzenia się odgłosu skoku i naprawiono błąd związany z brakiem dźwięku podczas upadku. Naprawiono bug związany z nakładaniem się komunikatów: „bomba została rozbrojona” i „antyterroryści wygrywają”.

Odsłon: 32852 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2019-01-25 10:07

  Dead game. Gram z przerwami od cs'a 1.5 i CS:GO to jedna z gorszych odsłon dla mnie i nie zmienia dla mnie nic fakt, że są turnieje większe. Ta gra zyskała ogromną popularność przez community, a jak support kiedy się do nich pisze ma gotową formułkę lub z góry zakładają, że wina jest po twojej stronie to coś jest nie halo. Miałem kilka przejść z nimi i doskonale wiem o czym piszę. Poza tym celowo pogorszono jakość rozgrywki w 1.6 kiedyś żeby ludzie przerzucili się i kupili nową odsłonę. Lubię Valve za HL 1 i 2 ale obecnie ta firma to dno nie szanująca w ogóle graczy. Tak jeszcze dodatkowo opcja wyrzucania graczy z gry ranked poprzez zwykłe vote. Serio? Najdebilniejsza rzecz zakładać, że gracze należycie będą rozwiązywać sprawy między sobą? Śmiech na sali. Jak w każdej grze i w CS'ie jest dużo dzieciaków czy po prostu ludzi niezrównoważonych psychicznie i miałem kilka akcji, że powiedziałem np. gościowi żeby się zamknął bo darł ryja, potem go mutowałem, a potem dostawałem vote kicka. Good job Valve and support.

  Skomentuj

  1. Cacek93
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-01-25 12:13

   Twoje narzekania sprowadzają się do społeczności, a nie do rozgrywki.
   Oczywiście, że to dobry pomysł do możliwości kickowania przez resztę graczy. Jeśli trafi się jakiś kretyn zawsze jest sposób na wyrzucenie go z rozgrywki.
   Ja do czynienia z haxami / debilami / dzieciakami nie mam prawie w ogóle. Wystarczy grać ze znajomymi albo mieć wysoki trust factor. Ciężko znaleźć 4 graczy żeby zagrać normalny mecz? Obecnie jest to banalnie proste.
   Apropo dzieci... Samo bycie dzieckiem nie jest irytujące, praktycznie każdy zaczynał grać za dzieciaka i nie każdy darł ryja do mikrofonu. Neo zaczynał w wieku 12-13 lat :)
   W porównaniu do 1.6 obecnie gra jest dużo bardziej dopracowana, jedyne do czego można się przyczepić to tickrate64 na MM'ach.

   Skomentuj

  2. mati0706
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-01-25 17:05

   To Ty chyba na silverach lub goldach grasz. Matchmakingi fakt, są nie dobre, ale bez przesady. Jak się jest toksycznym, to w każdej grze będziesz wkur***. Poza tym jest alternatywa - Faceit lub Esportal, na tym drugim community jest lepsza atmosfera.

   Skomentuj

 2. Papyszoo
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2019-01-25 12:58

  Dział e-sport to na benchmarku tragedia. News o bezistotnej aktualizacji w csie a o polaku wymiatającym na majorze w docie cisza. Rozumiem że hype w Polsce jest na csa, ale tymi clickbaitami i mnożeniem artykułów tylko żeby coś wrzucić daleko nie zajdziecie.

  Skomentuj

  1. Cacek93
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2019-01-25 20:06

   100% prawda, czasami są mało istotne newsy z d*py, a o najważniejszych wydarzeniach cisza.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!