Gry

Nowa porcja materiałów z Borderlands 3

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-08-07

Twórcy Borderlands 3 na poważnie zabrali się za promowanie gry. Systematycznie publikują kolejne materiały przybliżające rozgrywkę.

W ostatnich dniach mamy okazję poznawać głównych bohaterów Borderlands 3. Widzieliśmy już zwiastuny prezentujące Zane'a oraz Moze. Teraz swoje wdzięki prezentuje Amara. Chociaż na pierwszy rzut oka może wyglądać nieco niepozornie, nie ma problemów z radzeniem sobie z przeciwnikami. Tym bardziej, że dysponuje tajną bronią - sześcioma magicznymi ramionami.

To jednak nie wszystko. Jednocześnie światło dzienne ujrzał materiał wideo z fragmentami rozgrywki. Przygotowała go redakcja IGN mająca możliwość bliższego zapoznawania się z grą. Można przyjrzeć się tutaj początkowym etapom zabawy, a zatem tak naprawdę wprowadzeniu do świata i czekającego w nim niebezpieczeństw.

Premiera Borderlands 3 odbędzie się 13 września, na PC (czasowa wyłączność dla Epic Games Store) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cenega Polska, IGN

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    A o tym, jak Take 2 gnębiło youtubera o to, że sami podali publicznie info o Borderlands 3 a on je tylko pokazał na YT to już nie wspominacie watch?v=VFOT7tugm84