Gry

Nowe Call of Duty jak Avatar - w 3D!

opublikowano przez Jakub Kralka w dniu 2010-10-05

Najnowsza część uznanej serii strzelanek - Call of Duty: Black Ops - dostępna będzie także w wersji 3D. Gracze - szykujcie monitory i okulary do zabawy w trójwymiarze.

  Warto przeczytać:
 

Ten pomysł na początku zdziwił zresztą samych twórców. Activision badało jakość trójwymiaru pod kątem przyszłych produkcji. Efekt był jednak na tyle dobry, że na wdrożenie nowej technologii zdecydowano się już teraz. Grafika niemal nie będzie odbiegać od wersji tradycyjnej - podkreślają producenci.

"Zavataryzowana" wersja gry ukaże się na PC, Playstation 3 i Xbox 360, a 3D będziemy mogli cieszyć się zarówno w trybie dla pojedyńczego gracza, jak i multiplayerze. Wymagania? Niestety - cudów nie ma. Specjalny telewizor (te są niestety póki co drogie) i charakterystyczne okulary.

Premiera Black Ops zapowiadana jest na początek listopada - ledwie trzy tygodnie po najnowszym Medal of Honor. Jeśli obietnice i zapowiedzi twórców się potwierdzą, będzie to największe bezpośrednie starcie FPS-ów z górnej półki od czasów walki Doom 3, Far Cry i Half-Life 2, wydanych mniej więcej na i tak znacznie większej przestrzeni jednego roku.

Źródło: destructoid

Polecamy artykuły:    
Przegląd rynku: obudowy PC
5 x SSD i 1 x HDD - praktyczne testy dysków
100 porad do Windows 7

 

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Do tej walki włączy się pewnie BFBC2
  Zaloguj się
 • avatar
  Jeżeli ta odsłon będzie równie udana jak poprzednia to z przyjemnością udam się do sklepu tuż po premierze :D:D:D No byle jeszcze u mnie ruszyła....
  Zaloguj się
 • avatar
  Król jest tylko jeden - Call of Duty 4.
 • avatar
  "...będzie to największe bezpośrednie starcie FPS-ów z górnej półki ..." Jedno jest pewne, przez takie zgranie z czasem stracę wszelakie pieniądze na paliwo i alkohol. Mam nadzieje że gry mi to wynagrodzą. Poza tym znana jest orientacyjna kwota za te gry? Bo jeżeli ceny będą tak jak z Mafia 200 zł to będę musiał się zdecydować na 1 z tych gier.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wszędzie to 3D wciskają
  Zaloguj się
 • avatar
  powiem Wam tyle wymiatacze FPP. Kto nie ma wypstrykane 100 godzin w Tetrisa ten niegodzien miana gracza!
 • avatar
  Szczerze powiedziawszy to 3D mozna uzyskac juz na GF 8xxx i monitorze za 400zl. Do tego okulary z allegro za 10zl i odpowiednie sterowniki od nvidii. Wiec jesli licza na wzrost sprzedazy 3D TV to zapewne paru naiwniakow sie znajdzie. Ale na co tak naprawde gracz ma sie patrzyc, na efekt 3D czy na rogrywke?
  Zaloguj się
 • avatar
  sprzedam Mafie II plus dodatak za dużą flaszkę:) Raz uzywana.
 • avatar
  Co do 3D, to o ile moje oczy zniosą film w kinie... o tyle granie odpada. 10-15 minut zabawy i muszę robić godzinny odpoczynek. Niestety, mała odległość od monitora + efekty 3D nie wpływa dobrze na zdrowie :)

  Ale, jak komuś wzrok wytrzymuje, to czemu nie, bo efekty są faktycznie rewelacyjne :)))
 • avatar
  Mam nadzieje że zmienią w końcu engine i poprawią grafikę.
  Zaloguj się
 • avatar
  aha jeżeli będzie 3D to na początku powita nas logo nvidia... fajnie...zielone kotlety
  Zaloguj się
 • avatar
  ...bo krol jest jeden :)
 • avatar
  Chętnie sprzedam nowego Medal of Honor 99zł.GG 6507545. Jak dla mnie ta gra to nieporozumienie.