Na topie

Nowe materiały przypominają o Injustice 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

NetherRealm Studios systematycznie przypomina o nadchodzącej bijatyce.

 • Nowe materiały przypominają o Injustice 2
A A

Sympatycy bijatyk zapewne zacierają ręce na myśl o Injustice 2. NetherRealm Studios powoli kończy prace na grą, w związku z czym ma coraz więcej czasu na przygotowywanie materiałów promujących nowe dzieło.

Injustice 2 zadebiutuje, na PlayStation 4 i Xbox One, 16 maja. Można być pewnym, że do tego czasu zobaczymy jeszcze kilka materiałów wideo, ponieważ twórcy chwalą się nimi naprawdę chętnie. Najczęściej oglądać możemy zwiastuny przybliżające poszczególnych bohaterów, tym razem padło na Flasha.


Poza tym przygotowano też materiał, który przybliża system wyposażenia. Polski wydawca gry postarał się o tłumaczenie, w związku z czym nikt nie będzie miał najmniejszych trudności ze zrozumieniem przekazu.

„Element ten dodaje do gry całkowicie nowy wymiar, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł zdefiniować swój styl zabawy i sposób, by osiągnąć cel. Wyposażenie pozwoli też spersonalizować swojego bohatera w bezprecedensowy w grach tego typu sposób. Dzięki temu zarówno początkujący, jak i weterani bijatyk będą mogli stworzyć własną wersję ulubionego herosa DC tak, by wykorzystać swoje umiejętności do granic możliwości.”


Źródło: Injustice, Cenega Polska

Odsłon: 2182 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Zero-Cool
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-04-12 23:34

  Ciekawe co wyjdzie z tej nowej bijatyki...
  Pewnie będzie zajmować 100GB... Trzeba iść za ciosem:
  Injustice - 20GB
  MK X - 60GB (chyba ostatnio tyle zajmował musiałem usunąć bo jak mi raz zeżarł 20GB aktualizując się na mobilnym internecie a po miesiącu znowu chciał aktualizacje zrobić 10 czy ile tam GB)
  no to wypada teraz znowu 40GB dołożyć.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!