Na topie

Nowy Google Pixel XL także ze smukłymi ramkami - tak ma wyglądać

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Google

Google Pixel XL cechować może się ekranem AMOLED o proporcjach 18:9, a jednocześnie interaktywnymi ramkami znanymi z HTC U11.

 • Nowy Google Pixel XL także ze smukłymi ramkami - tak ma wyglądać
A A

Smartfony Google Pixel i Google Pixel XL nie zrobiły wielkiej kariery, zwłaszcza w Polsce. Nie znaczy to jednak, że producent się poddał i za kilka tygodni przedstawić powinien ich następców.

Wielce prawdopodobne, że nowe modele prezentować będą się identycznie, a jedyną różnicą widoczną na pierwszy rzut oka okażą się gabaryty. I właśnie na stylistyce koncentrują się najnowsze doniesienia. W sieci wylądował render, który prezentować ma model Google Pixel XL 2017.

Pochodzi on ze źródła, które w zeszłym roku trafnie zasugerowało wygląd smartfonów Google, a zatem nie ma powodów, aby nie dawać mu wiary. Co widzimy? Przede wszystkim zgodność z ostatnimi trendami, a więc ekran z odchudzonymi ramkami. Pojawić ma się tutaj 6-calowy panel AMOLED o proporcjach 18:9. Całość zdaje się dość mocno przypominać LG G6.

Google Pixel XL 2017

Nie bez powodu, ponieważ to właśnie koreański producent stać ma za pracami nad omawianym urządzeniem. Z drugiej strony spekuluje się, że pojawi się tu cecha znana z HTC U11, a mianowicie ramki reagujące na dotyk. Tylny panel przypomina już zeszłoroczne modele Google Pixel, zanosi się, że akurat tutaj podwójnej kamery nie będzie.

Wnętrze obudowy Google Pixel XL 2017 skrywać ma przede wszystkim procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i oczywiście najnowszą, czystą wersję systemu Google Android.

Źródło: androidpolice

Odsłon: 4026 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Q'bot
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2017-07-12 09:30

  Wygląda tak dość...
  Z drugiej strony wszystkie modele tak teraz będą wyglądać ;|

  Skomentuj

 2. zloteTEMATYbenchmarka
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2017-07-12 09:47

  ... dosc paskudnie. Co tu wiecej pisac.

  Skomentuj

 3. gural23
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-07-12 14:26

  Mi sam design się bardzo podoba, szkoda że brak głównej podwójnej kamery bo to już standard w droższych modelach. Zobaczymy jak z baterią. Na ich miejscu w Pixelach zająłbym się optymalizacją swoich usług typu google play, muzyka, jakieś lokalizacje które ciągną baterię jak szalone. Jakby telefon długo wytrzymywal na jednym ładowaniu to szybko by znalazł swoich zwolenników.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)