Na topie

Nowy Titanfall później niż planowano

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: gra akcji strzelanina Producenci: Respawn Entertainment

Drew McCoy, producent wykonawczy Respawn Entertainment, zdradził, iż większość sił przeniesiono na dalszy rozwój Apex Legends.

 • Nowy Titanfall później niż planowano
A A

Respawn Entertainment dość szybko poprawia swoją pozycję w branży. Wraz z kolejnymi projektami przybywa jednak pracy i okazuje się, że niekiedy jest jej więcej niż zakładano. To z kolei powoduje konieczność zmieniania planów.

Drew McCoy, producent wykonawczy Respawn Entertainment, zdradził w ostatnim wywiadzie, iż czekający na kolejną odsłonę serii Titanfall powinni uzbroić się w cierpliwość. Nie jest ona traktowana priorytetowo, większość sił przeniesiono na dalszy rozwój Apex Legends, które bardzo szybko zyskało dużą popularność. Twórcy chcą udostępniać nową zawartość w ramach kolejnych sezonów, a także zadbać o poprawki błędów zgłaszanych przez graczy.

Spokojni mogą być natomiast zainteresowani Star Wars Jedi: Upadły zakon. Za rozwój tego tytułu odpowiada również Respawn Entertainment, ale mowa o odrębnym zespole, dlatego też tu prace będą szły swoim rytmem.

Wracając do Titanfall, nie jest jasne czego dokładnie się spodziewać. Vince Zampella, CEO Respawn Entertainment, rozwiał jednak wątpliwości w sprawie plotek, iż powinniśmy nastawiać się na grę VR. Taki scenariusz został wykluczony.

Źródło: gamespot

Odsłon: 4552 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. q3aki
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-05-01 08:15

  Z biznesowego punktu widzenia, to raczej rozsadny krok. W momencie gdzie rynek gier jest w dolku, wyczekuje sie udanych produkcji. Nowy Titanfall moze byc o tyle ciekawszy, ze tym razem chyba nie uda mu sie przejsc bez echa (chocby poprzez baze graczy Apex).

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!