Smartfony

Nowy Xiaomi Redmi Note z odchudzonymi ramkami - mamy pierwsze zdjęcia

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-10-10

Wedle najnowszych informacji, producent przygotowuje się do odświeżenia stylistyki lubianej serii urządzeń.

O smartfonach Xiaomi pisze się i mówi coraz więcej, ale nie może to dziwić, ponieważ cieszą się one na naszym rynku sporą popularnością. Wydaje się, że po ewentualnym debiucie nad Wisłą dość szybko sympatię zjedna sobie także kolejny Xiaomi Redmi Note.

Wedle najnowszych informacji, producent przygotowuje się do odświeżenia stylistyki tej serii urządzeń. Xiaomi Redmi Note 5 (takiej nazwy wypada się spodziewać) charakteryzować ma się zauważalnie odchudzonymi ramkami wokół wyświetlacza o proporcjach 18:9. Tylny panel przypominać powinien Xiaomi Redmi Note 4, chociaż zamiast pojedynczej kamery pojawić ma się podwójna. Taki scenariusz sugerują zdjęcia, jakie właśnie pojawiły się w sieci.

Xiaomi Redmi Note 5

Tylne kamery cechować będą się rozdzielczościami 13 Mpix i 5 Mpix. Poza tym specyfikacja smartfona obejmować ma między innymi baterię 4000 mAh i najprawdopodobniej procesor MediaTek - być może P25 lub P30.

Do sprzedaży trafić powinny dwa warianty różniące się zasobami pamięci. Tańszy to 3 GB RAM + 32 GB, a droższy 4 GB RAM + 64 GB. Data oficjalnej prezentacji pozostaje niewiadomą.

Źródło: gizchina

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Jeśli to się potwierdzi, to bardzo spoko. Poczekam jednak na wersję ze Snapdragonem, jeśli taka się w ogóle pojawi, ale myślę, że tak.
 • avatar
  Niech pokażą zdjęcie z włączonym ekranem to zobaczymy ile jeszcze faktycznej czarnej ramki będzie.
 • avatar
  wg GSMarena note 5 miałby na pokładzie Snapa 660. Jeśli się to potwierdzi to byłby spora zmiana na + w porównaniu do 625
  Zaloguj się
 • avatar
  Szkoda że coraz to mniej jest telefonów które mają przyciski pod ekranem a nie na nim. Jest coś w ekranowych przyciskach takiego co mnie bardzo denerwuje.
 • avatar
  Ramka górna a zwłaszcza dolna wyglądają na bardzo cienkie, cieńsze niż w S8 i G6, a przez to raczej nierealne, zwłaszcza jeśli cena nie miałaby być 2,5 razy wyższa niż Redmi Note 4.
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  W czarnym kolorze będzie wyglądał piękne!