Na topie

Nowy zwiastun Call of Duty: WWII prezentuje Sztab - miejsce, które zapewne odwiedzisz

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sztab to społecznościowa przestrzeń, która zapewniać ma graczom bawiącym się przy Call of Duty: WWII szereg atrakcji.

 • Nowy zwiastun Call of Duty: WWII prezentuje Sztab - miejsce, które zapewne odwiedzisz
A A

Call of Duty: WWII ma szanse na naprawdę ogromny sukces. Najwięksi fani serii bez wątpienia po ten tytuł sięgną, ale podobnie uczynić mogą nawet ci, którzy przestali już wierzyć w Activision (i podległe mu studia). Powrót do czasów II wojny światowej i kilka nowości to zestaw, który brzmi nader kusząco.

Najnowszy zwiastun gry prezentuje Sztab. To miejsce, które większość graczy najprawdopodobniej odwiedzi. Być może niektórzy tylko z ciekawości, ale inni już w konkretnym celu. O czym tutaj mowa? O społecznościowej przestrzeni, która da graczom większe niż kiedykolwiek możliwości interakcji. Prócz sposobności do komunikowania się, Sztab da też szansę na podnoszenie swoich umiejętności i zdobywanie odznaczeń.

„Rozgrzej się na strzelnicy, udowodnij swoją wartość w pojedynkach na arenie, oglądaj na żywo mecze esportowe w kinie i obsługuj działa przeciwlotnicze, by zdobywać nagrody. To i wiele więcej w pierwszej dedykowanej przestrzeni społecznościowej dla Call of Duty. Prezentujemy Sztab, który będzie dostępny w trybie wieloosobowym Call of Duty: WWII od 3 listopada.”


Jak już zostało wspomniane, premiera Call of Duty: WWII odbędzie się 3 listopada. Warto jednak pamiętać, że twórcy zaplanowali beta testy. Niestety, będą miały one charakter zamknięty. O szczegółach pisaliśmy już jakiś czas temu.

Źródło: Call of Duty

Odsłon: 3804 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
 1. Detrioux
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-22 22:57

  Jak mnie to denerwuje jak AMERYKA jest ciągle n.1 w każdej grze. W takiej tematyce jak WWII Polska powinna zająć najważniejsze miejsce. Niemcy Rosja Francja Brytania a nie Amerykanie którzy lekko się otarli o II wojnę światową.

  Skomentuj

  1. czarnobrody
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-08-22 23:24

   Nie ciągle, chcesz Polskę to w Enemy Front zagraj.

   Skomentuj

   1. Snack3rS7PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-23 14:20

    Jedyne co jest w stanie poprzeć Twoją tezę, to to, że gra "wychodzi z ich podwórka". Wszystko inne z punktu widzenia historii nie ma znaczenia.

    Skomentuj

  2. Bartek111
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-08-23 01:49

   Sory, ale nie widzę żadnego powodu dlaczego Polska powinna być najważniejsza. Niby jakie przełomowe wydarzenia, bitwy itp dla tej wojny toczyły się na terenie Polski? To bezsensowne nikomu nie potrzebne, nic nie dające z punku ani militarnego, ani politycznego, powstanie warszawskie?? Weź mnie nie rozśmieszaj.
   Tak to rzeczywiście mogli by odejść od utartego schematu Normandia, itp. Chociażby taka kampania w roku 40, (m.in Dunkierka), kampania włoska w 43 r, bitwa pod Kurskiem, czy porządna kampania na Pacyfiku, walki w Birmie, były by naprawdę miłą odmianą i na pewno przyciągnęły by jeszcze więcej graczy jak i podniosły samą ocenę gry.

   Skomentuj

    1. Bartek111
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2017-08-23 09:51

     Fakt, nawet teraz próbuje się Polakom wmówić, że Polska to mocarstwo światowe a co najmniej Europejskie. Lekko żenujące to jest.
     Acha i gdyby nie to "lekkie otarcie się USA" o wojnę to w znacznej części świata mówiło by się teraz po Niemiecku lub Japońsku.

     Skomentuj

     1. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-08-23 14:22

      Sądzę, że raczej próbuje się nam wmówić, że Polska jest raczej nic nie warta - co widać po tym komentarzu samobiczującego się Bartka.

      Skomentuj

    2. Detrioux
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2017-08-23 12:51

     Przepraszam co ? Jak śmiesz nazywać i oceniać kogoś w taki sposób ? Kim ty jesteś żeby tak mówić ? Jaka znowu szlachta. Jaka znowu cebula o czym ty pieprzysz człowieku.

     Skomentuj

   1. Detrioux
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-23 12:46

    A komu było potrzebne walka z Wietnamem czy inne śmieszne walki. Polacy potrafią robić gry a gra wojenna to nie tylko cholerne strzelanie. Wystarczy pokazać patriotyzm, walkę o ojczyznę, skale zniszczeń, grę psychologiczną, utratę rodziny/domu. TO mogą być czynniki, gdzie gra wojenna mogła by zyskać ogromny sukces. Wiedźmin jest przykładem. Ktokolwiek wiedział kim jest Geralt ? Widzę że w komentarzach ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Proszę bardzo minusujcie sobie fan boje SRODA. Brak oryginalności i tak się sprzeda bo tacy ludzie właśnie tego oczekują. Polska była zniszczona przez cholerną wojnę a Powstanie Warszawskie można by ująć w lekcję honoru i walki za to co się straciło. Cholerne pieprzenie że teraz jest "moda na Polskę" CO ? KIEDY ? Przez dzisiejszą władzę ? pff. ORYGINALNOŚĆ. Amerykanie mogli by ująć Polskę w grze, by pokazali co to jest stracić kilka razy swój własny kraj, wolność, rodzinę, dom a pomysł sam by się nasunął jak np. ucieczka z obozu koncentracyjnego. Otarcie się o wojnę przez Amerykanów teraz możecie sobie inaczej zinterpretować. Chodzi o straty cholera jasna. I proszę nie wciskać mi kitu co taka Polaczkownia zrobiła w WWII bo cholerna nie wiedza mnie irytuje. I proszę nie wmawiać mi, dlaczego Ameryka miała by robić grę o Polsce. Jak tak to proszę przeczytać jeszcze raz mój post i spojrzeć np. na Sabaton i jego ostatnią płytę. Cholerna polska obłuda.

    Skomentuj Historia edycji

  3. kristof080
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2017-08-23 09:55

   Jakby nie patrzec, gdyby nie Ameryka (jej wojska i naklady finansowe), to pewnie mowilibysmy po niemiecku, a co gorsze moze po rosyjsku.

   Skomentuj

   1. Detrioux
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-08-23 12:53

    Tak wielka Ameryko co byśmy bez Ciebie zrobili. Proszę sięgnąć po książki historyczne. Coś zrobili ale inni ludzie nie-amerykańscy też ginęli w WWII i to właśnie dzięki nim wojna została zakończona w taki a nie inny sposób.

    Skomentuj

   2. Snack3rS7PL
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-08-23 14:24

    Mentalność kolonialnego niewolnika.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!