Na topie

Nowy zwiastun God of War przypomina o Dniu Ojca

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Zwiastuny gier Producenci: SONY

Z oczywistych powodów, God of War jest idealnym materiałem do tego, aby przypomnieć graczom o zbliżającym się (przynajmniej jeśli chodzi o nasz kraj) święcie.

  • Nowy zwiastun God of War przypomina o Dniu Ojca
A A

Wprawdzie producenci i wydawcy przygotowują zwiastuny zazwyczaj przed premierami swoich gier, ale niekiedy pojawiają się wyjątki od tej reguły. Sony zdecydowało się wspomnieć God of War, które zadebiutowało kilka tygodni temu - 20 kwietnia.

Materiał jest dość specyficzny. Wprawdzie pojawia się tutaj kilka dynamicznych scen, których w grze nie brakuje, ale najważniejsze było ukazanie więzi łączącej dwójkę głównych bohaterów - ojca i syna.

Przypadek? Oczywiście, że nie. Zwiastun powstał z okazji Dnia Ojca. Nam o tym dniu przypomina, ponieważ w Polsce jest to święto obchodzone 23 czerwca. Nie możemy jednak mówić o większym wyprzedzeniu, ponieważ w USA ojcowie prezenty już odebrali (17 czerwca).


Można oczywiście odbierać to jako kolejną reklamę, chociaż God of War nie potrzebuje ich wiele. Zaledwie miesiąc po premierze sprzedaż gry przekroczyła 5 milionów egzemplarzy.

Źródło: PlayStation

Odsłon: 2157 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. koziołek82
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-20 21:52

    aż mi przykro, że już dwa razy przeszedłem, na razie tytuł numer jeden tego roku, urywa łeb przy samej ....
    teraz liczę, że nowy spider zrobi taki kosmos

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-20 22:26

      Mi aż platynka wpadła ;))) tak się dobrze grało ;))

      Skomentuj Historia edycji

    2. BILInek
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-06-21 09:37

      A ja dzis siadam do niego po przejsci the lostof us :) i po tygodniu zycia z ps4 musze powiedziec ze zaluje kazdego slowa ktore powiedzialem zle o konsolach :) PC to oszustwo do kwadratu :) ludzie niestety sa przyzwyczajeni zwlaszcza takie stare dupy jak ja :D ale coz lepiej pozno niz wczale :D

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-21 22:38

        Witam w świecie przyjemności z grania ;))))

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-21 23:00

        hehe, kiedyś i ja byłem pecetowcem, później zostałem graczem ;)
        Teraz nie ważne dla mnie jaka platforma a jaka gra :)

        Czeka Cie sporo fajnych gierek do ogrania na ps4.

        Skomentuj

  2. MakankoBzykankoPukanko
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-06-21 12:06

    God of War świetna oprawa graficzna wciągająca przygoda i treść fabularna po prostu perełka która pozwala nam oderwać się od rzeczywistości na kilkanaście godzin.

    Jeśli chodzi o Pc @BILInek wydaje mi się że programiści celowo robią złą optymalizacje gier żeby napędzać rynek sprzętu albo nie są tak dobrzy jak w tych firmach które są pod skrzydłami Sony.

    Prosty przykład bebechy konsoli ps4 w porównaniu z PC do grania są bardzo słabe a mimo to gry wyglądają lepiej na konsoli niż na komputerach za 8-10 tysięcy.

    Przecież na blaszakach da się zrobić gry wyglądające lepiej niż na konsoli skoro sprzęt siedzący w Pececie do grania jest technologicznie bardziej zaawansowany zgadza się?

    Ale jednak o dziwo tak się nie dzieje i widać to gołym okiem że chodzi tutaj o biznes części komputerowych z którego są ogromne pieniądze bo przecież nikt minie powie że nie da się zrobić tak pięknego God Of War na PC a mimo to takie perełki graficzne nie powstają.

    Ostatnio w Piękne gry jakie grałem na PC to Forza 3 i Forza 7 oraz Kingdom come Devilerance + Tertury UHD 4K oraz GTA V z Fotorealistycznymi modami oraz symulator Myśliwego gdzie lasy są przepiękne.

    Natomiast na konsoli ograłem wszystkie Exy gdzie grafika powala a fabuła jest jak w filmach z Hollywood.

    Od niedawna jestem posiadaczem PS4VR odświeżanie obrazu to płynne 120Hz przez co nie mam zawrotów głowy i mdłości jakie miałem na HTC Vive gdzie rozdzielczość jest większa w grach ale płynność odświeżania jest słaba przez co zle się czułem i wielu moich znajomych.

    Po latach doświadczenia wiem już że komputer służy mi do grania w gry strategiczne i rpg typu Pillars of eternity,pracy i oglądania filmów w 4k.

    Natomiast konsola służy mi do Grania w tytuły AAA i VR.

    Na pewno jedno i drugie jest mi potrzebne ale jeśli ktoś lubi naprawdę gry typu AAA to taniej wychodzi konsola bo nie ma sensu kupować peceta za kilka tysięcy.

    Skomentuj

    1. koziołek82
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-21 21:57

      czysta prawda, niestety ale dobry gracz zmuszony jest do kilku platform, jeśli ktoś myśli, że jest inaczej jest w dużym błędzie, sama konsola to za mało, ale także posiadanie samego peceta to niestety brak genialnych ex-ów

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-21 23:07

      To nie jest umyslny brak optymalizacji na PC robiony przez developerów.
      Podstawowym problemem jest dalej API i fakt że niestety nie robi się na PC gier pod 1080ti tylko pod to co jest najbardziej popularne wśród graczy + dodatkowe detale dla tych z mocniejszym sprzętem.
      To nie jest tak ze jest jakiś magiczny suwaczek i można sobie później wszystko zjechać w dół.
      Gre trzeba już okrajac pod te najsłabsze maszyny i nie ma sensu pchac się w wodotryski dla 2-5% graczy z mocniejszym sprzętem. Obecnie najpopularniejsze są 1050/1060

      Na konsoli jest troche łatwiej - masz swietne devkity masz swietnie pisany kod niskopoziomowo tylko dla jednej platformy i wiesz ze każdy gracz będzie miał dokładnie to samo pod maska.
      Jedyne co robią ekstra to wyzsza rozdzielczość dla ps4pro czy dla xbx.
      jest naprawdę łatwiej bo budżet jest określony i zysk także.