Gry

Nowy zwiastun Homefront: The Revolution wzywa do walki

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-03-30

Homefront: The Revolution to coś więcej niż prosta strzelanka. Zadaniem gracza będzie rozwijanie ruchu oporu i wzniecenie wielkiej rewolucji.

Homefront: The Revolution

Wygląda na to, że na dobre ruszyła machina mająca na celu promowanie Homefront: The Revolution. Najnowszy zwiastun przypomina o tym, jak trudne zadanie postawione zostanie przed graczami.

Ostatnio pisaliśmy, iż wrogowie będą mieli tutaj przewagę w kilku aspektach. Będący członkiem ruchu oporu, główny bohater będzie musiał nie tylko skutecznie eliminować kolejne cele, ale jednocześnie sprawić, aby do walki przyłączali się kolejni obywatele okupowanej Filadelfii. Efekty działań pod tym właśnie kątem ukazywać ma wskaźnik Serc i umysłów.

„Niech iskra padnie na proch i niech wybuchnie powstańczy zryw. Czas, by miasto na powrót stało się nasze! [...] W Homefront Revolution działania ruchu oporu wpływają na zachowanie mieszkańców okupowanej Filadelfii. Niszczenie okupacyjnej infrastruktury zwiększa wskaźnik Serc i umysłów, a świat gry zmienia się na oczach gracza. Niegdyś wystraszeni mieszkańcy dołączą do ruchu oporu i będą ramię w ramię walczyć z okupantem. Na dotychczas zamkniętych ulicach rozgorzeje otwarty konflikt.”


Polska premiera Homefront: The Revolution zaplanowana została na 20 maja. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube - Techland Wydawnictwo, wccftech

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Szykuje się sukces na miarę pierwszego Homefronta i Turning Point: Fall of Liberty ;)
  • avatar
    Tytuł AAA w 2016 roku i trudne zadania jakoś nie idą w parze :)
  • avatar
    Podoba mi się model niszczenia okolicy..