Na topie

Nowy zwiastun Homefront: The Revolution wzywa do walki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Homefront: The Revolution to coś więcej niż prosta strzelanka. Zadaniem gracza będzie rozwijanie ruchu oporu i wzniecenie wielkiej rewolucji.

Homefront: The Revolution

AA

Wygląda na to, że na dobre ruszyła machina mająca na celu promowanie Homefront: The Revolution. Najnowszy zwiastun przypomina o tym, jak trudne zadanie postawione zostanie przed graczami.

Ostatnio pisaliśmy, iż wrogowie będą mieli tutaj przewagę w kilku aspektach. Będący członkiem ruchu oporu, główny bohater będzie musiał nie tylko skutecznie eliminować kolejne cele, ale jednocześnie sprawić, aby do walki przyłączali się kolejni obywatele okupowanej Filadelfii. Efekty działań pod tym właśnie kątem ukazywać ma wskaźnik Serc i umysłów.

„Niech iskra padnie na proch i niech wybuchnie powstańczy zryw. Czas, by miasto na powrót stało się nasze! [...] W Homefront Revolution działania ruchu oporu wpływają na zachowanie mieszkańców okupowanej Filadelfii. Niszczenie okupacyjnej infrastruktury zwiększa wskaźnik Serc i umysłów, a świat gry zmienia się na oczach gracza. Niegdyś wystraszeni mieszkańcy dołączą do ruchu oporu i będą ramię w ramię walczyć z okupantem. Na dotychczas zamkniętych ulicach rozgorzeje otwarty konflikt.”


Polska premiera Homefront: The Revolution zaplanowana została na 20 maja. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube - Techland Wydawnictwo, wccftech

Odsłon: 2604 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Siderion
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2016-03-30 22:19

  Szykuje się sukces na miarę pierwszego Homefronta i Turning Point: Fall of Liberty ;)

  Skomentuj

 2. MaxDamageDA
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-30 22:41

  Tytuł AAA w 2016 roku i trudne zadania jakoś nie idą w parze :)

  Skomentuj

 3. Dudzio993
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-31 05:19

  Podoba mi się model niszczenia okolicy..

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!