Na topie

Nowy zwiastun przypomina jak dobry jest Spider-Man

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Insomniac Games

Spider-Man zbiera dobre opinie wśród recenzentów i graczy. Ekipa Insomniac Games nie planuje jednak wakacji.

  • Nowy zwiastun przypomina jak dobry jest Spider-Man
A A

Wielu posiadaczy PlayStation 4 bawi się teraz przy grze Spider-Man. Twórcy cały czas starają się przekonać niezdecydowanych, w związku z czym nawet po premierze nie brakuje materiałów wideo.

Najnowszy z nich to kilka efektywnych ujęć z rozgrywki, ale przede wszystkich chwalenie się opiniami, jakie gra zebrała w branżowych mediach. Recenzje okazały się bardzo pozytywne, jedną z nich znajdziecie zresztą na naszych łamach. Co jednak najistotniejsze, w podobnym tonie wypowiadają się najważniejsi krytycy - gracze.


Ekipa Insomniac Games nie planuje jednak wakacji. Przedstawiciele studia podkreślają w wywiadach, iż chętnie zajęliby się pracami nad kolejną licencjonowaną grą. Najświeższe doniesienia sugerują, iż zapowiedź jest już szykowana i być może dowiemy się czegoś nawet w ciągu tygodnia. Możliwe jednak, że chodzi o Sunset Overdrive 2.

Źródło: PlayStation

Odsłon: 2644 Skomentuj newsa
Komentarze

39

Udostępnij
  1. PS5 to smiec
    Oceń komentarz:

    -12    

    Opublikowano: 2018-09-17 17:48

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Az taki dobry to on nie jest, kiepskie oceny u recenzentow, metacritic wystawilo 6/10 z powodu kiepskej oprawy wizualnej a inni nazekali na nie stale 30 FPS, konsole...

    Skomentuj

    1. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-09-17 18:18

      https://www.metacritic.com/game/playstation-4/marvels-spider-man Panie skończ Pan pierd..... bo nie wiesz o czym Pan mówisz ;) to tak po męsku może kolega zrozumie, że nie ma nic gorsze niż fake newsy
      A jak już to podawaj linki do swoich teorii, akurat framerate jest bardzo pozytywnie oceniany bo mimo 30 FPS gra jest bardzo dynamiczna, poza tym lepsze stałe 30 niż skakanie od 50 do 25
      a na sam koniec prosty przykład jak to chodzi i wygląda HDR potrafi oczka wypalić na dobry ekranie
      także 6/10 to nie wiem skąd brałeś ale zmień internety bo Cię ktoś okłamał, giera nie schodzi poniżej 8/10, a w dużej większości łapie 9 albo i 10

      Skomentuj

    2. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-17 18:18

      Tak prezentują się oceny wybranych serwisów:

      Destructoid – 9/10
      GameSpot – 9/10
      Game Informer – 9.5/10
      IGN – 8.7/10
      Game Rant – 5/5
      Gameplanet – 9/10
      Press Start – 10/10

      gdzie te Twoje 6/10? także jak już idziemy w dyskusję to proszę o linki do niskich ocen, do krytyki recenzentów no i do tego, że wadzi komuś 30fps? proszę podeślij chętnie poczytam
      Pozdrawiam póki co

      Skomentuj Historia edycji

    3. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-17 18:24

      aha i ostatnia rzecz, nie wprowadzaj ludzi w błąd, metacritic nie wystawia ocen!!!! to jest średnia z zebranych recenzji ;)

      Skomentuj

      1. PS4Ekskluzyw
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2018-09-17 19:38

        Jacek to jest troll nie dyskutuj z nim nie ma sensu. On ma pożywkę z tego albo jest aż tak głupi albo to specjalnie robi bo jest ortodoksyjnym pctowcem i go gniecie że takie perełki wychodzą na PS4.

        Gra genialna tak jak finezyjna animacja Spider Mana :) Pięknie odwzorowane miasto oprawa i gameplay najwyższych lotów. To nie miało prawa śmigać na konsoli 1.84TF.

        Od tej gry ciężko się oderwać a nie jestem jakimś fanem pająka :)

        Dla Sony robią czarodzieje i tak trzymać :) Przed nami kolejne exy i tak do końca generacji.

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-17 20:53

          "To nie miało prawa śmigać na konsoli 1.84TF."

          No chyba po to w tym mieście jeżdza jedynie trzy rodzaje samochodów na krzyż (jak w grach na PC sprzed 20lat) żeby jakoś to śmigało na tej konsoli, nie?

          Skomentuj

          1. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2018-09-17 21:22

            Co tam boli że tomb raider na x-a czy pc nawet nie podskoczył Spider Manowi :) A co dopiero pisać o U4 jakość wykonania lokacje dbałość o detale zarówno animacji jak i otoczenia. Świetna mechanika walki w zwarciu cała masa elementów które kuleją w twoim mesjaszu TR :)))

            Po prostu do exów od Sony jeszcze brakuje gimbusie :)

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-17 21:49

            U4 to juz dawno został zaorany przez ROTTR. A SOTTR odstawia go graficznie jeszcze bardziej.

            Skomentuj

          3. raffal81
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-09-17 21:59

            Ja pier.... jaki Ty jesteś smutny. O Horizonie pierdzieliłeś że trawa, a teraz się czepiasz samochodów, dorośnij w końcu, albo kup maść na ból tyłka.

            Skomentuj

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-09-17 22:07

            I jak tam, ogarnąłes to 8K w ustawieniach konsolowych na GTX 1080 Ti ? Bo wiesz, tak przycichłeś w temacie jakbym znowu wtedy cie zaorał.

            Skomentuj

          5. Wiedzmin69
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2018-09-17 22:17

            Piotrus ty to taki dzielny towarzysz, zawsze wspierasz artykuly o PS4 swoim sercem i poczuciem humoru, dziekujemy za przychodzenie do nas, jestes tu zawsze mile widziany. Trzymaj sie blisko, to zagramy w RDR2 jak juz wyjdzie na PC.

            Skomentuj

          6. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-18 00:12

            Najpierw zagram w RDR2 na XOX.

            Skomentuj

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-09-17 19:51

          Minuski tego nie zmienią Sony rozdaje karty i konkurencje łyka bez popity :)
          Ale mają ból pup... Myślą że taki tomb raider rozniesie a tu Zonk a tu pająk go rozłożył :)

          Skomentuj

          1. HardCorak
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-09-17 21:32

            @PS4Ekskluzyw

            Zdradzisz ty nam czy grasz w jakiekolwiek multiplatformowe gry?

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-09-17 21:47

            Przecież ten lebiega nie grał nawet w Spidermana.

            Skomentuj

        2. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-09-17 21:12

          Krzysiu z Gdańska udaje teraz Jacka z Wawki i myśli że nikt sie nie połapie :D
          Ale beka z typa :D
          Jacuś, wrzucisz jakies nowe focie jak grasz w Spidermana? :D

          Skomentuj

          1. JacekWawka
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-09-18 00:04

            ???

            Skomentuj

          2. JacekWawka
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-09-18 00:06

            pokazywałem jak byłem mały ;)
            a w spidera już nie gram bo dwie godziny temu skończyłem, wracam do CSa ;)

            Skomentuj

      2. JacekWawka
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2018-09-17 20:18

        ja rozumiem ból du... ale minusy za coś takiego?!?!
        no Panowie bez jaj, nie powiedziałem nic nadzwyczajnego, metacritic bazuje na ocenach, a nie wystawia własnych
        sorry jeśli tego ktoś nie kuma to szczerze współczuje

        Skomentuj

  2. Wiedzmin69
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-09-17 21:46

    A kogo spiderman obchodzi dawac mi tu red read redemption 2

    Skomentuj

    1. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-09-18 00:05

      oj jeśli Spider wywołał takie emocje, strach się bać reakcji piotrka i innych jak wyjdzie RDR

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-18 00:14

        Nic sie nie bój, ja ogram RDR2 na XOX czyli i tak w o wiele lepszej jakosci niż ty na PS4Pro.

        Skomentuj

        1. JacekWawka
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-09-18 07:56

          no to się zdecyduj, bronisz duszą i sercem pecetów, czy jak dobry tytuł to ogrywasz na konsoli?
          trochę teraz zapachniało hipokryzją ;)
          RDR ogram na Xboxie, ale Spidermana nie ruszam bo na konsoli ? :D no stary, albo albo
          jak już ciśniesz na konsole, jak już taki pecetowiec jesteś to, walisz w God of War, walisz w Spidermana i nagle złamiesz się na RDR ? ;) słabe troszkę

          Skomentuj

        2. kryspin34
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-18 14:47

          No nie gadaj pietrek, ty to jesteś graficznym smakoszem. Wszyscy ci tutaj zazdroszczą tej nieziemskiej oprawy graficznej, jaka zawsze towarzyszy ci przy graniu.

          Skomentuj Historia edycji

  3. Niepiskoj
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-09-18 04:16

    Każdy news o PS4 to przepychanki kilku debil, no nie da się tego czytać bo oczy bolą. Jak redakcja nic z tym nie zrobi to będzie sobie pisać dla tych kilku debili i z nimi dyskutować, no teatrzyk normalnie.

    Skomentuj

  4. patol1984
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-18 07:29

    Latanie na pajęczynach wygląda nieźle, ale ten system walki jak z batmana, czyli półautomat a nie granie psuje grywalność jak dla mnie, nie czuje żeby to ja grał tylko na odwal się odpalam animacje i patrze jak wrogowie zdychają ;d

    Skomentuj

    1. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-09-18 07:58

      gdzie Ty tam masz półautomat?
      klepiesz typów na sposoby jakie chcesz możesz w nich rzucać, możesz używać dodatków z kostiumu, albo możesz ich poprostu okładać, imho walka na poziomie batmana, jeśli nawet nie ciut wyżej bo więcej możliwości wykorzystywania zewn. świata
      ps. najlepszy motym jak przewracasz na nich rusztowanie :D

      Skomentuj

      1. patol1984
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-18 08:31

        Chodzi mi o to, ze nie musisz czasami w ogóle ruszać WSAD/strzałkami aby leciał na wroga z pięściami, bywało tak, że ten system "półautoamtyczny" sam biegał mi postacią, wystarczyło że klikałem X na odwal się i patrzyłem jak giną ;D
        Jakoś takie mało wymagające jeśli chodzi o jakąkolwiek zręczność, przez to nie czułem, że gram w te batmany, prawie same się przechodziły...

        Skomentuj

  5. wrobellito
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-18 08:20

    Piotruś czytałem recenzje na gryonline i wersja na Xboxa one x jest u tak gorsza od leciwego u4 kolego

    Skomentuj

  6. wrobellito
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-18 08:20

    Zdarzyło mi się także, że testowana wersja na Xboksie One X chrupnęła tu i ówdzie, co – uważam – nie powinno mieć miejsca, bo wizualnie, choć piękna, gra ustępuje chociażby takiemu Uncharted 4.

    Skomentuj

  7. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-18 09:07

    Piotrek co ty bełkoczesz? Ponad dwa lata minęły od premiery Uncharted 4, a ty się cieszysz, że Tomb Raider na kompie za kilka kafli prawie się zbliża poziomem oprawy do U4. Parodia. Czekam na pokazanie mi takiego poziomu szczegółów co tutaj: https://youtu.be/_6jcUsElHmo

    Skomentuj Historia edycji

    1. PS4Ekskluzyw
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-09-18 11:35

      Tomb Raider nic nie deklasuję i nie przebija graficznie U4.

      Wychodzi taki TR na pc i dostają spazmów od oprawy no jaj... To ja się pytam gdzie byli zaklinacze pctowe 2 lata temu jak wyszedł U4 do tej pory z lepszą oprawą :)

      Mają powód do dumy na pc za tyle kafli :)))

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-18 16:35

        Przecież U4 już dawno był zaorany przez ROTTR w 4K na PC.
        A teraz SOTTR rozgniata tego exa jeszcze bardziej. I do tego według opinii w necie ma najlepszy HDR. Także szach mat po raz kolejny.

        Skomentuj

      2. patol1984
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-19 07:57

        Twoje "eksluzywy" mogą być najpiękniejsze w świecie, ale co z tego jeśli rozgrywka to pokaz slajdów. Na kompach celuje się w 60-144 fps a nie jakieś slajdy.

        Skomentuj

  8. bleblebleble
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-18 17:24

    PS4Ekskluzyw

    Ty jesteś jeszcze większym trolem.

    Skomentuj

    1. PS4Ekskluzyw
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-09-18 18:11

      Nie widzicie co Lara wrzuciła :)

      https://www.youtube.com/watch?v=_6jcUsElHmo&feature=youtu.be

      Pokaż chociaż jeden level z tomb raidera gdzie przebija to w oprawie :)

      Słabo coś ten tomb raider wygląda na pc a gdzie ray tracing :)))

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-18 18:31

        https://www.youtube.com/watch?v=lRO_BbrHFkQ

        Rraytracing w połaczeniu z HDR coś czuje że da taki efekt, że klękajcie narody. Ale takie cuda będa zarezerwowane dla PC.
        U4 i inne exy to przy tym będą się jawiły jak jakieś skamieliny graficzne rodem z parku jurajskiego :D

        Skomentuj

        1. JacekWawka
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-19 08:46

          na razie HDR na pececie to żart, działa kiedy chce i jak chce
          także argument nie trafiony, na konsolach jak dodali HDR tak działa i nie robi problemów, na piecu próbowałem kilka razy i na monitorze działa, na tv nie, mass effect andromeda na zmianę, raz jest raz nie ma, kpina