Na topie

Nowy zwiastun świetnym wprowadzeniem w klimat The Surge

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sympatycy RPG powinni być zadowoleni. Zwłaszcza, jeśli jednocześnie lubią klimaty science-fiction.

 • Nowy zwiastun świetnym wprowadzeniem w klimat The Surge
A A

Studio Deck 13 powoli kończy prace nad The Surge. Wiemy już, kiedy dokładnie gra zadebiutuje, otrzymaliśmy też nowy zwiastun.

Już od dłuższego czasu znane były platformy docelowe gry - to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premierę planowano na maj, ale nie znaliśmy konkretnego dnia debiutu. Teraz się to zmieniło i w kalendarzach zaznaczyć możemy o kartkę 16 maja.

A o jakim tytule tutaj mowa? RPG z elementami gry akcji, którego akcja osadzona została w świecie science-fiction. Jeśli jednak jeszcze o The Surge nie słyszeliście, w świat gry najlepiej wprowadzi przywoływany materiał wideo i towarzyszący mu opis. Zwiastun oglądać można w polskiej wersji językowej, to już zasługa rodzimego wydawcy - cdp.pl.

„Ziemia umiera. Ci którzy pozostali w przeludnionych miastach muszą pracować by przetrwać. Starzejące się społeczeństwo zmaga się z problemami ekonomicznymi i postępującym zniszczeniem środowiska. Jednocześnie olbrzymi postęp technologiczny sprawił, że człowieka w pracy zastąpiły maszyny. Wielu mieszkańców Ziemi musiało więc szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia. Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.”


Źródło: cdp.pl

Odsłon: 2189 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. LukisK
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-03-18 21:20

  Dalej przypomina mi to Technomancera może być fajna gierka.

  Skomentuj

 2. TicTac
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-03-19 20:54

  "Zwiastun oglądać można w polskiej wersji językowej, to już zasługa rodzimego wydawcy - cdp.pl." i znowu mylone jest pojęcie, nie w polskiej wersji językowej tylko z NAPISAMI. To jest poważna różnica którą nie wszyscy rozumieją.... niestety :(

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!