Gry komputerowe

Destiny 2 za darmo do kart GeForce GTX 1080 i 1080 Ti - w sam raz do grania w 4K

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2017-10-17

Nie zdążyliście na wcześniejszą promocję? Nvidia zorganizowała podobną akcję - biorą w niej udział karty graficzne, komputery i laptopy.

Coraz większymi krokami zbliża się premiera gry Destiny 2 na komputery PC. Z tej też okazji Nvidia przygotowała atrakcyjną promocję – ponownie przy zakupie wybranych kart graficznych, komputerów i laptopów można za darmo otrzymać najnowsze dzieło studia Bungie.

Destiny 2 kontynuuje historię opisaną w pierwszej części gry. Kwintesencją nowej części będzie zabawa w kooperacji. Nowi wrogowie, nowy, potężny arsenał i co najważniejsze, nowe, niezbadane planety czekają na śmiałków gotowych stawić czoła hordom Imperatora. Poniżej fragment rozgrywki z pecetowej wersji gry w rozdzielczości 4K.

Promocją zostały objęte karty GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti, a także wyposażone w nie gotowe komputery i laptopy – odpowiedni model trzeba zakupić w terminie do 29 listopada 2017 roku (obecnie akcja jest honorowana w sklepie morele.net). Formularz zgłoszeniowy i regulamin akcji znajdziecie na tej stronie.

Nvidia - ustawienia Destiny 2

Oprócz promocji Destiny 2 z kartami GeForce GTX, firma Nvidia opublikowała obszerny przewodnik na temat ustawień graficznych, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić, czy ich komputery są przygotowane na tę grę (zainteresowanych odsyłamy na stronę Nvidia GeForce).

Źródło: Nvidia

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  mogli byc cos dac do 1070/1060
  Odpowiedz
 • avatar
  Co się każdy podnieca tym Destiny skoro Crysis 3 o wiele lepszy i ładniejszy..
  Odpowiedz
  -5
 • avatar
  W wersji beta można było uzyskać 60fps w 4K na 1080ti po wyłączeniu DOF i mam nadzieję, że tu będzie równie dobrze.