Na topie

Obszerna prezentacja rozgrywki ze Śródziemie: Cień Wojny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Najnowszy gameplay prezentuje ponad 40 minut zabawy w Śródziemie: Cień Wojny. Monolith Productions prezentuje kilka ciekawych kwestii.

 • Obszerna prezentacja rozgrywki ze Śródziemie: Cień Wojny
A A

Twórcy Śródziemie: Cień Wojny bardzo chętnie dzielą się z graczami materiałami przybliżającymi rozgrywkę. Niektóre z nich są naprawdę obszerne, co ostatnie wideo bezsprzecznie potwierdza.

Ekipa Monolith Productions opublikowała zapis z prezentacji rozgrywki, jaka miała miejsce kilka dni temu na platformie Twitch. Całość trwa ponad 40 minut, a zatem zainteresowani omawianym tytułem bez wątpienia mają tutaj na co popatrzeć.

W centrum uwagi znalazł się nowy, śnieżny region Mordoru. Prócz samej lokacji pokazano jednak to, co jest tu chyba najważniejsze - walkę i to z uwzględnieniem kilku umiejętności specjalnych bohatera. Konkretnie chodzi tutaj o moce odziedziczone po Celebrimborze, które z pewnością będą pomocne w starciach. Tym bardziej, że przewidziano możliwość ich ulepszania. Wszystko najlepiej obrazują poniższe sceny.


Premiera Śródziemie: Cień Wojny planowana jest na październik. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Shadow of War

Odsłon: 3487 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. SirMichael
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-07-18 09:33

  jedynka była jak najbardziej udana tylko trochę krótka. Chetnie oblatam dwójeczkę jak cena będzie ludzka.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!