Akcesoria

Opinia dnia: wysokiej jakości obudowa na dysk

opublikowano przez Mateusz Sołtysiak w dniu 2012-08-24

Opinie kupujących o obudowach

 
 

Obudowa USB 3.0 Logilink Aluminiowa
obudowa na dysk

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga!
Nie ingerujemy w treści opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji

Zobacz inne opinie dnia

 

Obudowa USB Welland ME-745Q
obudowa na dysk

 

Revoltec File Protector Series, External Case, 3,5", Serial ATA-USB2.0
obudowa na dysk

 

Obudowa USB Logilink UA0082
obudowa na dysk

 

Obudowa USB 3.0 Logilink AluminiowaObudowa USB 3.0 Logilink Aluminiowa

Cena: 70,90 zł

Bardzo dobre wykonanie, czarne twarde i mocne aluminium, wysokiej klasy ekranowany przewód USB, dodatkowe zasilanie z USB w postaci osobnego kabla "w razie potrzeby". Obudowa posiada złączę mini USB i zasilania dodatkowego oraz sygnalizacje zasilania (świecąca niebieska dioda w otworkach po przeciwnej stronie złącza USB, oraz pracy - owa dioda miga. Dysk montowany na 4 śrubki do płytki z interfejsem, kieszeń zamykana na 4 śrubki. Byle jakie Etui a'la skórzana skarpeta. Gorąco polecam, kieszeń nie ma wodotrysków, ale jakość wykonania jest na prawdę wysoka i robi wrażenie.

Jedyne do czego można się doczepić to niewykorzystany potencjał obudowy do odprowadzania ciepła, ale to już czepianie się szczegółów.

 

 

Obudowa USB Welland ME-745QObudowa USB Welland ME-745Q

Cena: 80,90 zł

lekka, szybki demontaż/montaż pomocna w sytuacjach kryzysowych lub gdy potrzebne nam urządzenie do robienia kopii zapasowych. Oprogramowanie dołączone do obudowy intuicyjne, Jednak cenna trochę za wysoka. Mimo tego produkt godny uwagi.

 

 

Revoltec File Protector Series, External Case, 3,5", Serial ATA-USB2.0Revoltec File Protector Series, External Case, 3,5", Serial ATA-USB2.0

Cena: 109 zł

Bardzo fajna obudowa pod względem działalności jak i wykonania, nie ma żadnych dziwnych drgań przenoszonych z hdd, przez nią na np biórko. Jedynym mankamentem jest duża migająca dioda na górsze obudowy (a raczej duży przezroczysty przycisk, tak to bynajmniej wygląda u mnie) który miga bez przerwy gdy się z niej korzysta.Co do prędkości też nie można narzekać, nie za małe, nie za duże, ale jak przystało na usb 2.0 w każdym razie godna polecenia
   

 

Obudowa USB Logilink UA0082Obudowa USB Logilink UA0082

Cena: 65,90 zł

Jestem bardzo zadowolony z tej obudowy. Prosty montaz, obsługa,male rozmiary, przyjemny wygląd oraz ,wykonana z trwałego materiału. Poprzednia (nie podam firmy) była plastikowa,miała mini port usb, ktory uległ uszkodzeniu.to zmusiło mnie do kupna alyternatywnej. Pozdrawiam wszystkich.Zibi 65.

 

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

marketplace
avatar
Dodaj
  • avatar
    Prawdopodobnie żadna z nich nie ma e-sata, a w szczególności przy usb 2.0 jest to przydatne.
  • avatar
    Ma esata pierwszy chyba