Na topie

Gra za darmo - Oddworld: Abe’s Oddysee na GOG i Steam

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra zręcznościowa Producenci: Oddworld Inhabitants

Dwudziestoletnia już platformówka wciąż potrafi przykuć do ekranu na długie godziny. Przekonajcie się, pobierając Oddworld: Abe's Oddysee za darmo.

Gra za darmo - Oddworld: Abe’s Oddysee na GOG i Steam

A A

Jeśli macie ochotę na powrót do przeszłości, ale nie chcecie wydawać nawet grosza na bilet, to wystarczy, że poświęcicie kilka chwil, by udać się na GOG lub Steam i pobrać pliki – tam czeka bowiem gra Oddworld: Abe’s Oddysee, zupełnie za darmo.

Jeśli nie wiecie (lub nie pamiętacie), Abe’s Oddysee to dwuwymiarowa zręcznościówka, urzekająca klimatem, prostotą i mechaniką rozgrywki tak przyjemną, że przy ekranie można było spędzać długie godziny. I choć platformówka świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie, to – jak powszechnie wiadomo – takie gry nigdy się nie starzeją.

Jeżeli więc chcecie nadrobić zaległości (albo przypomnieć sobie tę grę), koniecznie udajcie się na GOG lub Steam, najlepiej jeszcze dzisiaj. Pierwsza platforma oferuje Oddworld: Abe’s Oddysee za darmo do 21 września do godziny 14.00, a Steam daje na pobranie gry 5 godzin więcej:

Przy okazji przypominamy, że na platformie GOG trwa obecnie wielka promocja, w ramach której przecenionych (nawet o 90 proc.) zostało ponad 200 gier – więcej szczegółów w newsie.

Źródło: GOG, Steam

Odsłon: 3135 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. freezoid
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-20 20:14

  Klasyk. Warto zagrać

  Skomentuj

 2. aendrju
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-21 11:44

  Follow me :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!