Na topie

Oficjalny debiut OPPO w Polsce już w styczniu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Oppo

OPPO pojawi się na naszym rynku już 31 stycznia. Na ten moment nie znamy jednak listy smartfonów, jakie będą początkowo dostępne.

  • Oficjalny debiut OPPO w Polsce już w styczniu
A A

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że OPPO planuje oficjalny debiut na polskim rynku. Mówiono o pierwszej połowie 2019 roku i ostatecznie tak właśnie będzie. Co istotne, chyba szybciej niż można było sądzić.

W oficjalnym komunikacie poinformowano bowiem, że OPPO pojawi się na naszym rynku już 31 stycznia. Polska dołączy tym samym do Turcji oraz Wielkiej Brytanii, gdzie premiera omawianej marki odbędzie się również w tym miesiącu.

Jak się zapewne domyślacie, na ten moment to niestety wszystkie informacje. Więcej szczegółów, w tym punkty sprzedaży, listę urządzeń dostępnych na naszym rynku oraz ich ceny poznamy 31 stycznia.

Gdybyście nie kojarzyli marki OPPO to wypada nadmienić, iż nie jest to niewiele znaczący gracz. W 2017 roku zajął drugie miejsce pod względem sprzedaży w Chinach, a czwarte w skali globalnej (dane IDC). Na Starym Kontynencie pojawił się w zeszłym roku, we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Holandii. Na tę chwilę OPPO może pochwalić się 6 centrami badawczo-rozwojowych, 10 fabrykami i ponad 400 000 sklepami rozlokowanymi w ponad 35 krajach.

Źródło: OPPO

Odsłon: 4493 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!