Na topie

Oficjalny zwiastun premierowy RAGE 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

RAGE 2 trafi w ręce graczy już 14 maja. Pracujące nad grą Avalanche Studios oraz id Software zapewniają, iż nikt nie będzie się przy tym tytule nudził.

 • Oficjalny zwiastun premierowy RAGE 2
A A

Nie wypada zaprzeczać, że premiera RAGE 2 będzie na rynku gier jednym z najważniejszych wydarzeń tego miesiąca. Bethesda bardzo systematycznie wspomina o tym tytule, a skoro premiera jest naprawdę blisko to nikogo nie powinien zdziwić najnowszy materiał wideo.

Wydawca opublikował bowiem zwiastun premierowy, który przypomina, iż RAGE 2 trafi w ręce graczy już 14 maja. Termin ten dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Właściciele pierwszej z wymienionych poznali już wymagania sprzętowe.

Sam materiał to oczywiście wprowadzenie w świat gry, fabułę oraz rozgrywkę. Ekipy Avalanche Studios oraz id Software ponownie dają do zrozumienia, iż należy oczekiwać niezwykle dynamicznej zabawy.

Nie tylko pokuszono się o dość nietypową formę materiału, ale też postanowiono nawiązać do poprzedniej odsłony serii. Obydwie są ze sobą powiązane, akcja RAGE 2 rozgrywa się 30 lat po zakończeniu RAGE. Całość przyprawiono sporą dawką humoru.

„RAGE 2 osadzone będzie w tym samym świecie, ale trafimy do niego 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Dostaniemy nowego głównego bohatera, nowe miejscówki do zwiedzenia, nowe rzeczy do wysadzenia w powietrze i nowe przygody do przeżycia. Jednak twórcy nie zapomnieli o korzeniach serii, dlatego przygotowaliśmy mały przewodnik po kluczowych osobach, miejscach i wydarzeniach z jedynki. Zachęcamy do zapoznania się z nim zarówno osoby, które grały w poprzednią część RAGE i potrzebują tylko niewielkiego odświeżenia pamięci, jak i tych, którzy nigdy nie mieli okazji zetknąć się z tą grą i chcieliby lepiej poznać jej świat.”

RAGE 2 zwiastun premierowy


Źródło: Bethesda Polska

Odsłon: 3968 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. misiofazi
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-09 21:28

  Logo bethesda jakoś nie napawa optymizmem... Ciekawe czy nadal wcisnęli swój przypudrowany silnik

  Skomentuj

 2. levusek1992
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2019-05-10 08:09

  Czyżby gameplay trochę jak CyberPunk?

  Skomentuj

  1. awesome1337
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-05-10 10:08

   lol, nie

   Skomentuj

 3. q3aki
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-10 09:06

  pożyjemy, zobaczymy.

  Skomentuj

 4. q3aki
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-05-10 09:07

  i ten polski dupping..

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!