Na topie

One UI dla Galaxy Watch, Gear Sport oraz Gear S3

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Systemy operacyjne Tematyka: SmartWatch Producenci: Samsung

Dzięki najnowszej aktualizacji smartwatche otrzymują nie tylko poprawiony interfejs, ale również więcej tarcz, lepszą optymalizację pracy baterii czy udoskonalone funkcje monitorowania stanu zdrowia.

 • One UI dla Galaxy Watch, Gear Sport oraz Gear S3
A A

Samsung postarał się o zwiększenie atrakcyjności kilku swoich smartwatchy. Galaxy Watch, Gear Sport i Gear S3 otrzymały ważną aktualizację oprogramowania.

Właściciele wszystkich trzech wymienionych urządzeń mogą cieszyć się z One UI. To estetyczny, uproszczony interfejs, dzięki któremu udało się wyeliminować zbędne elementy rozpraszające uwagę. Użytkownicy mają dzięki temu nie tylko łatwiejszy dostęp do informacji, ale też większy komfort obsługi. One UI na smartwatchach jest spójny i synchronizowany z One UI na smartfonach koreańskiego producenta.

One UI dla Galaxy Watch, Gear Sport oraz Gear S3

Odświeżony interfejs to także nowe, rozbudowane ustawienia. Między innymi możliwość włączania i wyłączania opcji aktywacji dotykowej, sterowania częstotliwością codziennych powiadomień i tym kiedy się pojawiają oraz włączania i wyłączania trybu Goodnight zależnie od indywidualnych preferencji.

To jednak nie wszystko. Z Galaxy Store można pobrać nowe tarcze zegarka, które do tej pory były dostępne wyłącznie na nowszym Galaxy Watch Active. Dodatkowo aktualizacja przynosi lepszą optymalizację pracy baterii, a także poprawione funkcje monitorowania stanu zdrowia oraz postępów w dbaniu o formę w ramach Samsung Health.

Źródło: samsung

Odsłon: 7600 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Mobile w marketplace

 1. levusek1992
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-05-29 08:10

  Nie spodziewałem się, że dla mojego S3 będzie jakakolwiek większa aktualizacja. Szacunek :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)