Na topie

OnePlus 5 JCC+ już dostępny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Smartfony Producenci: OnePlus

OnePlus 5 JCC+ powstał we współpracy z modową marką Castelbajac. Stylistyka jest ciekawa, ale nie każdemu musi się spodobać.

  • OnePlus 5 JCC+ już dostępny
A A

OnePlus jako jeden z nielicznych producentów nie zasypuje nas nadmiarem nowych smartfonów. Powoli można się jednak przyzwyczajać do tego, że wydane przez niego modele pojawiają się po czasie w limitowanej edycji.

W zeszłym miesiącu zaprezentowany został OnePlus 5 JCC+. Na rozpoczęcie sprzedaży trzeba było jednak chwilę poczekać. Do wczoraj, kiedy to nowa propozycja pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej producenta.

OnePlus 5 JCC+ powstał we współpracy z modową marką Castelbajac. Bazuje on na znanej już czarnej wersji kolorystycznej, którą wzbogacono o napisy na tyle obudowy oraz kolorowe przyciski fizyczne i kilka tematycznych tapet. Koszt zakupu tak prezentującej się propozycji wynosi 559 euro.

Na szczęście, względem pierwowzoru, cena nie wzrosła. Mamy tu 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, również reszta specyfikacji pokrywa się z tym, co oferuje standardowy OnePlus 5.


Źródło: OnePlus

Odsłon: 3557 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Zobacz podobne

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!