Na topie

OnePlus 6T będzie miał czytnik linii papilarnych w ekranie - premiera w październiku?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Kiedy premiera Producenci: OnePlus

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 6T zostanie zaprezentowany 17 października. Smartfon nie będzie kopią poprzednika, przede wszystkim z racji nowego czytnika linii papilarnych.

 • OnePlus 6T będzie miał czytnik linii papilarnych w ekranie - premiera w październiku?
A A

Chociaż sam producent przez pewien czas utrzymywał, że następca OnePlus 6 pojawi się dopiero w przyszłym roku, nie tak dawno stało się jasne, że będzie inaczej. Nasilające się doniesienia na temat OnePlus 6T sugerowały premierę w ciągu kilku najbliższych tygodni i wygląda na to, że tak też się stanie.

Tym razem informacje pochodzą od producenta. Przesłał on redakcji cnet zrzut ekranu z nadchodzącego smartfona. Widniejąca na nim data to najprawdopodobniej data premiery OnePlus 6T. Jeśli tak to spodziewać powinniśmy się jej 17 października.

OnePlus 6T

Najmniejszych wątpliwości nie budzi już kwestia czytnika linii papilarnych. Zgodnie z wcześniejszymi sugestiami, będzie on zintegrowany z wyświetlaczem. Potwierdza to nie tylko omawiany screen, ale również krótka notka przesłana wspomnianej redakcji. Element ten z pewnością uznany zostanie za jedną z największych nowości w OnePlus 6T. Nie zabraknie tu także funkcji rozpoznawania twarzy.

Ostatnia z informacji ujawnianych przez cnet dotyczy grubości smartfona. OnePlus 6T ma być o 0.45mm grubszy od poprzednika.

Już teraz wiemy zatem, że OnePlus 6T wprowadzi powiew świeżości do oferty chińskiego producenta. Tym razem można zatem pokusić się o stwierdzenie, iż warto czekać na premierę.

Źródło: cnet

Odsłon: 3798 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. specialboy
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-09-10 20:25

  No i luz. Apple niech spada na drzewo!

  Skomentuj

  1. MrAve
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-09-10 21:25

   Nie podniecaj się tak. Chińskie marki pokazały już trzykrotni ew tym roku, że można zrobić flagowca za 1/2 a nawet 1/3 ceny flagowców konkurencji.
   One+ już dawno przestały być konkurencyjne cenowo...To w zasadzie kolejna marka, która poszła w ślady konkurencji. Stracili swój największy atrybut na rzecz kasy. Nie widzę w tej premierze kompletnie nic, co mogłoby zaostrzyć sytuację na rynku. Kolejny fon za 3400-3600 złociszy na premierę. Dziękuję, rozsądek jeszcze działa.

   Skomentuj

   1. maciuch2
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-09-11 10:40

    Skąd wziąłeś cenę 3400 to ja pojęcia nie mam, za OP6 płaciłem 2400pln z oficjalnego sklepu Oneplus. Nie przypominam sobie żeby jakikolwiek fon OP kosztował więcej niż wyżej wspomniana kwota. Porównując do flagowców LG czy Samsunga, które w dniu premiery kosztują około 3700-4000 pln z tymi samymi bebechami faktycznie Oneplus nie jest konkurencyjny cenowo. 1300-1500pln mniej niż konkurencja, takie są fakty drogi trollu. Pomijam fakt, że taki OP6 zjada pod względem płynności działania takie LG V30, które użytkuję równocześnie z produktem OP o aktualizacjach nie wspominając. Konkurencja olewa starsze modele, gdzie w takim OP3 masz zagwarantowaną wersję andka pie.

    Skomentuj

  2. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-09-11 08:40

   no zgadza się. super drogi apple znowu nie jest super pierwszy.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!