Na topie

Onrush - to nie są wyścigi, to jest demolka [AKT. - gameplay]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Firma Codemasters opublikowała nowy zwiastun swojej gry Onrush, która już za miesiąc rozpocznie rozgrzewanie konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jasno pokazuje on, że nie należy podchodzić do tego tytułu jak do zwykłych wyścigów.

 • Onrush - to nie są wyścigi, to jest demolka [AKT. - gameplay]
A A

Aktualizacja, 7 kwietnia 2018: Widzieliście już ostatni zwiastun zwariowanego Onrush? Jeśli nie, to tutaj możecie nadrobić zaległości. Ekipa Codemasters zauważyła jednak, że minuta to trochę mało, by przedstawić, czym tak naprawdę jest jej najnowsza produkcja, dlatego też na dokładkę przygotowała obszerny zapis rozgrywki.

Nowy materiał to prawie 40 minut czystej rozgrywki – to dobra okazja, by przekonać się, czego można i czego należy spodziewać się po Onrush. Zatem zobaczcie:

Onrush – 40-minutowy gameplay

 

News, 6 kwietnia 2018: Jeszcze tylko dwa miesiące pozostały do premiery gry Onrush, której nie tak dawno mogliśmy się przyjrzeć na kilku materiałach wideo. Ekipa Codemasters uznała, że to najwyższy czas na podanie kolejnego zastrzyku z „podgrzewaczem atmosfery” i opublikowała nowy zwiastun swojej produkcji.

Zwiastun zatytułowany „Race, Wreck, Repeat” i opisany „Race hard. Wreck harder” nie pozostawia złudzeń, co do tego, jakie priorytety wyznaczyli sobie Mistrzowie Kodu tworząc Onrush. Najwyżej na ich liście na pewno nie znajduje się realizm. Jego miejsce zajmują widowiskowość, dynamika i szeroko pojmowania demolka.

Onrush screen

W Onrush wykorzystamy różnego rodzaju pojazdy terenowe, by udowodnić, że jest się najlepszym. Wygląda na to, że ukończenie wyścigu jako pierwszy będzie marnym sukcesem, bo o prawdziwym zwycięstwie będzie można mówić, gdy dojedzie się do mety jako… jedyny.

Już 5 czerwca gra Onrush dotrze na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nieco później (choć wciąż nie wiadomo, jak należy to „nieco” rozumieć) będzie ona dostępna także dla osób, które preferują zabawę przed komputerem. A to już wspomniany zwiastun:

Onrush – zwiastun przed premierą gry

Czekacie na ten tytuł czy może jednak jest on zupełnie poza waszym obszarem zainteresowań?

Źródło: Codemasters, Dark Side of Gaming

Odsłon: 3838 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. First-Ever
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-06 14:25

  Myślę, że to typowa gra zręcznościowa, nawet bardziej niż seria Need For Speed od EA. Pytanie, jeżeli EA w NFS całkowicie ucina wsparcie dla kierownic, to zastanawiam się czy Codemasters też poszli tą drogą w Onrush. Nie żeby mnie interesowały takie gry (jestem na to za stary), sporadycznie (raz na 3 miesiące, by odkurzyć kierownicę) gram tylko w symulacje (Project Cars 2).

  Nigdy się nie ścigałem w realu, ale miesiąc temu wybrałem się pierwszy raz na karting w Londynie i ustanowiłem nowy rekord toru (w pierwszym wyścigu) :)

  Dawno już nic nie nagrywałem, ostatni filmik jest chyba z 2010 roku: https://www.youtube.com/watch?v=qLEFuV5uI14

  Skomentuj

  1. Kadzidło
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2018-04-07 14:46

   czy byles pierwszym klientem tego toru?

   Skomentuj

 2. Robsonik
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-04-06 19:49

  Jakoś nie czuję klimatu po obejrzeniu tego zwiastunu ;-) może też jestem za stary ;-)

  Skomentuj

 3. Radical
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-09 10:30

  Motorstorm z przed 10 lat (tej samej ekipy pod inną banderą) wygląda lepiej.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!