Na topie

Operacja Wielki skok w Call of Duty: Black Ops 4 - oto co pojawi się w grze

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Od dzisiaj (19 lutego) w grze Call of Duty: Black Ops 4 stopniowo będą pojawiać się nowości, dzięki którym strzelanka ponownie będzie mogła dawać frajdę tym, którzy znudzili się dostępną do tej pory zawartością. Rozpoczyna się operacja Wielki skok.

  • Operacja Wielki skok w Call of Duty: Black Ops 4 - oto co pojawi się w grze
A A

Już dziś rozpoczyna się operacja Wielki skok w grze Call of Duty: Black Ops 4 na PlayStation 4 (pozostali gracze muszą jeszcze chwilkę poczekać). Jest to nowy sezon zawartości, w którym dla każdego, kto dobrze bawi się przy tej strzelance, ma się znaleźć coś ciekawego. 

Co nowego w Call of Duty: Black Ops 4?

Zacznijmy od tej darmowej zawartości. Operacja Wielki skok to między innymi Ghost Town, czyli zainspirowany klasycznymi lokalizacjami region w trybie battle royale – Blackout, (widoczna na screenie poniżej) specjalistka Outrider z wybuchową kuszą i sterowalnym dronem na wyposażeniu oraz kilka nowych rodzajów broni, pojazdów, strojów i elementów ekwipunku.

Black Ops 4 Wielki skok Outrider

Twórcy zapowiadają również kolejne mapy oraz nowe tryby rozgrywki: na razie wiemy o dwóch – ich nazwy to Jeden w komorze i Pościg. Pojawią się również nowe kooperacyjne wyzwania w trybie Zombie.  Jak zwykle, na najwięcej nowości mogą liczyć gracze z Karnetem Black Ops.

Temu, co od dzisiaj etapami będzie pojawiać się w czwartej części Black Ops, poświęcony został zwiastun. Możecie go obejrzeć poniżej…

Call of Duty: Black Ops 4 - operacja Wielki skok – trailer:

A to już – dla uporządkowania informacji – oficjalna grafika przedstawiająca zawartość operacji Wielki skok:

Black Ops 4 Wielki skok grafika

Oprócz PlayStation 4, gra Call of Duty: Black Ops 4 dostępna jest też na PC i Xbox One.

Źródło: Activision, Treyarch

Odsłon: 4238 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!