Na topie

Opinia dnia: bardzo dobra gra - duża liczba aut, wyścigów, wyzwań, torów

Autor:
Mateusz Sołtysiak

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Producenci: Polyphony Digital Ubisoft

Opinie kupujących o grach

 
 

Gran Turismo 5 (PS3)
gra

AA

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga!
Nie ingerujemy w treści opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji

Zobacz inne opinie dnia

 

Kinect Your Shape Fitness Evolved 2012 (X360)
gra

 

Need for Speed ProStreet (PC)
gra

 

The Sims 3 Wymarzone Podróże (PC)
gra

 

Gran Turismo 5 (PS3)Gran Turismo 5 (PS3)

Cena: 82,10 zł

Gra jest bardzo dobra, bardzo duża liczba aut, wyścigów, wyzwań, torów można powiedzieć jest tego multum. Model jazdy jest moim zdaniem bardzo dobry, prowadzenie auta sprawia dużą frajdę a o to przede wszystkim chodzi, jest dużo lepiej pod tym względem niż NFS Shift 2. Co do minusów nie podoba mi się podział na samochody premium i standard. Auta premium wyglądają bardzo fajnie, dobrze są odwzorowane w środku, natomiast gorzej wyglądają auta standard, z zewnątrz to jeszcze ujdzie ale w środku to tragedia, zero jakiegokolwiek odwzorowania z autentycznym autem. Ale mimo tego gra jest warta świeczki nie żałuję że kupiłem. Aha ktoś napisał że nie ma w grze aut takich jak ford, bugatti itp. bzdura! Są tylko trzeba trochę pograć żeby je "upolować".

 

Kinect Your Shape Fitness Evolved 2012 (X360)Kinect Your Shape Fitness Evolved 2012 (X360)

Cena: 154,80 zł

Super gra, dobra na samodzielne treningi oraz na imprezki :)

 

 

 

 

 

 

Need for Speed ProStreet (PC)Need for Speed ProStreet (PC)

Cena: 34,90 zł

Gra jest naprawdę świetna w końcu wprowadzili całkiem dobry styl jazdy a nie smętna zręcznościówka jak pozostałe tuning przemyślany wszystko fajnie wygląda i do tego ciekawie dobrane autka gra warta ceny i poświecenia czasu. Co do wyścigów są ładne okolice, owszem łatwo pokonać rywali ale i tak poziom jest wyższy niż w każdej z poprzednich części gdzie nawet nie trzeba było ściągać nogi z gazu na nawrocie. Gra godna polecenia.;)

 

 

The Sims 3 Wymarzone Podróże (PC)The Sims 3 Wymarzone Podróże (PC)

Cena: 84,90 zł

TEN DODATEK JEST BARDZO DOBRY! Można odwiedzić Chiny,Francje i Egipt.W każdym w tym mieście są grobowce.Są też mumie, ale jeszcze nie spotkałem i chyba są tylko w egipcie.Są nowe ubrania na te miejsca wakacji.Są też nowe cechy: Poszukiwacz przygód Dobry fotograf Na początku jak simy jadą na wakacje to na 3 dni,będzie można na dłużej jak będzie się szukać przygód(okazje) i to nazywa się punkty wizy.NAPRAWDĘ POLECAM TEN DODATEK !!!!!!!!

 

 

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

Odsłon: 7425 Skomentuj newsa
Komentarze

27

Udostępnij
  1. dawidex999
    Oceń komentarz:

    -18    

    Opublikowano: 2012-04-04 10:40

    "Opinia dnia: bardzo dobra gra - duża liczba aut, wyścigów, wyzwań, torów" Nie ma co simy oferują to bez gadania hahah się uśmiałem ;)

    Skomentuj

    1. Mateusz Sołtysiak
      Oceń komentarz:

      16    

      Opublikowano: 2012-04-04 10:47

      Tytuł w tym cyklu dotyczy zawsze pierwszej opinii - ona jest opinią dnia. Gdyby dotyczył każdej, to by się nazywało opinie dnia. Pozdrawiam

      Skomentuj

      1. dawidex999
        Oceń komentarz:

        12    

        Opublikowano: 2012-04-04 10:50

        A to w takim zwracam honor ;)

        Skomentuj

  2. aquadigger
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2012-04-04 10:43

    znowu simsy, rzygać się chce

    Skomentuj

  3. Samarytanin
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2012-04-04 10:49

    Simy to już wszędzie wciskają.
    Potem wyjdą Simy 4 i od nowa te same dodatki będą wciskać za kasę.

    Skomentuj

  4. matt105
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-04-04 10:59

    Co do GT5 zgadzam się najlepsza gra typu symulator na kierownicę.

    Skomentuj

    1. arekdbz
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2012-04-04 11:49

      GT5 to nie jest symulator. Nie pamiętam dokładnego określenia ale jest swego rodzaju pół symulator. Tak samo Forza. Symulatory to rFactor, iRacing, Race07, i jakieś tam GTR. Natomiast ja czekam na project C.A.R.S. Jest to gra na dx11 no i oczywiście symulator pełną gębą. Widziałem buildy pre-alpha i wygląda to oszałamiająco. Chwilami naprawdę ciężko odróżnić to od rzeczywistości. A przecież to ciągle pre-alpha. Gra ma wyjść gdzieś w 2013 roku. A tymczasem śmigam w rFactorze ;p

      Skomentuj

      1. arekdbz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-04-04 11:50

        damn... dwuklik myszki...

        Skomentuj

      2. Chiny_X
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-04-04 12:21

        No naprawdę sama ciężko odróżnić od rzeczywistości...
        Strach pomyśleć jak ona u ciebie wygląda.
        http://dumbwire.com/2011/10/cars-gameplay-compilation/

        Skomentuj

        1. Chiny_X
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-04-04 12:22

          "..sama.."?

          Skomentuj

        2. arekdbz
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-04-04 12:27

          Gameplay twojego autorstwa?

          Skomentuj

          1. Chiny_X
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-04-21 15:51

            Nie gram w takie gry.

            Skomentuj

      3. kastefan4
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2012-04-04 16:18

        A NFS Shift i Shift 2. Też porządne symulatory ;)

        Skomentuj

    2. arekdbz
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2012-04-04 11:49

      GT5 to nie jest symulator. Nie pamiętam dokładnego określenia ale jest swego rodzaju pół symulator. Tak samo Forza. Symulatory to rFactor, iRacing, Race07, i jakieś tam GTR. Natomiast ja czekam na project C.A.R.S. Jest to gra na dx11 no i oczywiście symulator pełną gębą. Widziałem buildy pre-alpha i wygląda to oszałamiająco. Chwilami naprawdę ciężko odróżnić to od rzeczywistości. A przecież to ciągle pre-alpha. Gra ma wyjść gdzieś w 2013 roku. A tymczasem śmigam w rFactorze ;p

      Skomentuj

    3. tomajek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2012-04-04 12:27

      lol ty w ogóle wiesz co to jest symulator ?

      Wg wikipedii "symulator – ma za zadanie imitować wrażenie różnych doznań, jakie zaznajemy w codziennej rzeczywistości, a także takich, które podsuwa nam nasza wyobraźnia".

      GT5 to jest takie gówno, że nie można tego nazwać ani symulatorem ani żadną liczącą się samochodówką. Fizyka tam NIE ISTNIEJE - zderzające się czołowo samochody ODBIJAJĄ SIĘ od siebie i wracają na tor po najkrótszej możliwej linii.

      Super, że GT5 imituje rzeczywistość hahaha

      Skomentuj

    4. HakX_91
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-04-04 12:44

      Jeśli chodzi o symulator to odpal rFactora a nie GT5..

      Skomentuj

  5. snugge
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-04-04 11:03

    Gran Turismo to seria najlepszych racerow jakie zostaly wydane na swiat ;] Forza tez niczego sobie ale reszta to masakra

    Skomentuj

  6. Lightning
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2012-04-04 11:31

    Nie można w tych opiniach dnia wklejać trochę nowszych gier?

    Simsy 3
    "W każdym w tym mieście są grobowce.Są też mumie, ale jeszcze nie spotkałem i chyba są tylko w egipcie." epika xD
    Na dodatek osobą piszącą tą opinie jest koleś - totalny lamus.

    Skomentuj

  7. Mateusz Sołtysiak
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2012-04-04 12:00

    Każdy ma prawo napisać opinię - nawet lamus :)

    Skomentuj

    1. Lightning
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-04-04 12:22

      Litości... facet grający w Simsy? To dla mnie hard level.

      Skomentuj

      1. kubaw2000
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2012-04-04 14:01

        Cóż, jak go zmusza żona/dziewczyna to pretensji mieć nie można :D

        Skomentuj

        1. Lightning
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-04-04 23:10

          Taaa i ta dziewczyna / żona też go zmusiła do napisania takiego komentarza.

          "to nazywa się punkty wizy" :D

          Skomentuj

  8. Paweł Maziarz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-04-04 19:26

    Pro Street - bardzo dobrze wspominam tą gierę ;) (chyba najlepsza edycja po Porsche 2000)

    Skomentuj

    1. randallandhopkirk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-04-04 21:34

      Dokładnie Pro Street to porządny NFS, niewiele ustępuje doskonałemu Race07, w sumie nie wiem dlaczego ludzie się go tak czepiają.

      Skomentuj

      1. Lightning
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-04-04 23:17

        Bo Drift (w porównaniu do np. Carbona) był beznadziejny? (kiepskie sterowanie, chyba tylko na dwóch trasach był dłuższy).

        Jedyną dobrą konkurencją w Pro Streecie były te "Szybkie wyścigi" chociaż i te konkurencje można było łatwo wygrać gdy wszyscy przeciwnicy wcześniej sie rozwalili.

        Skomentuj

        1. randallandhopkirk
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-04-05 02:08

          Według mnie Pro Street był pierwszym NFS który miał w miarę normalny model prowadzenia, aby wejść w zakręt należało bardzo mocno zwolnić, a gwałtowe przyspieszanie kończyło się zazwyczaj na poboczu (pod tym względem wypada niewiele gorzej niż Race07). Z tego co pamiętam to drift w Carbonie był bardzo łatwy, a w Pro Streecie należało przejechać praktycznie całe trasy na drifcie aby zaliczyć odpowiednią ilośc punktów co nie było wcale takie łatwe.

          Skomentuj

  9. ganja
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-04-04 21:53

    Gran turismo podobało mi się naście lat temu jeszcze na ps1 .Teraz jakoś przeszło to całe AH