Głośniki

Opinia dnia: bezproblemowy tuner TV w dobrej cenie

opublikowano przez Paweł Mnichowski w dniu 2011-07-22

Dziś wyłowiliśmy:

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga nie ingerujemy w treść opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji.

» zobacz inne opinie dnia...

   
Not Only TV Tuner DVB T LV5TDelux

Not Only TV Tuner DVB-T LV5TDelux USB 2.0

Tuner działa bez problemów pod win 7 64 bity oraz vista 32 bity. Doskonale radzi sobie z MPEG-4 oraz MPEG-2. Ma przyzwoitego pilota (spodziewałem się dużooo gorszego), ale działa on tylko gdy podepniemy tuner pod laptopa lub z przodu kompa, gdyż brak przedłużacza podczerwieni. W pudełku mamy dołączoną małą antenkę, ale i tak wypadałoby dokupić prawdziwą antenę kierunkową i parę metrów kabla (na szczęście ceny są bardzo niskie). Obraz jest na pewno lepszy niż analog. Tuner podobno ma parę bajerów, np. zgrywanie obrazu czy obsługa multimediów, ale nie testowałem jeszcze tego. Tuner wykonany jest z dość taniego plastiku, ale działa bardzo dobrze i cena jest także wyśmienita. Polecam!

   
  Corsair CMPSU 750AXEU 750W

Corsair CMPSU-750AXEU - 750W

Cudowny zasilacz. Wszystko pracuje bardzo stabilnie, jest praktycznie niesłyszalny, wszystkie kable odpinane, 7 lat gwarancji. Praktycznie same zalety:) Jedyny minus to baaardzo sztywne kable, które dosyć mocno utrudniają ich ułożenie, ale taka mała pierdółka nie zmniejszy mojej oceny końcowej.

   
Genius SP HF800A

Genius SP-HF800A

Głośniki są rewelacyjne. Solidne płyty drewniane ;) Na takie wyglądają - nie znam się. Natomiast dźwięk jest znakomity, czysty, duży zakres tonacji i nie buczą jak to niektóre głośniki. Kiedyś takie miałem i poszły na śmietnik. Te natomiast są warte swej ceny, co jak na taki zestaw nie jest zbyt wygórowana.

   

TP Link TL WR340G

TP-Link router DSL Wi-Fi 54Mb/s TL-WR340G

Korzystam z tego sprzętu od miesiąca. Na razie nie zawiódł. Sieć wifi łapie zasięg w strategicznych miejscach w moim domu, ale przy 50-metrowym mieszkaniu umieszczenie rutera w jednym rogu nie daje całkowitego pokrycia.

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

marketplace
avatar
Dodaj
  • avatar
    tunery not only są ciekawe, ale:
    - pod win xp są problemy z synchronizacją dźwięku i pilotem
    - pod win7 czasem gubi sterownik i koniec
    Zaloguj się