Na topie

Opinia dnia: dla tej karty warto było się uczyć

Autor:
Mateusz Sołtysiak

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

 
 

CoolerMaster HAF-932 Tower black - bez zasilacza
karta graficzna

AA

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga!
Nie ingerujemy w treści opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji

Zobacz inne opinie dnia

 

21,5'' Samsung SyncMaster T22A300 LED z tunerem TV
obudowa

 

Logitech K400 Touch
klawiatura bezprzewodowa

 

Not Only TV Hybrid LV5HD USB 2.0
tuner TV

 

Radeon 6990 HIS 4GB DVI&4xmDP (PCI-E)Radeon 6990 HIS 4GB DVI&4xmDP (PCI-E)

Dla tej karty uzyskalem srednia ocen na zakonczenie gimnazjum 4.85. Dzieki temu tata z mama kupii mil 2x Radeon 6990. Moj monitor obsluguje rozdzielczosc tylko 1680 x 1050 niestety. Nie ma takiej gry na dzien dzisiejszy aby fpsy spadly mi ponizej 50. Wszystko hula jak marzenie. Jestem teraz w siodmym niebie. Czuje, ze dlugo nie oderwe sie od komputera. Mysle, ze do matury starczy. Potem bede musial sie postarac o jakis nowszy sprzet. 

 

CoolerMaster HAF-932 Tower black - bez zasilacza CoolerMaster HAF-932 Tower black - bez zasilacza

Kiedy pojechałem do sklepu ją odebrać i sprzedawca ją rozpakował to mnie zatkało. Obudowa jest ogromna: nie będzie problemu z nawet największymi kartami graficznymi. Montaż narzędziowy jest wyjątkowo wygodny lecz trzeba się go "nauczyć". Zaślepki na napędy i karty rozszerzeń nie są jednorazowe i w karzdej chwili bez narzędzi można taką zaślepke wsadzić na miejsce. Preinstalowany system chłodzenia jest baardzo wydajny. Życie dla posiadaczy chłodzenia wodnego zostało bardzo uproszczone: jest miejsce na pompke, rezerwuar a nawet specjalny otwór do uzupełniania chłodziwa. Plus wysoce przydatne wyprowadzenia na eSata, USB, Firewire i audio, mirofon. Dla mnie bomba!! 10

 

Logitech K400 Touch Logitech K400 Touch

Super sprawa do HTPC telewizorów i wszędzie tam gdzie potrzebna mała zgrabna klawiatura a gdzie nie ma jak operować myszką.

 

 

 

 

Not Only TV Hybrid LV5HD USB 2.0 Not Only TV Hybrid LV5HD USB 2.0

Po przeczytaniu opinii na roznych forach zdecydowalem sie kupic ten tuner. I od razu niemila niespodzianka (mieszkam 600 m od nadajnika) na antence dodanej widac dwie kreski a i tak nic nie znalazlo! Na antenie pokojowej dedytkowanej do dvb-t kresek sporo i dalej dupa (choc analogowe zrodla znalazl) i kolejna niemila niespodzianka jest obraz brak dzwieku i mimo roznych prob ustawien dzwieku brak. Po podlaczeniu do kablowki - znalazl mi kanaly z jednego MUX'a (TVP + kanal czworka oraz kilka kanałow radiowych) i w tym przypadku dzwieku brak. Przelaczenie sie na modul radiowy w programie i wyszukania dalo pozywywny rezultat czyli mam radio z dzwiekiem...

 

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

Odsłon: 10656 Skomentuj newsa
Komentarze

27

Udostępnij
  1. DustEater
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-11-04 15:41

    Karta wypas a rodzice nadziani xD ciekawe jak z resztą komputera bo jeśli ma mały monitor (co widać) to różnie może być

    Skomentuj

    1. CzesioBF2
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2011-11-04 15:43

      wiesz napiszę że mam 4x HD 6990
      uwierzyłbyś ??

      Skomentuj

      1. Terrorek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2011-11-04 15:47

        Tak.. ino co z tego ze potem by sie okazalo ze jestes frajer i klamca ? wiec lepiej nie pisz :)

        Skomentuj

      2. Lightning
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2011-11-04 18:26

        Ciekawi mnie jakim mostkiem byś połączył te karty w jednym komputerze (ale to już szczegół).

        Skomentuj

        1. B4rt_
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2011-11-04 18:39

          Mnie ciekawi bardziej rachunek za prąd. Coś mi się wydaję, że średnia 4,8 tego nie zrekompensuje :)

          Skomentuj

          1. c0lin.
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2011-11-04 21:54

            A mnie bardziej ciekawi czy ta osoba ma wgl. życie, bo pisząc to co pisze wydaje mi się, że to kompletny maniak bez życia.. :D

            Skomentuj

  2. Michur
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2011-11-04 15:42

    Chłopak do matury ma już szkołę z głowy, teraz musi się jeszcze nauczyć wagarować i palić:)

    Skomentuj

    1. Terrorek
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2011-11-04 15:47

      +1

      Skomentuj

    2. radzab7
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-11-04 16:40

      Dzis jesli nie zaczniesz palic w poctawowce jestes slaby... Takie realia...
      Co do szkoły, rodzice popelnili blad taktyczny, za wyniki w nauce kupili 2x radeona, a on sredniej nie poprawi ^^

      Skomentuj

      1. kolbooc
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-11-04 20:24

        Aj tam, ja jak miałem 1 na półrocze z matmy to udało mi się rodziców na xboxa naciągnąć, a z matmy na koniec wyszło 3 :D

        Skomentuj

      2. Saper666
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2011-11-04 23:16

        Haha poCtawówce, chłopie rozwaliłeś system :D Ktoś tu chyba owej szkoły nie skończył ^^

        Skomentuj

  3. DustEater
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-11-04 15:43

    Szkoda przepłacać za tego Logitecha, polecam Rii Mini: http://allegro.pl/mini-klawiatura-bezprzewodowa-rii-bluetooth-mk2-i1913002288.html

    Skomentuj

  4. Hans Olo
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2011-11-04 15:46

    Ja się całe życie uczyłem żeby samemu sobie GTX560TI kupić (jak by nie patrzeć i tak się opłacało, choć ostatnio mam trudniejszy okres), a w jego wieku to za taką średnią dostałbym co najwyżej książki na następny rok.

    Skomentuj

    1. TurboHydra
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2011-11-04 16:15

      +1
      +sweter i skarpetki

      Skomentuj

  5. git444
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-04 16:32

    Człowiek musi roić całe wakacje żeby zarobic na prawo jazdy i komputer za 1500zl i nikt nie patrzy na to, ze swiadectwo co roku z paskiem. Sa rowni i rowniejsi.

    Skomentuj

    1. infinitimind
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2011-11-04 17:05

      Jacy równi, równiejsi?? A może jego rodzice w pocie czoła pędzą jakiś drobny biznes i się w końcu dorobili, a chłopak się ucieszył??

      Po to się człowiek kształci żeby nie być równym. Ja nie chcę być równym, mam ambicje i marzenia które realizuje czasami w pocie czoła i zarywałem noce podczas studiów gdy "równi" sobie balangowali.

      Także wam życzę abyście również nie byli równi.

      Skomentuj

      1. pcheos
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-11-04 17:19

        Rzeczywiście, Ci w pocie czoła pędzący biznes rodzice, pędzili go tylko dlatego, żeby wysupłać 6 kółek na kartę graficzną dla swojego synalka, który pewnie nawet nie wie o zależności między CPU a GPU. Poza tym kupując taką kartę warto by zaopatrzyć się w ogromny monitor lub ew. podłączyć przez HDMI do HDTV. Grać na kartach za 6.000 zł w rozdziałce 1680x1050 - marnotrawstwo.

        Skomentuj

        1. infinitimind
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2011-11-04 18:10

          Może i marnotrastwo, ale to ICH pieniądze.

          Polacy mają taki dziwny nawyk zaglądać cudzym ludziom w portfel.
          To taka socjalistyczna pozostałość, dobierać się do pieniędzy cudzych ludzi co przekłada się np na wysokość podatków w Polsce należących do jednych z najwyższych na świecie i Europie.

          Skomentuj

  6. specjalized
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2011-11-04 17:15

    czy tylko ja tu wyczułem żart w tych komentarzach ?

    Skomentuj

    1. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-11-04 20:11

      Nie tylko ty.
      Mi tez ciezko uwierzyc w tate-frajera wydajacego dla syna kase o rownowartosci 2 Radkow 6990 do grania w 1680x1050.

      Skomentuj

  7. Lightning
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-11-04 18:25

    @Radeon 6990 HIS 4GB DVI&4xmDP (PCI-E)

    Gratuluje ojcu dobrego zakupu. Zamiast kupić jedną kartę HD 6990 i monitor pozwalający wyświetlać obraz w 2560x1440 to wolał kupić 2 karty do 1680x1050.

    Ogólnie ta opinia poprawiła mi dzień :)

    PS: Ciekawe jeszcze jaki ma CPU...

    Skomentuj

    1. Mateusz Sołtysiak
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2011-11-04 20:20

      Jak opinia poprawiła humor, to proszę mi tu ją zaplusować :D
      Staram się jak tylko umiem ;)

      Skomentuj

      1. Lightning
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2011-11-04 21:42

        No dobra, ale tego samego wymagam od swoich recenzji ;)

        Skomentuj

  8. Paweł Maziarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-11-04 18:43

    Spokojnie, na następny rok szkolny dostanie dysk ioDrive Octal:
    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Dysk_marzenie_posiadacza_superkomputera-31875.html

    Skomentuj

  9. FeniksLT
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-11-04 21:30

    za 4.85 na koniec gimnazjum to nie dostalbym 2x radeona, ale co najwyzej opierd.l i nie dostal sie do LO, do ktorego sie chodzilo :D No ale czasy sie zmieniaja.

    Skomentuj

  10. ricardom
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2011-11-05 01:43

    Rodzice mogli przy kasie dorzucić jeszcze słownik. Przydałby się. Na KARZDĄ okazję. A szczególnie przed maturą.

    I pamiętam jak za dobre wyniki dostałem dysk... 3,1GB - cena 998zł. To były czasy :)

    Skomentuj

  11. KamiKAzeDBC
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2011-11-05 12:51

    A ja na wszystkie kompy sam zarobiłem :P

    ...bo się nie uczyłem... :P