Na topie

Opinia dnia: świetny jakościowo monitor, przemyślane rozwiązania

Autor:
Mateusz Sołtysiak

więcej artykułów ze strefy:
Monitory

Kategoria: Monitory Producenci: iiyama EIZO LG Samsung

Opinie kupujących o monitorach

 
 

24'' iiyama ProLite E2473HDS-1 LED
monitor

AA

Codziennie przeglądamy kilkadziesiąt opinii kupujących, zamieszczanych pod produktami w sklepie internetowym. Wyławiamy dla Was najciekawsze i prezentujemy w tym stałym cyklu newsów. Może właśnie planujesz zakupy i szukasz podpowiedzi. Może opinia będzie przestrogą, aby uniknąć nieudanego zakupu.

Uwaga!
Nie ingerujemy w treści opinii, publikujemy je w oryginalnej wersji

Zobacz inne opinie dnia

 

22'' Eizo FlexScan S2243WFS-BK czarny
monitor

 

27'' Samsung SyncMaster T27A550 z tunerem TV
monitor

 

21,5'' LG Flatron IPS225V-BN LED
monitor

 

24'' iiyama ProLite E2473HDS-1 LED24'' iiyama ProLite E2473HDS-1 LED

Cena: 829 zł

Świetny jakościowo sprzęt i tani jak na tego producenta. Bardzo dobrze zrobione przełączanie źródła sygnału. Szybki powrót z trybu uśpienia. 10/10 się należy jak psu buda ;-) A gdyby był w formacie 4:3 albo 5:4 to by dostał 11/10... :-)

 

 

22'' Eizo FlexScan S2243WFS-BK czarny22'' Eizo FlexScan S2243WFS-BK czarny

Cena: 2 771 zł

Monitor rewelacja, Nec, czy Dell są daleko w tyle, Gamut tego monitora jest jest niesamowicie duży 95% Adobe RGB -Ci w temacie wiedzą o co chodzi. Jak to mówią Panowie z Eizo "zdjęcia odkryte na nowo"

 

 

27'' Samsung SyncMaster T27A550 z tunerem TV27'' Samsung SyncMaster T27A550 z tunerem TV

Cena: 1 169 zł

Używam na co dzień tego monitora jako odbiornika video do TV kablowej UPC HD jakość obrazu i dźwięku super

 

 

21,5'' LG Flatron IPS225V-BN LED21,5'' LG Flatron IPS225V-BN LED

Cena: 779 zł

Świetne wykonanie , zdjęcia tego nie oddają . Matryca IPS ze świetnymi kolorami oraz rewelacyjne kąty widzenia !!! W grach oraz przy oglądniu filmów zero smużenia . GORĄCO POLECAM

 

   

 Zobacz poprzednie Opinie dnia:

» karty graficzne » dyski twarde » płyty główne » gry
»
laptopy » smartfony » pamięci RAM » wszystkie

 

Odsłon: 7303 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. mortin123
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-04-17 12:21

    Mam ten monitorek super sie sprawuje ma bardzo dużo ustawień stylu kolorów polecam.

    Skomentuj

  2. emil1818
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-04-17 12:25

    minitor?

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2012-04-17 12:53

      Bo on mały był ;D

      Skomentuj

      1. racedriver
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2012-04-18 01:24

        bo analfabetą był

        Skomentuj

  3. Cybullo
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2012-04-17 16:26

    Aż się uśmiałem patrząc na tego LG Flatrona. Za tą samą cenę kupiłem LG z tunerem TV, gratuluję głupoty. Kupowanie monitora bez tunera TV to strata pieniędzy.

    Skomentuj

    1. hideo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2012-04-17 19:11

      kupowanie monitora z tunerem tv i matrycą tn to głupota bo jeśli ma robić za tv to powinien mieć przyzwoite kąty widzenia, których tn nie ma

      Skomentuj

      1. Cybullo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-04-17 20:25

        Akurat ma całkiem przyzwoite :P

        Skomentuj

        1. pablo11
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2012-04-17 22:46

          Nie zapominaj że za taki monitor trzeba płacić abonament radiowo-telewizyjny. Tak samo jak musisz płacić za większość komórek abonament radiowy... Abonament radiowo telewizyjny kosztuje 200zł/rocznie. W zamian dostajemy podobno bardzo ciekawe programy ?? Wie ktoś coś o tym ??

          Skomentuj

      2. ICE1979
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-04-17 23:19

        hideo mylisz sie , mam SyncMaster P2770HD i katy widzenia w poziomie sa calkiem spoko i gdyby w 10 osob ogladac tv to wszyscy mieli by dobry obraz. Poza tym ja staram sie patrzec na monitor jednak siedzac na przeciw niezaleznie czy jest to monitor czy tv, pod duzym katem nie ogladal bym tv w domu nawet na IPS

        Skomentuj

      3. mm251
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-04-18 15:01

        dokładnie jak piszesz ;)

        Skomentuj

    2. rytek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-04-17 22:45

      A co jeśli ktoś nie ogląda TV, albo już ma telewizor?
      Ty mądrością też nie grzeszysz.

      Skomentuj

      1. karer
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2012-04-18 02:17

        jesli ktos nie oglada tv to nie potrzebny mu taki tuner w monitorze.

        Tak wiem to bylo pytanie retoryczne :D

        Skomentuj

  4. anurex
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-04-18 10:18

    Dokładnie ten model Samsunga 27 mój brat kupił nieźle śmiga - wprawdzie na pokładówce Intela z I5-2300 pracuje po HDMI na B75M-D3H i świetnie się sprawdza. Wprawdzie brakuje więcej profili ustawień - do grania, czytania itp, ale cóż i tak jest niezły.

    Skomentuj

  5. kilerus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-04-18 14:48

    B75M-D3V lepsza bo tańsza i HDMI nie potrzebne w takiej płycie :)

    Skomentuj

  6. natchen
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-04-22 21:36

    21,5'' LG Flatron IPS225V-BN LED uwielbiam ten model, jestem jego posiadaczem już od jakiegoś czasu. Jest naprawdę rewelacyjny.

    Skomentuj

  7. Hiro85
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-04-25 14:46

    Widziałem go u znajomej i przyznam, że zrobił na mnie wrażenie swoją funkcjonalnością i jakością wyświetlanego obrazu.